Beş kuruş etmezmişim

bu amcan karısını aldatanmı? oluyor:KK14:
ve amcanızın derdi para sanırım. catır catır yicem kızımada bişey bırakmıcam.
aman elin ogluda kızınbabası bişey bıraksında bizde catır catır harcayıp keyf edelim diyodu.

bu amcan karısını aldatanmı? oluyor:KK14:
ve amcanızın derdi para sanırım. catır catır yicem kızımada bişey bırakmıcam.
aman elin ogluda kızınbabası bişey bıraksında bizde catır catır harcayıp keyf edelim diyodu.

Evet canim aynen o

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

o zaman önce ona buna camur atmadan kendine dönsün baksın.
amcanın yedigi o haltı duysa millet. yüzüne tükürür.

hala görüşüyolarmı? acaba.
sende hiç takılma boşver. herkes kendine baksın önce

Bilmiyorumki canim gorusuyorlardir belkide midem cok kotu bayilicam dunden beri kafamda laflari dolasiyo

Kizlar meraha suanda oyle uzgun ve sinirliyim ki ellerim titreyerek yaziyorum sevgilimle 7 yildir birlikteyiz 3 yil once babam ogrenmisti ben unv yeni baslamistim o zaman daha sonra gorusme daha kucuksun vs demisti sevgilimle suan gorusuyoruz askerde dondukten sonrada evlilik planliyoruz. Bu kismi durumu anlayabilin diye anlattim kizlar bugune gelecek olursam babam amcamlarla ortak is yerimiz var bende bu yaz muhasebe pratigim olsun diye is yerinde calismaya basladim . Amcamla oturuyorduk ordan burdan islerin zorlugundan bahsediodu ben herkesin ne b.k oldugunu biliorum dedi seninde kendi kiziminda dedi sen 5 yildir adamla gorusuyorsun 5 ailesini taniyormusun babasini amcasini dedi bende oyle dinliyorum bize yakismazlar capulcular aile yasamlarini biliyormusun duzenli degil haberin varmi diye devam etti siz adim atsaniz ben biliorum nerde ne yaptiginizi simdi askerde dedi sen ailene layik biri olamadin 5 kurus etmezsin dedi oyle zoruma gittiki bu laf kizlar size anlatamam inanin bende dedim taniyorum ben sen ne biliosan soyle bende ogreneyim dedim insan genlerine ceker oda babasi amcasina benzer dedi nerde calisiyo babasi biliomusun ddi evet biliyorum dedim soyledim sonra ondan once nerdeydi dedi ben onuda soyledim kizimada birsey birakmicam parami catir catir yicem dedi defoldu gitti . Ben 7 yildir gorusuyorum ailesiyle bilerek tanistimki nasil insanlar aileme uyarmi yanlis bi durum varmi diye birsey goremedim amcamada sordum soylemedi gitti hic bir soyledigine inanmadim sevgilimde ailesinee ve kendine cok guveniyo istersen izin alip geliyim ailemlemle dedi yok dedim kizlar . Karisini aldatan bir adam bana boyle seyler soyleyip ders vermeye calisiyor ya cok uzuldum sende karini aldatiosun biliyoruz diyemedim :KK43:

Ben olsam biraz kuşkulanırdım. Acaba amcanız ne biliyor sevgiliniz ailesi hakkında. Gerçekten ciddi birşey olabilir. Bence öğrenmeye çalışın.

Ben olsam biraz kuşkulanırdım. Acaba amcanız ne biliyor sevgiliniz ailesi hakkında. Gerçekten ciddi birşey olabilir. Bence öğrenmeye çalışın.

Canim ben aileyi 5 yildir taniyorum surekli gorusuyoruz amcama sordum soyle dedim ayni seyleri tekrar etti birsey olsa hemen soylerdi soyleyemiyor ki ayrica sevgilimde benim ailemin alni acik tertemiziz gelelim sizde gorun baban arastirsin dedi birsey olsa o bu kadar rahat olur muydu

sinir bozucu evet söyledikleri.
sevgilinden ailesinden eminsen hiç kendini böyle kötü hissettirme.
tüm derdi para. tüm derdi o iş yeri...

Sevgilimin ailesi bizim kadar maddi olarak iyi degiller canim sanirim sorun bu babasi emekli ve tir soforu canim dert bu anladigim kadari ile sorun para

sinir bozucu evet söyledikleri.
sevgilinden ailesinden eminsen hiç kendini böyle kötü hissettirme.
tüm derdi para. tüm derdi o iş yeri...

Ya canim aile ile surekli gorusuyorum bi gariplik olsa anlardim ya sevgilim askere giderken dayi teyze amca herkesle tanistim

Kizlar meraha suanda oyle uzgun ve sinirliyim ki ellerim titreyerek yaziyorum sevgilimle 7 yildir birlikteyiz 3 yil once babam ogrenmisti ben unv yeni baslamistim o zaman daha sonra gorusme daha kucuksun vs demisti sevgilimle suan gorusuyoruz askerde dondukten sonrada evlilik planliyoruz. Bu kismi durumu anlayabilin diye anlattim kizlar bugune gelecek olursam babam amcamlarla ortak is yerimiz var bende bu yaz muhasebe pratigim olsun diye is yerinde calismaya basladim . Amcamla oturuyorduk ordan burdan islerin zorlugundan bahsediodu ben herkesin ne b.k oldugunu biliorum dedi seninde kendi kiziminda dedi sen 5 yildir adamla gorusuyorsun 5 ailesini taniyormusun babasini amcasini dedi bende oyle dinliyorum bize yakismazlar capulcular aile yasamlarini biliyormusun duzenli degil haberin varmi diye devam etti siz adim atsaniz ben biliorum nerde ne yaptiginizi simdi askerde dedi sen ailene layik biri olamadin 5 kurus etmezsin dedi oyle zoruma gittiki bu laf kizlar size anlatamam inanin bende dedim taniyorum ben sen ne biliosan soyle bende ogreneyim dedim insan genlerine ceker oda babasi amcasina benzer dedi nerde calisiyo babasi biliomusun ddi evet biliyorum dedim soyledim sonra ondan once nerdeydi dedi ben onuda soyledim kizimada birsey birakmicam parami catir catir yicem dedi defoldu gitti . Ben 7 yildir gorusuyorum ailesiyle bilerek tanistimki nasil insanlar aileme uyarmi yanlis bi durum varmi diye birsey goremedim amcamada sordum soylemedi gitti hic bir soyledigine inanmadim sevgilimde ailesinee ve kendine cok guveniyo istersen izin alip geliyim ailemlemle dedi yok dedim kizlar . Karisini aldatan bir adam bana boyle seyler soyleyip ders vermeye calisiyor ya cok uzuldum sende karini aldatiosun biliyoruz diyemedim :KK43:

Canim benim amcamada bana kaybettiği birseymi var neden vazgeçmiyor dir ediyosun demişti çok kizmirtim ne alakası var ben dedim bizim niyetimiz ciddi siz anlamiyo sunuz demiştim ki babam esimin yolunu odunla kesip tehdit etmişti bırakkkızımı diye küfürleraatmıştı cadde ortasında esim amcamın hanina gitti konuşmaya bu işi bitireceksiniz diye tehdit etmişti esjm yanından çıkıncakkaldırıma çöküp aglamis ti teldeydimo aahliyo du ben ağlıyorum vazgeçmek o zamanlar esim için bundan koca olmaz diyenler şimdi sukredjyorum iyiki vazgeçmesin diyolar esimden Allah razı olsun diyolar benden çok severler buyukler işteyyargısız infaz hemen ayıp etmiş senin amcamada kendi kızına ne diyosam desin senin baban varken ne oluyo acaba:KK47:

Sevgilimin ailesi bizim kadar maddi olarak iyi degiller canim sanirim sorun bu babasi emekli ve tir soforu canim dert bu anladigim kadari ile sorun para

Ya canim aile ile surekli gorusuyorum bi gariplik olsa anlardim ya sevgilim askere giderken dayi teyze amca herkesle tanistim

sevgilin ne işle meşgul peki?
illaki anlardın. 7yıl diyosun. gariplik tuhaflık gözüne carpardı şahit olurdun vs.vs.

Ailelerinde isler karisik ya canim kizinin sevgiliyi ogrendi simdi benimkini ortaya atip dikkatler i kendilerinden uzaklastiracak sanirim derdi bu 5 yildir biliyodum dedi neden donupte birsey soylemiyo yeni akli basina geldi

Iste klasiktir bu. Bosver takma senin sahsina ve sevgiline degl bu tavirlar.umarim babani etkilemez.

sevgilin ne işle meşgul peki?
illaki anlardın. 7yıl diyosun. gariplik tuhaflık gözüne carpardı şahit olurdun vs.vs.

Canim sevgilim elektrik teknikeri askere gitti okulu bitince suan askerde assubaylik icin basvuru yapti sinava girecek assubay olarak kaliyim dio suanda albay şöföru gitmeden once tecilini bozdurup askere gitmeyi beklerken bi magazada satis danismanligi yapti boyle 7 yildir ailesinide kendinide taniyorum inan birseylerini gormedim hatta 3 yil filan oldu sanirim bu aile nasil ben bunlarla yaparmiyim diye ramazanda iftar davetlerini kabul edip yemege gittim sevgilim askere gitti o gun amca teyze dayi herkesi gordum tanistik

Canim benim amcamada bana kaybettiği birseymi var neden vazgeçmiyor dir ediyosun demişti çok kizmirtim ne alakası var ben dedim bizim niyetimiz ciddi siz anlamiyo sunuz demiştim ki babam esimin yolunu odunla kesip tehdit etmişti bırakkkızımı diye küfürleraatmıştı cadde ortasında esim amcamın hanina gitti konuşmaya bu işi bitireceksiniz diye tehdit etmişti esjm yanından çıkıncakkaldırıma çöküp aglamis ti teldeydimo aahliyo du ben ağlıyorum vazgeçmek o zamanlar esim için bundan koca olmaz diyenler şimdi sukredjyorum iyiki vazgeçmesin diyolar esimden Allah razı olsun diyolar benden çok severler buyukler işteyyargısız infaz hemen ayıp etmiş senin amcamada kendi kızına ne diyosam desin senin baban varken ne oluyo acaba:KK47:

Sanirim bizde ayni seyleri yaşayacagiz canim

Kızına söz geçirememiş laf edemiyor sana patlamış umursama o adamı

Umarım baban amcana benzemiyordur...

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Sevgilinizin ailesinin durumu ne olursa olsun , sevgilin sana gelip '' ben kendime ve aileme güveniyorum'' dedikten sonra ve o çocuk sizinle birlikte olabilmek için canla başla bir şeyler yapmak için uğraşıyorsa , siz geleceğinize odaklanın.. Bu gereksiz , ön yargıyla dolu söylentilere ve kıskançlıkları sktr edin gitsin..

Baban, senin hiç bir şekilde zarar görmeni istemez..
Amcana kalmadan baban zaten ciddi anlamda senin zarar göreceğini düşünüyorsa zaten bu ilişkiye karşı çıkar. Senin iyiliğin için..

Baban , amcanın durumunu biliyor herhalde. Eşine sadık kalamayan bir adamın lafına kulak asar mı dersin ?
Ben olsam asmam..

O yüzden boş yere kendini sıkıyorsun..

Senin yerinde olsam babamla oturur karşılıklı konuşurdum.
Baba böyle böyle..
İleride daha iyi bir geleceğimiz olsun için asker dönüşü bunu yapacak veya askerde rütbe alıp kalmak isteyecek vs diyeceksin..
Bana inanmanı , insanların dolduruşuna gelmeden kendi doğrularımızı yanlışlarımızı veya olur mu olmaz mı ikimiz birlikte karar verelim de..
Hem babanın bu durum hoşuna gider, fikirlerime saygı duyuyor bana danışıyor ne kadar güzel diye düşünür..
Başına buyruk hareket etmediğini gösterir..

Kızına söz geçirememiş laf edemiyor sana patlamış umursama o adamı

Bencede anneme de anlattim olanlari oda aynen boyle dedi

X