Esim yaninda oturmami istemiyor.

Napayım yoruluyorum bide sizi mi dinliyim diyor.
O ne demekmiş o?
Çocuk sadece size mi ait.
Onun görevi sadece çalışıp eve para getirmek mi?
Çocuğu ile ilgilenecek, sizinle ilgilenecek!!!
Ağlayacaksan hiç oynamayalım deseydiniz en başından.Çocuğu da al çık ne demek?Çocuk sevmiyorsa gürültü istemiyorsa çocuk doğmadan diyecekti bunu size

Kocani niye bana övdun kuzum ?herkes ayni karakterde degil onun kocasi baska turlusunden ,ideal babayi sormuyor benim dururmum bu ne yapayim diyor

Reactions: Z P
Haftasonlari da mı boyle? İnsan akşamları eve huzur bulmaya çocuğunu karısını sevmeye gelir bu ne saçma bisiy

Kocani niye bana övdun kuzum ?herkes ayni karakterde degil onun kocasi baska turlusunden ,ideal babayi sormuyor benim dururmum bu ne yapayim diyor
Kocami niye oveyim yahu bizdeki durumu anlattım...Burdaki bazi arkadaslar işten gelen babanin çocuğu kafasının kaldirmamasinin normal olduğunu savunuyor buna karşı fikrimi söyledim.

Malesef canim o sıkınti bendede var eşim okadar rahatina düşkünki çocukların sesinden dolayı eve gelmiyor seninki yine evde ya abisine kaçar ya ablasına gidecek yeri olmayınca işyerinde kalıp tv izler sonra arar çocuklar uyudu mu.bazı erkek sese tahammül edemez rahatına düşkündür.onu alıştıracaksın bu tamamen kızınla alakalı onun gürültüsüne thammül edemiyor..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…