eşim

Kendisi yatakta bir Johnny Sins miymiş?:KK70:
Maaş kartını da verme şakın.
Kendisi Johnny Sinsti tabii hanzonun :olamaz:
Bir de kendi maaşı yetmiyor muymuş da seninkini de istiyor verme tabii...
Allah iyiliğinizi versin :halay:genel kültürünüz pek iyi de suraya Brazzersdaki kel adam da yazaydiniz ya okul tabletinde aratmazdim ben de :KK49:

tek elden harcansınmış para daha hesaplı olurmuş açıklaması bu normalde erkeklere kadına vermez mi maaşını

Ya tek elden de harcanabilir elbette ama herkesin gönlü olmalı bu işe. Yoksa çalışıp kazanıp kendi maaşın üzerinde sö sahibi olmamak ne kadar kötü bir his olur, köle gibi aynen. Ama şöyle olabilir, benim eşim para konusunda tasarruflu olamadığı için en son, sabit giderlerden kalanı bana gönderiyordu, ben birikim hesabını yönetiyordum. Ama o kabul ediyordu kendisinin yönetemediğini.
Hani birlikten kuvvet doğar doğrudur ama sizin eşinizin amacı ne bilemedim.

Ben olsam vermem maaşımı.giderlere yardımcı olun tabiki ama hem çalışıyorsunuz hemde onun eline bakacaksınız ne gerek var

Merhaba kızlar dün bebeğimle ilgili konu açmıştım.Çok faydasını gördüm fikirlerim değişti.Allah razı olsun. Bugun Eşimle ilgili sormak istiyorum size.
Eşim çalıştığım maaşı kendisine vermemi istiyor.Evin her şeyini o halledecekmiş bana harçlık verecekmiş sizde bu olaylar nasıl oluyor?
Birde Eşim bana bir kavga esnasında yatak da da iyi değilsin demişti o lafı hep aklımda.Bende öyle cilveli falan değilim yani.Öyle mi olmam gerekiyor sizce?
Odenecek yerler belli herkes ustune dusen odemeyi yapiyor. Kredi karti kira faruralar alisveris kalan zaten ortak harcaniyor ama kendi hesaplarimizda olur. Biterse isteriz o kadar. Siz calisan bi kadin olarak odemeleri giderleri yapamayacak misiniz ne munasebet?

Yatakta iyi degilsin dediginde seni ornek aliyorum deseydin.

Ya var ya isim çok yazılınca çok ünlü bir aktör herhalde deyip baktım :olamaz: izledikten sonra isimlere mi baktınız? adam nasıl bu kadar meşhur olmuş :-)
Adam çok meşhur o da bir çeşit ödüllü aktör:)) hatta dalında duayen :KK45: dal deyince yanlış da anlaşılabilir gerçi:KK53:
Çok büyük üstad olur kendileri:oops:

Parayı eşine vermende sıkıntı yok. Yani daha doğrusu benim kartım hep eşimdedir. faturalar, giderler, harçlığım ondadır. bir dedeğimizi ikiletmez , her istediğimizi alır . zaten telefonumun internet bankacılığında benim takibimdedir. artan parayı da yatırım olarak kullanır. İzinsiz bi harcama yapmaz çok şükür. Böyle sorun yaşamayınca da paramın onda durması beni hiç rahatsız etmiyor.
AMa diğer konuya gelince hala aynı yatakta yatabiliyo musun onunla??? çok rencide edici, aşağılayıcı, küçük düşürücü bir tabir ve kavgada bile söylenmez. Ha olur da yatakta sıkıntı yaşıyor madem alıp karşısına böyle olsa daha iyi olur, şu şekilde daha mutlu oluruz tarzında konuşmasını normal sayarım. ama böyle bi şeyi kavga esnasında koz olarak kullanmasını hazmedebileceğimi sanmıyorum. sanırım ilişki esnasında artık rahat bile olamazdım o laftan dolayı..

Merhaba kızlar dün bebeğimle ilgili konu açmıştım.Çok faydasını gördüm fikirlerim değişti.Allah razı olsun. Bugun Eşimle ilgili sormak istiyorum size.
Eşim çalıştığım maaşı kendisine vermemi istiyor.Evin her şeyini o halledecekmiş bana harçlık verecekmiş sizde bu olaylar nasıl oluyor?
Birde Eşim bana bir kavga esnasında yatak da da iyi değilsin demişti o lafı hep aklımda.Bende öyle cilveli falan değilim yani.Öyle mi olmam gerekiyor sizce?
eşime vermıyorum maaşımı
evımız için harcıyorum ama kendı maasımın hesabı bende
eşimin maası ev kredisine gidiyor
faturalar vs de o oder
ben de eve alınacakları alırım
benım tum maasım da eve gıder ama eşim asla bılmez nereye ne harcadım
asla da maasımı ıstemez
kredi borcumuz yok ıken o maasını bana verırdı,
eşiniz sacmalamıs

Bende paramı vermek istemiyorum ama sıkıştırıp duruyor.Ben ayarlıcam giderleri falan diyor.Yatak olayını bende hiç unutamıyorum.Neden böyle söylemiş olabilir
asla verme maasını
giderlerı beraber hesaplayın
bu konuda eşin hıc masum gelmedı bana.

Kendisi Johnny Sinsti tabii hanzonun :olamaz:
Bir de kendi maaşı yetmiyor muymuş da seninkini de istiyor verme tabii...

Kendisi yatakta bir Johnny Sins miymiş?:KK70:
Maaş kartını da verme şakın.

Sormayım dedim, 2 oldu. O kim yaa? :KK48:

Arkadaşım kartı kaptırırsan hayatının hatasını yaparsın bence. O sizin paranızla ne yaptığını bile bilmezken çocuk gibi adamdan harçlık mı talep edeceksiniz? Tek elden harcamak mantıklı diyorsan sen bana ver kartını de

İçinizden nasıl geliyorsa öyle olmanız öyle davranmanız gerekiyor. Belki kişiliğinizde yoktur belki de kocanızın davranışlarından dolayı kendinizi rahat hissetmiyorsunuzdur. Maaş konusunda da sakın yapmayın öyle bir şey. Her ay başında oturun hesap kitap yapın faturaları ödeyin aylık alışverişe çıkın halledin evin her şeyini. Veya anlaşma yapın ben faturaları ödeyeyim diğer ihtiyaçları sen al gibisinden. Ama maaşınız paranız elinizde olsun. Her ihtiyacınızda kocanızdan para mı isteyeceksiniz çocuk gibi. Hem de çalışıp para kazanıyorken. Ekonomik özgürlüğünüz her zaman kendi elinizde olsun. Sizi daha güçlü bir insan yapar psikolojik olarak. Ya da söyleyin eşiniz size versin maaşını siz halledin evin her şeyini. Üstelerse bunu önerebilirsiniz.
Eksik listesi yapın buzdolabının üstünde asılı dursun. Ne alınacak ne alındı herkes oradan baksın bilsin ona göre davransın

Ben maasimi vermedim.. hiç öyle birseyde duymadım acikcasi.. evin ihtiyaçlarını paylaştik. Ben kirayı ve krediyi ödedim eşim kalan fatura ve market mutfak. Maaşımı gelirimi eşim sormaz Ve tam olarak bilmezdi bile..

X