Esim

Çocuğum var normalde yerde yiyor ben masada yemeği ve bıçak kullanmayı çok severim ama kendisi hiç sevmez

çocuğunuzla siz masada yiyin o yerde yesin.
ayrıca daha masada oturup yemek yemeyi beceremeyen adamı da kimseden kıskanmayın, jöle kavanozuna girip çıksa kurtarmaz.

Çok merak ediyorum siz olsanız ah tamam kocacim tabikide sen ne istiyorsan o olur emreti dersiniz ve ikincisi de bu sizin kendi düşünceniz değil mı bu konu hakkındaki fikriniz niye başta böyle yazmayın sürekli bir aşağılama düşünce var acaba
Neyi emredecek de olacak anlamadım ki,kafanız hala çok karışık.
Aşağılama nerede onu lütfen gösterin.
Burada Papua Yeni Gine başkanının fikirlerini yazmıyoruz tabi ki kendi fikrimiz.

Ben direkt olarak sorarım hayırdır sen şu günlerde pek bakımlı oluyorsun nedir derdin diye. Senin için bu kadar süslenmiş mı şehzade ? Kahvaltı kısmına yorum yapamıyorum belli ki muayyen gününde eşin
Sorsam alacağım cevap belli ben hep bakıyorum kendime ne alaka falan fistan artı evlendikten sonra kesinlikle benim için hiç kafasına jöle dahi surmedi

Sorsam alacağım cevap belli ben hep bakıyorum kendime ne alaka falan fistan artı evlendikten sonra kesinlikle benim için hiç kafasına jöle dahi surmedi
Mecbur musunuz toplanmaya her zaman ? Eğer öyleyse sende olduğundan daha güzel ve bakımlı git bakalım nasıl duygu olduğunu anlasın? Sohbeti falan nasıl kadınla ?

:KK9:alemsiniz valla kızın zaten baktığını düşünmüyorum ama eşim bilir tuhaf gibime geldi

platonikten öteye gidemez zaten...
bi de kıskanıyormuş gibi davranmayın da havalara girmesin zaten pek bir tripli,
siz takip edin telefon trafiğini falan.
bi de cidden çok şımartmışsınız, az biraz haddini bilsin.

Neyi emredecek de olacak anlamadım ki,kafanız hala çok karışık.
Aşağılama nerede onu lütfen gösterin.
Burada Papua Yeni Gine başkanının fikirlerini yazmıyoruz tabi ki kendi fikrimiz.
Bende onu diyorum zaten adam akıllı yorum yapin benim kafam karışık falan değil gayet normal konumu anlamissiniz ama anlamamis gibi yorum yorum yapmaniz canımı sıkıyor ikincisi gibi bir yorum yazsydiniz bişey demezdim lütfen yorumlatiniza dikkat edin

Ben her pazar annenize gitmenize takıldım

İzin gününde her hafta neden annenize gidiyorsunuz

Eşinizle bir paylaşımınız yok mu

Kahvaltıyı sizin istediğiniz yerde etse de gidecekmişsiniz zira her hafta gidiyormuşsunuz o ne yapıyor o sürede

Bende onu diyorum zaten adam akıllı yorum yapin benim kafam karışık falan değil gayet normal konumu anlamissiniz ama anlamamis gibi yorum yorum yapmaniz canımı sıkıyor ikincisi gibi bir yorum yazsydiniz bişey demezdim lütfen yorumlatiniza dikkat edin
Gayet de dikkatli yazdım.
Sen de kendine gıcık olmuşsun ki hatana parmak basmam canını sıkmış.

platonikten öteye gidemez zaten...
bi de kıskanıyormuş gibi davranmayın da havalara girmesin zaten pek bir tripli,
siz takip edin telefon trafiğini falan.
bi de cidden çok şımartmışsınız, az biraz haddini bilsin.
Öyle gerçekten çocuk gibi bakıyorum ona ama yaranilmiyor valla zaten bu konu hakkında birşey sormadım

Ben her pazar annenize gitmenize takıldım

İzin gününde her hafta neden annenize gidiyorsunuz

Eşinizle bir paylaşımınız yok mu

Kahvaltıyı sizin istediğiniz yerde etse de gidecekmişsiniz zira her hafta gidiyormuşsunuz o ne yapıyor o sürede
Ben anneme gitmesem bile tek kalırım evde o arkadaşlarıyla kahveye gider hep

X