Eşim ve yaptıkları..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Allah bildiği gibi yapsın onu
Korun sakın çocuk yapma
Bir süre ayriliktan bahsetme derim gozlemle bakalım ama bana kalırsa bir kere yapan bidaha yapar güven tek kullanımlık kuşku girmiş içine kopar ipi gitsin
Bizim iş yerinde bı adam vardı 2 aylık evliydi görsen karısına kul köle olurdu ama iş yerindede genç kizlarin peşinden ayrılmazdi
Yani öyle erkeğin ilgisine guvenmiycen hele çocuk hiç yapmiycan boylesinden
Bence boşan bak onun yüzünden psikolojin bozulacak yakında Allah korusun
Öyle bir şey görmedim hiç
ya saçmalama, hemen dolduruşa gelme. sakin ol biraz..
Çok yıprandım bilmiyorum ne halt yicem çocuğumun acısı zaten en ağırı kalbi durdu zorunlu kürtaj oldum

Başta ses çıkarmadınız, inanmayı seçtiniz üzerinde zaman geçince ne değişti de ayrılamayı düşünmeye başladınız? Sanırım eşinizi sizden ayrılamak istemediğine emin oldunuz o yüzden böyle unutamıyorum ayrılalım imajı çiziyorsunuz. Yoksa adam ayrılmaya gerçekten kalsa tekrar inanmayı seçersiniz.

Öyle mi dersin Allah a havale ediyorum o zaman ne diyeyim ayrılmalı mıyım
İnsanlar sakinleştirince sakinleşip gaza getirilince hemen gaza gelmen pek normal değil. Bence psikolojik durumun düzelmeden bu konu üzerinde düşünme. Yeni bi konu olsa elbette düşün ama bence şu an canın sıkkın olduğu için eskiyi didikliyorsun.

Allah bildiği gibi yapsın onu
Kıza durumunu açıp size gizlemiş kim bilir ne paylaştı imali ne sözler paylaşti belkide eskiden biseyler yaşadılar
Korun sakın çocuk yapma
Bir süre ayriliktan bahsetme derim gozlemle bakalım ama bana kalırsa bir kere yapan bidaha yapar güven tek kullanımlık kuşku girmiş içine kopar ipi gitsin
Bizim iş yerinde bı adam vardı 2 aylık evliydi görsen karısına kul köle olurdu ama iş yerindede genç kizlarin peşinden ayrılmazdi
Yani öyle erkeğin ilgisine guvenmiycen hele çocuk hiç yapmiycan boylesinden
Bence boşan bak onun yüzünden psikolojin bozulacak yakında Allah korusun
Haklısın ama asla bırakmaz biliyorum annem babam ayrılma diyeck ben de çocuk diye ölüyorum çok zor

Başta ses çıkarmadınız, inanmayı seçtiniz üzerinde zaman geçince ne değişti de ayrılamayı düşünmeye başladınız? Sanırım eşinizi sizden ayrılamak istemediğine emin oldunuz o yüzden böyle unutamıyorum ayrılalım imajı çiziyorsunuz. Yoksa adam ayrılmaya gerçekten kalsa tekrar inanmayı seçersiniz.
Yok valla ayrılırdım yoruldum bugün ayrılsın güle güle yani kendisi de biliyor bunu

Öyle bir şey görmedim hiç

Çok yıprandım bilmiyorum ne halt yicem çocuğumun acısı zaten en ağırı kalbi durdu zorunlu kürtaj oldum
bu psikolojiyle ayrılmaya kalkarsan intihar edersin sen kesin. istersen bi destek al.
geçmiş olsun çocuk acısı zordur ama Allahında bir bildiği vardır belki doğsaydı zor bir çocuk olacaktı özel olacaktı bilemeyiz Rabbim bilir. hayırlısını dile her şey bizler için..

Ses çıkardım tabiki boşanmaya kadar gitti kavga dövüş ama o ayrılmak istemedi sabahlara kadar ağladı bilmiyorum gerçekten beni sevdiğini hissediyorum üstüme titrer ama zor Allah kimseye yaşatmasın şüphe olunca

Ses çıkardım tabiki boşanmaya kadar gitti kavga dövüş ama o ayrılmak istemedi sabahlara kadar ağladı bilmiyorum gerçekten beni sevdiğini hissediyorum üstüme titrer ama zor Allah kimseye yaşatmasın şüphe olunca
Adam ağzı ile kuş tutsa teşekkür etmiyorum aşırı sevgi göstermiyorum ne yapsa da he diyip geçiyorum

Yok valla ayrılırdım yoruldum bugün ayrılsın güle güle yani kendisi de biliyor bunu
Şu an ayrılacam diyen taraf siz, yok ayrılmayalım diyen taraf o olduğu için bi rahatlık gelmiş. Birkaç ay sonra o da sıkılır bu nazınızdan. O zaman içiniz titrer.

Zamanında yaşamış affetmişsiniz. Şimdi tekrar tekrar düşünmenin size bir faydası yok. Kurcalamayın.

Ama tabii adamın kapınızda yatması,ağlaması sızlaması da bir halt ifade etmez bence. Zamanında affetmemeliydiniz. Şimdi yok eviyle ilgiliymiş,yok dışarı bile çıkmıyormuş,kendi kendinizi kandırıyorsunuz. İyi adam böyle olmaz.

bu psikolojiyle ayrılmaya kalkarsan intihar edersin sen kesin. istersen bi destek al.
geçmiş olsun çocuk acısı zordur ama Allahında bir bildiği vardır belki doğsaydı zor bir çocuk olacaktı özel olacaktı bilemeyiz Rabbim bilir. hayırlısını dile her şey bizler için..
Ne alaka Allah korusun namazlı abdestli biriyim daha kötü zamanlarım oldu Allah ın verdiği can abartmayın üzülmek ayrı intihar nedir tövbe yarabbim siz edin o zaman intihar şaka gibi

Şu an ayrılacam diyen taraf siz, yok ayrılmayalım diyen taraf o olduğu için bi rahatlık gelmiş. Birkaç ay sonra o da sıkılır bu nazınızdan. O zaman içiniz titrer.
Yok yolu açık olsun ben çocuğu bile göze aldım ayrılırsa işim var ama asla ayrılmaz adım gibi eminim ailesi doldurursa belki o da keyfi bilir

Zamanında yaşamış affetmişsiniz. Şimdi tekrar tekrar düşünmenin size bir faydası yok. Kurcalamayın.

Ama tabii adamın kapınızda yatması,ağlaması sızlaması da bir halt ifade etmez bence. Zamanında affetmemeliydiniz. Şimdi yok eviyle ilgiliymiş,yok dışarı bile çıkmıyormuş,kendi kendinizi kandırıyorsunuz. İyi adam böyle olmaz.
Haklısınz o yüzden ağzı ile kuş tutsa teşekkür etmiyorum bile kendine yaptı haberi yok

Haklısın ama asla bırakmaz biliyorum annem babam ayrılma diyeck ben de çocuk diye ölüyorum çok zor
Bırak yaa anne babana ne hayret bişey
Çocukta yapiir bacim 50 yaşında bile anne olabiliyor insnalar yanıp tutuşma bu büyük sorumluluk için emin ol çok ağır bir ömür sırtına yük elbet olur cocugun ama daha kendini güvende ve mutlu hissettiğinde olsun

Yok yolu açık olsun ben çocuğu bile göze aldım ayrılırsa işim var ama asla ayrılmaz adım gibi eminim ailesi doldurursa belki o da keyfi bilir
Dediğim gibi, sıkı sıkı sarılan biri varken ayrılcam demesi kolay, adam bıkıp usandığı gün gelin konuşalım.

Tabi başından ayrilmaz tutuşmustur şimdi o ayrilican diye ne kaniyosun böyle hareketlere kanma kesinlikle madem öyle bir yerleri oynamasaydi gizli durumlar tinderlar ugrasmasaydi seni sevse emin ol asla öyle bişey yapmazdi

Baş açık demedim mini etekli ne bilim bikinili otelde çalışmış eşim önceden ordan arkadaşı
Ben de kızlarım da giyeriz bunları, sizin için sakıncası ne bu giysilerin tam olarak? Ben de otelde çalıştım otel yönetimi mezunuyum.

10 sene önce yazmışsınız hep, anlayamadım hala görüşüyor mu yoksa o zamandan mı kalmış?
neyse öyle böyle kızı sildirdim.
Nasıl öyle böyle, siz rahatsız olunca kendiliğinden mi sildi yoksa sizin zorunuzla mı sildi? Aynı şey değil çünkü. Ben siz olsam bir süre çocuk yapmayı ertelerim. Çok fazla güveniyorsunuz asla bırakmaz, başımdan ayrılmaz hasta olsam başımdan ayrılmaz... Bunları yapan adamın telefonunda her türlü uygulama var neredeyse. Arkadaşımın dediği hesapların eşinize olduğunu biliyorsunuz değil mi? İnanmayı seçmekle inanmak aynı şey değil.

Dediğim gibi, sıkı sıkı sarılan biri varken ayrılcam demesi kolay, adam bıkıp usandığı gün gelin konuşalım.
Kolay demedim yoruldum biterse bitirsin yani aman uzansın kendi de biliyor namazlı abdestli işi var temiz bir kız bulamaz zor bırakır çünkü kendisi diyor senin karakterin iyiliğin ayrıca memurum eve her ay para demek zor bırakır para da önemli

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X