Eşimden kurtuluyorum sonundaki

Hasta çocuğunu düşünmeyen birisi hemen nasıl boşanmayı kabul edip bi dinginlik gelip üzerine hasta çocukla nasıl gideceksin diye ince düşünüp götürmek istesin. Var bi planı bence dikkat et
Onada artık fenalık gelmiş herkes kendi yoluna baksın dedi oğlum bı kaç aydır tekerlekli sandalyeyle gidiyo ben bırakıp gitsem çocuk bskimsizliktan ölür. O yüzden kabul etti bakamayacani biliyor

Çok zor gerçekten Tanrı seni korusun umarım istediğin hayata kavuşursun ve oğlunla beraber güzel bir hayat yaşarsın. Herkesin dediği gibi imkan varsa yalnız gitmeye çalış taksi tutup otogara gidersin zaten bileti annen alacakmış oradan da seni gelip alamazlar mı? Bilemedim

Çok zor gerçekten Tanrı seni korusun umarım istediğin hayata kavuşursun ve oğlunla beraber güzel bir hayat yaşarsın. Herkesin dediği gibi imkan varsa yalnız gitmeye çalış taksi tutup otogara gidersin zaten bileti annen alacakmış oradan da seni gelip alamazlar mı? Bilemedim
İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim inşallah bundan sonra benim için daha iyi olacak. Buradan gideyim de birşey şekilde ailemin yanına giderim

Burada her gün birazcık daha şaşırıyorum ya ne hayatlar var. :KK43: Gitmeyin onunla falan ahlaksız pislik bir şey yapmaya kalkar. Otobüsle , minibüsle ne bileyim kayınpederle falan gidin.

Ailenizde sahip çıkmazsda, bununla ilgili bı sorun yaşarsaniz kalmaya razı olmayın.

Ailenizin olduğu şehirdeki kadın sığınma evine başvurun. İllaki bı yol bulunur. Allah yardımcınız olsun

Yok bundan sonra asla kalmam yanında. Onu görünce midem bulanıyor ta bana yaptığı eziyetleri anlatsam ütüyle kafamı mi vurmadi ara kablosuyla sırtıma vurdu kaç kere. Beni çıplakken yandan çekmiş eğer gidersen bı fotolarıni nete koyarım diye tehdit etti. 34 girecem ama ruhum 60 kendi ailemin yanına gidince ilk isim psikiyatrise gitmek olacak

Yok bundan sonra asla kalmam yanında. Onu görünce midem bulanıyor ta bana yaptığı eziyetleri anlatsam ütüyle kafamı mi vurmadi ara kablosuyla sırtıma vurdu kaç kere. Beni çıplakken yandan çekmiş eğer gidersen bı fotolarıni nete koyarım diye tehdit etti. 34 girecem ama ruhum 60 kendi ailemin yanına gidince ilk isim psikiyatrise gitmek olacak

Lutfen boyle birine guvenip yola cikmayin. Allah korusun neler neler okuyoruz.

Selam arkadaşlar aslında konuya nereden başlasam bilemedim uzun olacak kusura bakmayın içimi dökmek için üye oldum.Su an evliyim ama boşanma davası açmak üzereyim. 10 senelik evliyim benim ikinci eşimin ilk evliliği ben eşimden 4 yaş büyüğüm o askerliğini bitirip benim yaşadığım yere çalışmaya gelmiş 1 sene konuştuk evlendik düğün falan yapmadık nikahtan sadece.
2 sene benim yaşadığım yerde kaldık sonra işten çıktı bulamadı istediği gibi bir iş bizde eşimin ailesinin yanına gittik kalan 8 senede beraber oturduk. Arada ayrı eve çıktik ama evin kirasını suyunu elektriğini ödemediği için geri ailesinin yanına gidiyoduk. Bir oğlum oldu doğuştan dms hastasi şimdi yürüyemiyo maalesef. Herşeyiyle ben ilgilendim doktorlara gittim fizik tedavi için uğraştım bir kere olsun doktora götürmüş insan değil kendisi.
Herşeyin yanında gecim sıkıntısı var tabi hiç çalışmadi doğru düzgün aldığı parayı aynı gün yer bitirir evi kayinbabam geçindiriyo Son bir kaç senedir sopası da var kayinbabam zor ayırır ki arada onu da ittirdigi oluyo evden kovdu kaç kere ama yine geldi. Birliktelik için zorluyo arkadan önden her şekilde istiyo ağlaya ağlaya oluyo her seferinde. Ve ondan sonra affedersiniz hiç yıkanıp abdest almıyo oyle günlerce geziyo
Zaten yıkanmayı hiç sevmez o iş bile olmasa ayda bı kere anca yıkanır leş gibi kokar her yeri yara bere içinde. Neden çektin boşanmadin diyebilirsiniz arkam yok destek veren yok ilkokul mezunuyum okumadım babam ben küçükken bizi bırakıp gitmiş su yaşımda 2 kere anca görmüşümdür annem temizliğe giderek beni ablamı büyüttü daha sonra kendiside evlendi bir kardeşim daha oldu. Üvey baba ama annemden daha çok severim biraz pasif kendisi evde annemin sözü geçer annemde aksine sinirli despot bir kadındır kaç kere aradım geleyim ne olur diye gelme her evlilikte olur böyle şeyler seninde kaderin bu demekki dedi bana.
Şimdi ise oğlumdan engelli maaşı almaya başladım bı gelirim oldu diyebilirim dayanacak gücüm kalmadı çünkü daha neler neler yaşadım anlatsam buralara sığmaz. Eşime dedim bıktım artık gidiyom çocuk da senin olsun ki beni hep Şimdiye kadar çocukla tehdit etti öyle deyince çocuğunu da al git dedi. Anlaşmali acalim sana nafaka falan veremem çünkü dedi. Onun zaten olmayan parasını istemiyorum. Bende hemen annemi aradım çocuğa bakarsın ise girerim para biriktirir kendime ev açarım dedim kabul etdi biletini ben buradan alırım dedi. Eşim de ben götürürüm seni yıllarda hasta çocukla nasıl gideceksin dedi. Tamam dedim ama şimdi kurt düştü aklıma araba da giderken ya bana birşey yaparsa. O yokken sessiz sedasız gitsem mi ki
Bundan sonra hayatina onsuz devam edeceksin. Evine giderken de onun yardimini isteme. Gide biliyorsan kendin git. Ya da o seni gotururken kayinbaban da eşlik etsin

Lutfen boyle birine guvenip yola cikmayin. Allah korusun neler neler okuyoruz.

Bundan sonra hayatina onsuz devam edeceksin. Evine giderken de onun yardimini isteme. Gide biliyorsan kendin git. Ya da o seni gotururken kayinbaban da eşlik etsin
Yok pazartesi günü gidecem inşallah annem bilet almış kayınbabam ablasına bizimkiler boşanıyo gelin gidecek demiş. Durumumuzu bilmediği için boşanmasınlar çocuk var düşünsunler biraz daha demiş ablası da. Ablası da herkese yaymış duyan beni arıyo boşanmayin diye tamam özelimi bilmiyolar ama senelerdir yokluk çektimi kocamın tembel olduğunu bi iş yapmadığını biliyolar bunlar bile boşanma sebebi değil mi

Böyle birini evlenmeden anlayamadım demeyin nolur. Adamın saçları yağdan berbat durumda olur 🤮 düşüncesi bile berbat korkunç.

Konu sahibi ne yaptın gittin mi? Çıplak resminiz ile tehdit ederse etsin savcılığa veririm deyin yâda kayinbabaniza söyleyin ama değil yandan önden arkadan dahi çekmiş olsa bile kalmayın. 1 gün dahi kalırsanız ilk fırsatta gitmemeniz için daha farklı resimlerinizi çeker farklı tehdit unsurlari bulur. Baktı ki çocuğunuz ile tehdit ise yaramadı başka şeyler yöneldi pislik.

Böyle birini evlenmeden anlayamadım demeyin nolur. Adamın saçları yağdan berbat durumda olur 🤮 düşüncesi bile berbat korkunç.
Başlarda gerçekten öyle değildi üstü başı temiz parfüm kokardı her yeri 2 seneden sonra değişti ağzı tuvalet taşı gibi şimdi kokarca gibi de kokuyo

Son düzenleme:
Konu sahibi ne yaptın gittin mi? Çıplak resminiz ile tehdit ederse etsin savcılığa veririm deyin yâda kayinbabaniza söyleyin ama değil yandan önden arkadan dahi çekmiş olsa bile kalmayın. 1 gün dahi kalırsanız ilk fırsatta gitmemeniz için daha farklı resimlerinizi çeker farklı tehdit unsurlari bulur. Baktı ki çocuğunuz ile tehdit ise yaramadı başka şeyler yöneldi pislik.
Bugün avukat bulup imza attık karşılıklı ben eşyalarımi toplamıştım gitmeye hazırım zaten. İçimde ona karşı hiç birşey yok ama evden ayrılmak çok tuhaf ben iki göz odaya 1 tencere yemege de razıydım. Bundan sonraki hayatım iyi olur umarım

Son durum hakkında yazmak istedim çarşamba günü annemlere geldim kafamı toplayınca adet olmadım aklıma geldi 1 haftayi geçmiş meyerse test aldım yaptım sonuç positif doğurmak gibi bı niyetim yok çünkü genetik hastalık taşıyormusum ikincisi de aynı olur dediydi doktor. Şimdi randevu alıp gidecem eşimin haberi olsun istemiyom engel olur boşanmayalim der bide. Es rızası olmadan bebek alıyorlar mı acaba

X