Esim yaninda oturmami istemiyor.

Herkese hayırlı geceler..
Benim derdim eşimin hareketleri beni yanında istemiyor gibi sabah 8 buçuk akşam 7 çalışıyor. Işten geliyor yemek çay vs. Derken tv izliyor kızım 4 yaşında çok hareketli hiç yerinde duramaz. Hep hareket halinde bu yüzden tam oturuyorum iş bitti çay içeyim diyorum bi bakıyorum eşim gidin başka odaya falan diyor bugün akşam geldi mesela yemek yedik tam yemeğe başlıycam kızı da al gidin başka odaya diyor. Mesela kv. Bizimle kalıyor tam çay içiyoruz hadi kızı yatır diyor. Bi nevi bizi kovuyor. Çok sinir oluyorum çokkk. Biraz önce kavga ettik bağırdım cagirdim. Yaptığı şeye çok sinirlendiği mi söyledim. Napayım yoruluyorum bide sizi mi dinliyim diyor. Mesela odada oturur ben mutlaktayım hep yanına giderdim biseye ihtiyacın var mi falan sorardım öperdim falan Artık yapmiyicam söz verdim kendime. Çünkü hep böyle yapıyor. Acayip sinirim bozuluyor. Ne yapmam lazım arkadaşlar. Öyle dışarısı kötü alışkanlığı yok telefonunu bile almaz eline hiç ortaliktadir yani. Sifre falanda yok öyle biride değil hani. O bakımdan sıkıntım yok ama bende yanında zaman geçireyim diyorum özlüyorum sohpet edelim diyorum. Azıcık laf açıyorum hemen laf buluyor yüzünü asiyor hadi kızı al çik odadan diyor. Ama o bisey anlattığın da ben susup diinliyorum ama o tam tersi. Kavga etmesi de cabası yani. Ben bu adama ne yapayım şimdi hiç gitmiyim dimi yanına. O gelsin habire dimi

cok seviyorum ama benim babam da eve gelmeden yatir cocuklari diye arardi. is stresi, para kazanma gerginligiydi sanirim. sonra kendi isini açtı ve kafasi rahatladi.

kiziniz saat kacta yatiyor. 4 yas icin en gec 8 gibi yatmasi uygun. o saatten sonra da siz de kafanizi dinlersiniz, kendinize vakit ayirirsiniz.

Sözüm meclisten dışarı insanlarla hayvanları ayıran en önemli özellik konuşmaktır.
Zira hayvanlarda ciflesiyor yemek yiyor yorulunca dinleniyor yavruluyor yavrusuna yiyecek getiriyor ama bir tek ne yapamiyor konuşamıyor...
Buradaki bazı kadinlari anlamak gerçekten çok zor. Dışarda çalışmak niye bu kadar kendilerine korkunc ve yorucu geliyor anlamıyorum
Bence eve geldiğinde pişmiş yemegin sıcak yuvan iyi bakıldığından emin olduğun cocuklarin varsa dışarı da çalışmak büyük konfor bana göre. Calismanin getirdiği bir sürü artı var.
E o zaman çalışan Anneler ne yapsınlar. Hem anne hem baba çalışıyorsa sizin dediginize göre kafa dinlemeye ihtiyaclari var o zaman o çocukları yurda versinler ne zaman canları isterse gidip görürler.
Eve gelince insan dinlenmek isteyebilir bunda haklı fakat bu adam çağrı merkezinde calismadigina göre eve gelince 2 kelime konuşabilir esiyle ve kızıyla.
Yine otursun kanepesinde yine tv izlesin. Hiç reklam arasida mi olmuyor. E kızım bugün ne yaptın bakayim e hanım sen nasılsın demek herhalde insanı öldürmez.
4 yaşında ki çocuğa yatarakda oyun oynatabilirsin.
Kafaya bak ya...
Akşama kadar kadın kosustursun akşam eşim gelsin diye kapıya baksın paşa hazretleri de kapinin kolunu göstersin.

Napayım yoruluyorum bide sizi mi dinliyim diyor.
ananı da al git ananın evinde sonsuza kadar dinlen tek başına deseydin.

ay sinir oluyorum. evlenirken, sevişip çocuğu meydana getirirken çok iyi ama
nefret ediyorum bütün erkeklerden:sinirli::sinirli::sinirli:
bişey dicem şimdi olmıcak neyse bacım sen bana bakma, illa ki mantıklı yorumlar çıkar

Odunun önde gideni benim koca da öyle hiç yadırgamadım. Tek farkı çocuklarla ilgilenir

Bu hep böyle miydi? Yoksa belli bir süre sonra mı oldu? Devamlı yalnız kalmak istiyorsa depresyonda ya da size anlatmadığı problemleri olabilir mi?

Adam bunalmıs ya demek kı kız da hareketlıyse kafası kaldırmıyor sız de sureklı konusup adamın ilgisini cekmeyen seyler mı anlatıyorsunuz acaba? Bu ara maddı sıkıntısı olabılır mı? Bence bır sure kafa dınlesın o demeden sız alın cocugu cıkın odadan. Ozlemesını saglayın sızı
Ahh kiyamam nasil normalestirmisse kendisinde başkalarının da ayni kafada olmasini istiyor bak seker kiz candy birincisi ev de ki is disaddaki ise bir basar kadin evde oturmuyor calisiyor üstelik mesaiside olmayan bir is esim de calisiyor sabah 9 aksam 5 ama gelir gelmez baslar ilgilenmeye cocuklari yataga o goturur dis fircalama gecelik giydirme falan o cocuklar bize zimmetli degil bizimde sohbete muhabbete ihtiyacimiz var ne alaturka bir yorum ayol

‘Kendine gel, bu çocuğu annemin evinden getirmedim’ ben derim.
Bir de ikide birde gidip öpüp, bir ihtiyacın var mı? Diye sormam.
Hasta değil, düşkün değil.
Kalksın alsın çok yorgunsa seslensin istesin bi zahmet.
Eşinizin bir tarafları fazla kalkmış hepsi bu.
Tepenize çıkmış, bir de üstüne mıçmaya kalkıyor.

Sizde ona onun davrandığı gibi yapın, çocuğu yanına bırakıp başka işlerle meşgul olabilirsiniz sonuçta kız çocuğu babayla farklı bağı oluyor, yemek koymaya bilirsiniz önüne gidip kendi alsın, bu kadar ezdirmeyin kendinizi.

Ben sizden çok çocuğunuza üzüldüm. Sizin için de kötü tabii ama sonuçta yetişkin bir kadınsınız ve bu adamın elin adamı olması bir boşanmaya bakar. Ama çocuğunuzun babasına ihtiyacı var, adam resmen görmek bile istemiyor. Bu çok kırıcı. Ne olursa olsun konuşup en azından çocuğuna olan tavrını değiştirmelisiniz.

Adam bunalmıs ya demek kı kız da hareketlıyse kafası kaldırmıyor sız de sureklı konusup adamın ilgisini cekmeyen seyler mı anlatıyorsunuz acaba? Bu ara maddı sıkıntısı olabılır mı? Bence bır sure kafa dınlesın o demeden sız alın cocugu cıkın odadan. Ozlemesını saglayın sızı
Kuzum bak cok mantikli ben yerinde olsam yapardim

Kafasi kaldirmayan çocuk yapmasın madem. Cocugu olduysa seve seve ilgilenmek zorunda baska bir seçeneği yok...

Bunların aynısını bir kadın, anne için kullanabilir misiniz?

Kadın bunalıp eşi ve çocuğunu odadan kovabilir mi mesala? Çocuğunu odadan göndecek kadının anneliğine bir sürü laf edebiliriz ama babalar bundan muaf.

Onlar bunalanilir, kafasını dinlenmek isteyebilir çünkü erkek olmak ayrıcalıklı olmak demek!

Eşim günde 12 saat çalışıyor. Ağır kalıplarla, boya tiner kokusu içinde. Bu halde bile çocuklar hasta iken uyku bilmezdi, 2 gr uyku ile giderdi işe. Normal zamanda da hep tepesindedir çocuklar, benden çok babalarını severler, onun yüzü yumuşak şımartıyor falan. Öyle yatayım hizmet göreyim kafasında adam değil, bana yemek yapmayı o öğretti. Yemeği çayı önüne gelen adam bi zahmet iki muhabbeti çok görmesin karısına. Bu adam yapıyorsa kimsenin mızmızlanmaya hakkı yok.

iş bahane, çocuğunu kucağına alıp sarılmaktan daha dinlendirici bir şey mi var dünyada. Size yaptığı sinir bozucu ama çocuğuna bunu yapması tahammül edilemez bir şey. ne yapmayı düşünüyorsunuz siz, ayrılmak mı istiyorsunuz? eşiniz düzelsin gibi bir beklentiniz varsa daha çok beklersiniz gibi geliyor. Bence resti çekin bu böyle gitmez diye ama şartlarınız doğrultusunda en doğru kararı siz verirsinİz. Kızınızı bu istenmiyorum duygusuyla büyütmeyin derim. Siz kızım için devam ederim diyorsanız kızınıza nasıl yaralar açıldığının farkında değilsinizdir.

Herkese hayırlı geceler..
Benim derdim eşimin hareketleri beni yanında istemiyor gibi sabah 8 buçuk akşam 7 çalışıyor. Işten geliyor yemek çay vs. Derken tv izliyor kızım 4 yaşında çok hareketli hiç yerinde duramaz. Hep hareket halinde bu yüzden tam oturuyorum iş bitti çay içeyim diyorum bi bakıyorum eşim gidin başka odaya falan diyor bugün akşam geldi mesela yemek yedik tam yemeğe başlıycam kızı da al gidin başka odaya diyor. Mesela kv. Bizimle kalıyor tam çay içiyoruz hadi kızı yatır diyor. Bi nevi bizi kovuyor. Çok sinir oluyorum çokkk. Biraz önce kavga ettik bağırdım cagirdim. Yaptığı şeye çok sinirlendiği mi söyledim. Napayım yoruluyorum bide sizi mi dinliyim diyor. Mesela odada oturur ben mutlaktayım hep yanına giderdim biseye ihtiyacın var mi falan sorardım öperdim falan Artık yapmiyicam söz verdim kendime. Çünkü hep böyle yapıyor. Acayip sinirim bozuluyor. Ne yapmam lazım arkadaşlar. Öyle dışarısı kötü alışkanlığı yok telefonunu bile almaz eline hiç ortaliktadir yani. Sifre falanda yok öyle biride değil hani. O bakımdan sıkıntım yok ama bende yanında zaman geçireyim diyorum özlüyorum sohpet edelim diyorum. Azıcık laf açıyorum hemen laf buluyor yüzünü asiyor hadi kızı al çik odadan diyor. Ama o bisey anlattığın da ben susup diinliyorum ama o tam tersi. Kavga etmesi de cabası yani. Ben bu adama ne yapayım şimdi hiç gitmiyim dimi yanına. O gelsin habire dimi
kocan hödük seninle bir ilgisi yok. Senin Hizmetin bitince çekilebilirsin diyor paşa. kendisi de sultan süleyman gibi validesiyle oturuyor.

kocan hödük seninle bir ilgisi yok. Senin Hizmetin bitince çekilebilirsin diyor paşa. kendisi de sultan süleyman gibi validesiyle oturuyor.
Sultan Süleymanın sırtında üç kıtalık koca devlet vardı, bu anakuzuları günde 10 saat çalışsa ponçik bünyeleri bitap düşüyor.

X