Esim

blackbyz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2014
18
0
Kizlarr kocamla aramizda sorunlar var ekim aynda ewlendm dahha yeni evliyiZ ama 2011 yilindan beri gorusuyoruz. Bana olan guvenini cok fena sarstim cok uzgunum napicagimi bilmiyorum :KK43:((( guvvenini nasil kazancam ne yapmaliyim nasil davranmaliyim :KK43:(

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kizlarr kocamla aramizda sorunlar var ekim aynda ewlendm dahha yeni evliyiZ ama 2011 yilindan beri gorusuyoruz. Bana olan guvenini cok fena sarstim cok uzgunum napicagimi bilmiyorum :KK43:((( guvvenini nasil kazancam ne yapmaliyim nasil davranmaliyim :KK43:(

güvenini sarsacak ne yaptın ki:44::44:

hangi konuda güvenini sarstın bunu bilmeden kimse sağlıklı bir yorum yapamaz....

Yaa iste ondan gizli is cevrdim ddiyebilrim eski sevglm ile ilgili :KK43:(

Yaa iste ondan gizli is cevrdim ddiyebilrim eski sevglm ile ilgili :KK43:(

İşin içine eskiler girdimi senin tarafından çıkışı bulmak çok zor olur..
Ama eşin için aynı şeyi söyleyemem..

Hayirr aldatmadimm aslaa aldatmam ama evlenmedn bi hafta once knstumm sadece o da telefndan flan degl yazsma olarak bunu ogrendi ama cok psmanm esimi cok sewiyorum bir bucuk ay oldu ogreneli aramz iyiydi ama dun gece yne tartstik en ufak bi tartsmada artk hakaret etmeye basladi aglamama bile tahammulu yok eskden dayanamzdi aglaynca smdi odadan kovuuyo artk . En ufak b seyde hemen onu yuzume vurar oldu cok sinirli :KK43:( her yzune baktgmda o geliyo aklma dedi bnana dun gece cok kotu hssediorum sucluyum bunu hak ediorhm bliorm ama napmam lazim :KK43:(

Zaten normalde sinirli bi insan bi sey dediigi zaman lafna laf katilmasndan nefret eder bnde cenemi tutamiorum iyice sinirlendiriorm ama bni sewdgni biliorum ama yya artk sewmiosa guven yoksa sewgside biter :KK43:((

Ağladığınız zaman belki size karşı gardının düşeceğinden endişe ettiği için bağırıyor olabilir.
Bence bir müddet üzerine gitmeyin, bu konuyu açmayın. Eğer eşiniz konuyu açarsa ağlamadan, sakince konuşmayı deneyin.
Keşke eski sevgilinizle her ne olursa olsun irtibata geçmeseydiniz. Olan olmuş bir kere. Aldatmadım diyorsunuz. Ama yine de ortada bir kuşku var.
Eşinizin bunu sindirmesi kolay değil. Akışına bırakıp eşinizin güvenini kazanmaya çalışın.

Son düzenleme:
ne diye görüştünüz ki eski sevgilinizle.. kim olsa eşiniz gibi tepki verir o yüzden bişi diyemiyorum durumu kurtarmak için..

konusmakta ne varki bu kadar dar görüslüyse ki kendisi ögrendiyse sakladiysan eger bence sana cektircek belki aldatcak yani bence bu olaya baya bi takilacak sinirini alcak kolay gele, bundan sonrada gizleme birsey dicem ama bence olan olmus ...

Nisanlimi dusundumde , ben boyle birsey yapsaydim inanki bir daha dönüp yüzüme bakmazdi...
Ve beni oyle yipratirdiki eminim biterdi hersey...

Esinde davasinda hakli !! Eski sevgiliyle yazismakta nedir ?
Birak yazismayi sokakta gorsen donup bakmaman lazim senjn... Ve malesef , esin bir ömür boyu bu olayi kendine siper edecek herseyde yuzune vurucak!!
Yapacak birsey yok...

Evet ne olursa olsn bubu siper edip benim elimi kolumu bagliyo :KK43:( ama umrumda degil hergn dua ediorum cok pismanim mutlu olmak istiyorum ama bana tahammulu yokk gbi sanki blmiorum sucluyum bliorum yaptgm hata cok buyuk o yapsa aynsini ne yapardm kahrolurdum heralde ama nabmaliym ck kotu hissediyorum kendimi kzlar yargilamak yerne yardm edin bi akil vern :KK43: gercekten pismanim ve kotu durumdayim :KK43:(

Esin illa sakinlesicektir sende o zaman uygun bir dille konus onunla
Sana karsi ofkeli suan
Ona haklisin bende olsam tepki gosterirdim de
Onun senin icincok degerli oldugunu onu sevdigini belirt yani bu durumu sen yasasaydin ondan ne beklersen bi dusun ona gore davran esine
Guven bir yikilirsa kolay kolay telafisi olmaz

Guven ruh gibidir bir kere cikinca asla geri gelmez...

Hayirr aldatmadimm aslaa aldatmam ama evlenmedn bi hafta once knstumm sadece o da telefndan flan degl yazsma olarak bunu ogrendi ama cok psmanm esimi cok sewiyorum bir bucuk ay oldu ogreneli aramz iyiydi ama dun gece yne tartstik en ufak bi tartsmada artk hakaret etmeye basladi aglamama bile tahammulu yok eskden dayanamzdi aglaynca smdi odadan kovuuyo artk . En ufak b seyde hemen onu yuzume vurar oldu cok sinirli :KK43:( her yzune baktgmda o geliyo aklma dedi bnana dun gece cok kotu hssediorum sucluyum bunu hak ediorhm bliorm ama napmam lazim :KK43:(

aynı şeyi eşin yapsaydı durum ne olurdu?

pardon ama, durduk yere huzurunu bozmanın manası neydı, değdi mi barı?
bır daha asla guvenmeyecek sana bunu bil

Son düzenleme:
mesele yazışmandan çok bunu aylar sonra öğrenmiş olması.

keşke sen ben knştm dese idin.

X