eşim

Ne munasebet ya size oyle diyen kocaya birde maas kartinizi vermeyin lütfen. Ben çalışmıyorum esim bütün parasını bana verir bütçeyi ben idare ederim oylede olmali bence evin ihtiyaclarini ben bilirim.( tum evli kadinlar )

Ne munasebet ya size oyle diyen kocaya birde maas kartinizi vermeyin lütfen. Ben çalışmıyorum esim bütün parasını bana verir bütçeyi ben idare ederim oylede olmali bence evin ihtiyaclarini ben bilirim.( tum evli kadinlar )
öyle yaptım zaten ama benimle konuşmuyor aynı evin içinde işin kötüsü annem de var offf napıcam ben

Yatakta iyi değilsin diyebilen tıynette birisi aldatır da seni söyliyim
Allah muhafaza
Kartını falan verme yarın birilerine(anladın sen onu)yedirir başını taşlara vurursun
Yatakta da çık üstüne al kırbacı al sana kart al sana kart yap:sinirli:
İnanın sesli güldüm :-)

Bence kendiniz için birikim yapın, yarının ne olacağı belli olmaz, sakın vermeyin kartınızı sakın, baştan nasıl alışırsa öyle gider.

Yatak konusunda terbiyesizlik etmiş,
Özür dileyene kadar kesinlikle birlikte olmazdım.

Nereden bileceksiniz ne istediğini söylemeden,sorun öğrenin.
Beğenmiyorsa evlenmezdi,artık beğenmiyorsa da terbiyesizliğin dibine vurmuş .
Maaşlarınızı ve harcamalarınızı kalem kalem hesap verecek mi,hiç sanmam.
Zorla falan elinizden alırsa en azından bunun takibini yapın.
ah bu erkeklerin parasal konulardaki saçmalıkları.
Benim eşim de bir kere 100 lira çekecem diye aldı 800 lira çekmiş,ben de delirdim gittim kredi çektim onu duyunca hemen ver bana ben borçları kapatırım dedi,vermedim kuruşunu bile.Öfkeden delirdi çünkü ödedim dediği borçları ödemediği ortaya çıktı.
Şimdi işten de çıktım krediyi de kuzu kuzu ödüyor eve de bakıyor tek maaşla.
Güvenme kocan da olsa çünkü para lafını eden o var bir pislik altında.

İyi yapmışsınız , aylık ödemesi az mı kredinin
Çektiğiniz krediyle ne yaptınız

Yatak konusuna yorum yapamam fakat 3 yıllık ewlıyım ıkımızde memuruz aylık 8000 tl gelırımız var evlenınce esım kartlar ta sende ya bende durmalı hesabımuzı bılmelıyız sefı ben hıc tereddut dahı etmedım kartımı verırken aklıma en ufak burdey dahı gelmedı kı hakada öledır zaten kredılerı faturaları oder gerı jalanıylada gecınırız zaten her zaman yok kırayı sen ıde faturayı ben odeyım olayları sacma gelmıstır bana ev arkafası deılım ben hayat arkadasıyım bugun kartımı ıstedem bana gerı verır ama hıc bur sekılde gerek duymuyorum mutluyum huzurlıyum halımden cok memnunum kartı esıme verdım dıye maas almayan bırısı olarak gorunmuyorum zaten esımde benım calıstıgımın ayrımını kapacak kadar zekı bırıdır

De ki sevgili eşine" Zaten annem ,babam da beni okuturken'Akıllının biri gelsin de bizim binbir emekle okuttuğumuz kızımızın parasına el koysun ,kızımızı köleye dönüştürsün.'diyordu."Yampayın hanımlar okumuş ,etmişsiniz yıllarca böyle kendini bilmez,kendini bulunmaz Hint kumaşı sanan adamlara izin vermeyin,vermiyorsun paranı gerekirse ben sana harçlık vereyim de,resti de çek ...

Merhaba kızlar dün bebeğimle ilgili konu açmıştım.Çok faydasını gördüm fikirlerim değişti.Allah razı olsun. Bugun Eşimle ilgili sormak istiyorum size.
Eşim çalıştığım maaşı kendisine vermemi istiyor.Evin her şeyini o halledecekmiş bana harçlık verecekmiş sizde bu olaylar nasıl oluyor?
Birde Eşim bana bir kavga esnasında yatak da da iyi değilsin demişti o lafı hep aklımda.Bende öyle cilveli falan değilim yani.Öyle mi olmam gerekiyor sizce?
Para konusunda yorumum ben calismiyorum fakat esim maas kartini bana verir cunku tum alisveris gider islerini ben hallederim kendine harclik alir fakat bunu o istedi .bende calissaydim havuz yapardim herkes belli miktar koyardi.diger konudaki yorumum affiniza siginarak kendisi cokmu mukemmel acaba sizi yargiliyor.icinizden cilve yapmak bile gelmedigine gore onda bir sorun olmali esini arzulayan her kadin dogal yollarla bunu hissettirir bunada cilve deniyor mutlu edemedigi icin sizi bence bu sorun

Belki yatak iyi değildir..... te allam yaa :KK14:kendisi acaba brazzer's da mi oynuyor :ıslık:

boyle diyen erkekler genelde nereden saldırsam acaba diye düşünenler oluyor ve çareyi yatakta buluyor.

Merhaba kızlar dün bebeğimle ilgili konu açmıştım.Çok faydasını gördüm fikirlerim değişti.Allah razı olsun. Bugun Eşimle ilgili sormak istiyorum size.
Eşim çalıştığım maaşı kendisine vermemi istiyor.Evin her şeyini o halledecekmiş bana harçlık verecekmiş sizde bu olaylar nasıl oluyor?
Birde Eşim bana bir kavga esnasında yatak da da iyi değilsin demişti o lafı hep aklımda.Bende öyle cilveli falan değilim yani.Öyle mi olmam gerekiyor sizce?
Sakin verme parani.pasifize olursun .soz hakkin kalmaz.sakin

eşim de ben de memuruz. maaşları aldığımızda herkes önce kendi kredi kartını öder. kalan para eşimde toplanır. ortak (kreş kira vs) borçlar ödendikten sonra aylık kullanacağımız parayı eşim bana verir. gerisini yatırım için ortak hesabımıza yatırır. harcamalarımızı haftalık yaparız para bendedir ama harcamaları eşim yapar. bayağı ticaret dönüyormuş aramızda

X