Eşimden kurtuluyorum sonundaki

Yorgunyurek35

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2021
14
7
34
Lutfen boyle birine guvenip yola cikmayin. Allah korusun neler neler okuyoruz.

Bundan sonra hayatina onsuz devam edeceksin. Evine giderken de onun yardimini isteme. Gide biliyorsan kendin git. Ya da o seni gotururken kayinbaban da eşlik etsin
Yok pazartesi günü gidecem inşallah annem bilet almış kayınbabam ablasına bizimkiler boşanıyo gelin gidecek demiş. Durumumuzu bilmediği için boşanmasınlar çocuk var düşünsunler biraz daha demiş ablası da. Ablası da herkese yaymış duyan beni arıyo boşanmayin diye tamam özelimi bilmiyolar ama senelerdir yokluk çektimi kocamın tembel olduğunu bi iş yapmadığını biliyolar bunlar bile boşanma sebebi değil mi

Powerfull

Guru
Kayıtlı Üye
23 Mart 2011
2.512
4.043
Yok bundan sonra asla kalmam yanında. Onu görünce midem bulanıyor ta bana yaptığı eziyetleri anlatsam ütüyle kafamı mi vurmadi ara kablosuyla sırtıma vurdu kaç kere. Beni çıplakken yandan çekmiş eğer gidersen bı fotolarıni nete koyarım diye tehdit etti. 34 girecem ama ruhum 60 kendi ailemin yanına gidince ilk isim psikiyatrise gitmek olacak
Konu sahibi ne yaptın gittin mi? Çıplak resminiz ile tehdit ederse etsin savcılığa veririm deyin yâda kayinbabaniza söyleyin ama değil yandan önden arkadan dahi çekmiş olsa bile kalmayın. 1 gün dahi kalırsanız ilk fırsatta gitmemeniz için daha farklı resimlerinizi çeker farklı tehdit unsurlari bulur. Baktı ki çocuğunuz ile tehdit ise yaramadı başka şeyler yöneldi pislik.

Yorgunyurek35

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2021
14
7
34
Böyle birini evlenmeden anlayamadım demeyin nolur. Adamın saçları yağdan berbat durumda olur 🤮 düşüncesi bile berbat korkunç.
Başlarda gerçekten öyle değildi üstü başı temiz parfüm kokardı her yeri 2 seneden sonra değişti ağzı tuvalet taşı gibi şimdi kokarca gibi de kokuyo

Son düzenleme:

Yorgunyurek35

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2021
14
7
34
Konu sahibi ne yaptın gittin mi? Çıplak resminiz ile tehdit ederse etsin savcılığa veririm deyin yâda kayinbabaniza söyleyin ama değil yandan önden arkadan dahi çekmiş olsa bile kalmayın. 1 gün dahi kalırsanız ilk fırsatta gitmemeniz için daha farklı resimlerinizi çeker farklı tehdit unsurlari bulur. Baktı ki çocuğunuz ile tehdit ise yaramadı başka şeyler yöneldi pislik.
Bugün avukat bulup imza attık karşılıklı ben eşyalarımi toplamıştım gitmeye hazırım zaten. İçimde ona karşı hiç birşey yok ama evden ayrılmak çok tuhaf ben iki göz odaya 1 tencere yemege de razıydım. Bundan sonraki hayatım iyi olur umarım

Yorgunyurek35

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2021
14
7
34
Son durum hakkında yazmak istedim çarşamba günü annemlere geldim kafamı toplayınca adet olmadım aklıma geldi 1 haftayi geçmiş meyerse test aldım yaptım sonuç positif doğurmak gibi bı niyetim yok çünkü genetik hastalık taşıyormusum ikincisi de aynı olur dediydi doktor. Şimdi randevu alıp gidecem eşimin haberi olsun istemiyom engel olur boşanmayalim der bide. Es rızası olmadan bebek alıyorlar mı acaba

Bissunicole

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2019
5.735
17.849
Son durum hakkında yazmak istedim çarşamba günü annemlere geldim kafamı toplayınca adet olmadım aklıma geldi 1 haftayi geçmiş meyerse test aldım yaptım sonuç positif doğurmak gibi bı niyetim yok çünkü genetik hastalık taşıyormusum ikincisi de aynı olur dediydi doktor. Şimdi randevu alıp gidecem eşimin haberi olsun istemiyom engel olur boşanmayalim der bide. Es rızası olmadan bebek alıyorlar mı acaba
Eş rızası olmadan kürtaj olamazsınız. İmza gerekiyor. 🤷

MaHlass

KK'da geçen 14 sene..
Pro Üye
Anneler Kulübü
1 Mart 2007
2.568
4.564
34
Eş rızası olmadan olmaz.. Mecbur söyleyeceksiniz dava açılmış geri döneceğini sanmıyorum.. Diğer çocuğu sizle göndermiş diğerini zaten istemez..