Eşimden kurtuluyorum sonundaki

Son durum hakkında yazmak istedim çarşamba günü annemlere geldim kafamı toplayınca adet olmadım aklıma geldi 1 haftayi geçmiş meyerse test aldım yaptım sonuç positif doğurmak gibi bı niyetim yok çünkü genetik hastalık taşıyormusum ikincisi de aynı olur dediydi doktor. Şimdi randevu alıp gidecem eşimin haberi olsun istemiyom engel olur boşanmayalim der bide. Es rızası olmadan bebek alıyorlar mı acaba
Eş rızası olmadan kürtaj olamazsınız. İmza gerekiyor. 🤷

Eş rızası olmadan olmaz.. Mecbur söyleyeceksiniz dava açılmış geri döneceğini sanmıyorum.. Diğer çocuğu sizle göndermiş diğerini zaten istemez..

Kızlar kürtaja gerek kalmadan düşük yaptım bir sancı başladı acile gittik düşük yapıyosun dediler ve gecelik sonlandı ama iş bununla bitmedi annemlerin yanına gitmişim ama sorunlar oldu oğlumdan algim engelli maaşına güvenerek çağırmışlar vermeyeceksen ne geldin biz sana çok hayran değiliz dediler ablam yol parası 150 lira göndermişti faiziyle geri istiyorum dedi yok nasıl vereyim dedim bağırış çağırış Ve beni evden kovdular ne yapacami bilemedim cebimde para yok engelli çocuğumla kaldım eşimi aradım son çare bizi almaya geldi ve ben eve geri dönmek zorunda kaldım ailem beni heryer den engellemiş hangisine yanayım bilemedim.

Kızlar kürtaja gerek kalmadan düşük yaptım bir sancı başladı acile gittik düşük yapıyosun dediler ve gecelik sonlandı ama iş bununla bitmedi annemlerin yanına gitmişim ama sorunlar oldu oğlumdan algim engelli maaşına güvenerek çağırmışlar vermeyeceksen ne geldin biz sana çok hayran değiliz dediler ablam yol parası 150 lira göndermişti faiziyle geri istiyorum dedi yok nasıl vereyim dedim bağırış çağırış Ve beni evden kovdular ne yapacami bilemedim cebimde para yok engelli çocuğumla kaldım eşimi aradım son çare bizi almaya geldi ve ben eve geri dönmek zorunda kaldım ailem beni heryer den engellemiş hangisine yanayım bilemedim.
Çok üzüldüm çok gecmis olsun..Kadin derneklerini fln arasaniz yardimci olurlar belki 😔

Yok artk gerçek olabilir mi bu ya

inanmak istemiyorum bunların aileniz olduğuna ağlıyacam şimdi sizin çaresizliğinize empati yaptım keşke elimden bişey gelse keşke imkanım olsada ev açabilseydim size o masum yavruya

Selam arkadaşlar aslında konuya nereden başlasam bilemedim uzun olacak kusura bakmayın içimi dökmek için üye oldum.Su an evliyim ama boşanma davası açmak üzereyim. 10 senelik evliyim benim ikinci eşimin ilk evliliği ben eşimden 4 yaş büyüğüm o askerliğini bitirip benim yaşadığım yere çalışmaya gelmiş 1 sene konuştuk evlendik düğün falan yapmadık nikahtan sadece.
2 sene benim yaşadığım yerde kaldık sonra işten çıktı bulamadı istediği gibi bir iş bizde eşimin ailesinin yanına gittik kalan 8 senede beraber oturduk. Arada ayrı eve çıktik ama evin kirasını suyunu elektriğini ödemediği için geri ailesinin yanına gidiyoduk. Bir oğlum oldu doğuştan dms hastasi şimdi yürüyemiyo maalesef. Herşeyiyle ben ilgilendim doktorlara gittim fizik tedavi için uğraştım bir kere olsun doktora götürmüş insan değil kendisi.
Herşeyin yanında gecim sıkıntısı var tabi hiç çalışmadi doğru düzgün aldığı parayı aynı gün yer bitirir evi kayinbabam geçindiriyo Son bir kaç senedir sopası da var kayinbabam zor ayırır ki arada onu da ittirdigi oluyo evden kovdu kaç kere ama yine geldi. Birliktelik için zorluyo arkadan önden her şekilde istiyo ağlaya ağlaya oluyo her seferinde. Ve ondan sonra affedersiniz hiç yıkanıp abdest almıyo oyle günlerce geziyo
Zaten yıkanmayı hiç sevmez o iş bile olmasa ayda bı kere anca yıkanır leş gibi kokar her yeri yara bere içinde. Neden çektin boşanmadin diyebilirsiniz arkam yok destek veren yok ilkokul mezunuyum okumadım babam ben küçükken bizi bırakıp gitmiş su yaşımda 2 kere anca görmüşümdür annem temizliğe giderek beni ablamı büyüttü daha sonra kendiside evlendi bir kardeşim daha oldu. Üvey baba ama annemden daha çok severim biraz pasif kendisi evde annemin sözü geçer annemde aksine sinirli despot bir kadındır kaç kere aradım geleyim ne olur diye gelme her evlilikte olur böyle şeyler seninde kaderin bu demekki dedi bana.
Şimdi ise oğlumdan engelli maaşı almaya başladım bı gelirim oldu diyebilirim dayanacak gücüm kalmadı çünkü daha neler neler yaşadım anlatsam buralara sığmaz. Eşime dedim bıktım artık gidiyom çocuk da senin olsun ki beni hep Şimdiye kadar çocukla tehdit etti öyle deyince çocuğunu da al git dedi. Anlaşmali acalim sana nafaka falan veremem çünkü dedi. Onun zaten olmayan parasını istemiyorum. Bende hemen annemi aradım çocuğa bakarsın ise girerim para biriktirir kendime ev açarım dedim kabul etdi biletini ben buradan alırım dedi. Eşim de ben götürürüm seni yıllarda hasta çocukla nasıl gideceksin dedi. Tamam dedim ama şimdi kurt düştü aklıma araba da giderken ya bana birşey yaparsa. O yokken sessiz sedasız gitsem mi ki. Son durum hakkında yazmak istedim çarşamba günü annemlere geldim kafamı toplayınca adet olmadım aklıma geldi 1 haftayi geçmiş meyerse test aldım yaptım sonuç positif doğurmak gibi bı niyetim yok çünkü genetik hastalık taşıyormusum ikincisi de aynı olur dediydi doktor. Şimdi randevu alıp gidecem eşimin haberi olsun istemiyom engel olur boşanmayalim der bide. Es rızası olmadan bebek alıyorlar mı acaba
Allah yardımcınız olsun. Zır bir durum

Kusura bakmayın ama sığınma evleri gibi bir seçenek varken dönüp yine o adamı aramanız da çok normal değil. Siz bile bile lades diyorsunuz artık, söylenecek söz yok!

Mecburiyetten geldim eşimin yanına kadın dernekleri bizim burada yok başka şehirde yaşama gibi durumumda yok 20 gün oldum geleli şimdiye kadar sorun olmadı zaten eve doğru düzgün gelmiyo bende oğlumu fiziğe götürüyom tekrar rapor çıkartıp eve öğretmen gelmesi için uğraşıyom tek kendim olsa sokakta yatar yine gelmezdim bunun yanına ama engelli rahatsız çocukla nerelere gideyim ilacı var tedavisi var hergun. Babasıyla kalıyorum şimdilik saolsun kayınpederim destek bana

Selam arkadaşlar aslında konuya nereden başlasam bilemedim uzun olacak kusura bakmayın içimi dökmek için üye oldum.Su an evliyim ama boşanma davası açmak üzereyim. 10 senelik evliyim benim ikinci eşimin ilk evliliği ben eşimden 4 yaş büyüğüm o askerliğini bitirip benim yaşadığım yere çalışmaya gelmiş 1 sene konuştuk evlendik düğün falan yapmadık nikahtan sadece.
2 sene benim yaşadığım yerde kaldık sonra işten çıktı bulamadı istediği gibi bir iş bizde eşimin ailesinin yanına gittik kalan 8 senede beraber oturduk. Arada ayrı eve çıktik ama evin kirasını suyunu elektriğini ödemediği için geri ailesinin yanına gidiyoduk. Bir oğlum oldu doğuştan dms hastasi şimdi yürüyemiyo maalesef. Herşeyiyle ben ilgilendim doktorlara gittim fizik tedavi için uğraştım bir kere olsun doktora götürmüş insan değil kendisi.
Herşeyin yanında gecim sıkıntısı var tabi hiç çalışmadi doğru düzgün aldığı parayı aynı gün yer bitirir evi kayinbabam geçindiriyo Son bir kaç senedir sopası da var kayinbabam zor ayırır ki arada onu da ittirdigi oluyo evden kovdu kaç kere ama yine geldi. Birliktelik için zorluyo arkadan önden her şekilde istiyo ağlaya ağlaya oluyo her seferinde. Ve ondan sonra affedersiniz hiç yıkanıp abdest almıyo oyle günlerce geziyo
Zaten yıkanmayı hiç sevmez o iş bile olmasa ayda bı kere anca yıkanır leş gibi kokar her yeri yara bere içinde. Neden çektin boşanmadin diyebilirsiniz arkam yok destek veren yok ilkokul mezunuyum okumadım babam ben küçükken bizi bırakıp gitmiş su yaşımda 2 kere anca görmüşümdür annem temizliğe giderek beni ablamı büyüttü daha sonra kendiside evlendi bir kardeşim daha oldu. Üvey baba ama annemden daha çok severim biraz pasif kendisi evde annemin sözü geçer annemde aksine sinirli despot bir kadındır kaç kere aradım geleyim ne olur diye gelme her evlilikte olur böyle şeyler seninde kaderin bu demekki dedi bana.
Şimdi ise oğlumdan engelli maaşı almaya başladım bı gelirim oldu diyebilirim dayanacak gücüm kalmadı çünkü daha neler neler yaşadım anlatsam buralara sığmaz. Eşime dedim bıktım artık gidiyom çocuk da senin olsun ki beni hep Şimdiye kadar çocukla tehdit etti öyle deyince çocuğunu da al git dedi. Anlaşmali acalim sana nafaka falan veremem çünkü dedi. Onun zaten olmayan parasını istemiyorum. Bende hemen annemi aradım çocuğa bakarsın ise girerim para biriktirir kendime ev açarım dedim kabul etdi biletini ben buradan alırım dedi. Eşim de ben götürürüm seni yıllarda hasta çocukla nasıl gideceksin dedi. Tamam dedim ama şimdi kurt düştü aklıma araba da giderken ya bana birşey yaparsa. O yokken sessiz sedasız gitsem mi ki. Son durum hakkında yazmak istedim çarşamba günü annemlere geldim kafamı toplayınca adet olmadım aklıma geldi 1 haftayi geçmiş meyerse test aldım yaptım sonuç positif doğurmak gibi bı niyetim yok çünkü genetik hastalık taşıyormusum ikincisi de aynı olur dediydi doktor. Şimdi randevu alıp gidecem eşimin haberi olsun istemiyom engel olur boşanmayalim der bide. Es rızası olmadan bebek alıyorlar

Keşke engelli maaşını vericem tamam deseydin o arada ise girseydin birkaç ay verirdin sonra kendini toparlayıp para biriktirince evi ayirirdin maaşını da kendin alırdın senin acil çalışman lazım ne kendi ailene ne kayınbabana güvenme

X