Eşimden utanıyorum, Vajinal orgazm olamıyorum

Toparlanmamlazm

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Ocak 2023
10
1
Evlilik öncesi cinsel birlikteliğimiz oldu ama hiçbirinde orgazm olamadım. Zaten kendimi baskı altında hissediyorum sevişirken suçluluk duyuyorum diye düşünüp çok zevk alsam da orgazm olamamış olmamı kültürel faktörlere bağladım. Artık evliyim ama çok zevk alsam da orgazm olamıyorum. Eşim de bu durumu artık takmaya başladı. Benim de canımı oldukça sıkıyor aslında elle çok kolay olabiliyorum. Mast. Alışkanlığım yok ama sevgililik dönemimizde neden orgazm olamıyorum bende bir sorun mu var diye düşünürken çok kolay klitoral orgazm olduğumu fark ettim. Ben artık Vajinal orgazm olabileceğime inancımı yitirdim tek çarem klitoral ama bunu da eşime söyleyemiyorum, çekiniyorum. Dokunsa olacak biliyorum ama kendimi kötü ve eksik hissediyorum bu yüzden yıllardır ona bunu söylemedim sizce bu sorunu nasıl çözerim artık çok üzülüyorum

İliski sirasinda kendinizi uyarin 2-3 parmaginizla, ozellikle misyoner pozisyonda klitoral uyarin🫢 bu kadar acik konuşmak istemezdim ama neyse.🙄

Bu durumda eşinizden değil kendinizi açmaktan utanıyorsunuz. Başlıkta hata var.
Eşimin yanında utanıyorum demek daha doğru.
Ama bunu yapmak yanlış. İnsan eşi ile her şeyi konuşabilmeli. Başka türlü çözemezsiniz.

Vajinal ya da klitoral orgazm diye bir ayrım yokmuş, öncelikle bu bilgiyle ve kendi vücudunuzu tanımaya çalışarak başlayabilirsiniz bir yerden. Kadın orgazmının kolay olduğu belli pozisyonlar var bunları da araştırmanızı önerebilirim. Cinsellik hele ki eşle yaşanan cinsellik kesinlikle utanılacak bir şey değildir. Kendinizi baskılamayıp rahatlamaya çalışın.

Ya Ne bileyim kendimi kötü hissediyorum sanki Vajinal olmak zorunda gibi ondan öyle bir talepte bulunamıyorum çok mutsuzum 😥
Dişil enerjim de yetersiz galiba
Vajinal olmak zorunda gibi hissettiriyorsa tüm çabayı sizden mi bekliyor? Yapsın, vajinal orgazm olun o halde.

Siz kendini yetersiz hissetmesin diye klitoral uyarıyı talep edemiyorsunuz diye düşünüyorum. Vajinali beceremedigini düşünmesin diye.

Bunun dişil enerji eril enerji ile alakası yok bu arada. Öyle zırva terimler attılar ortaya. İnsanlar çıkış kapısı sanıp tutunuyorlar bir yerinden.

Bu durumda eşinizden değil kendinizi açmaktan utanıyorsunuz. Başlıkta hata var.
Eşimin yanında utanıyorum demek daha doğru.
Ama bunu yapmak yanlış. İnsan eşi ile her şeyi konuşabilmeli. Başka türlü çözemezsiniz.
Evet haklısınız açmaktan utanıyorum. Çözümü çok basit kendime dokunsam bile sorun çözülecek ama ben kendime dokunmak istemiyorum. Ondan da talep edemiyorum çünkü çekiniyorum

Ona kendini yetersiz hissetirmekten ziyade ben kendimi yetersiz hissetmek istemiyorum
Vajinal olmak zorunda gibi hissettiriyorsa tüm çabayı sizden mi bekliyor? Yapsın, vajinal orgazm olun o halde.

Siz kendini yetersiz hissetmesin diye klitoral uyarıyı talep edemiyorsunuz diye düşünüyorum. Vajinali beceremedigini düşünmesin diye.

Bunun dişil enerji eril enerji ile alakası yok bu arada. Öyle zırva terimler attılar ortaya. İnsanlar çıkış kapısı sanıp tutunuyorlar bir yerinden.

Vajinal ya da klitoral orgazm diye bir ayrım yokmuş, öncelikle bu bilgiyle ve kendi vücudunuzu tanımaya çalışarak başlayabilirsiniz bir yerden. Kadın orgazmının kolay olduğu belli pozisyonlar var bunları da araştırmanızı önerebilirim. Cinsellik hele ki eşle yaşanan cinsellik kesinlikle utanılacak bir şey değildir. Kendinizi baskılamayıp rahatlamaya çalışın.
Vajinal orgazm, klitoral orgazm ın devami diye okumustum. Size katiliyorum 👍

Penisi size yeterli gelebilir, olay sadece peniste bitmiyor. Adamın hareketlerinde, temaslarında bitiyor olay. Siz bu şekilde utanmaya ve kendinizi suçlamaya devam edersiniz çözemeyeceksiniz
Nasıl çözebilirim çünkü son derece zevk alıyorum. Eşimin performansı gayet yerinde erken boşalma sorunu da yok kendine hakim olabiliyor. Belli bir süre devam edince bu kez benim canım yanmaya başlıyor ve bitirmek istiyorum o benim için devam etmek istiyor ama bu kez de 20 dk dan sonra falan bende tahriş hissi oluyor tadım hepten kaçıyor (ıslanma sorunum yok)

X