Her iki türlü orgazm olamıyorum destek lütfen

Evet kadin üstte oldugu pozisyon en rahat😃 siz tam islanmiyo olabilir misiniz
Aksine gerçekten fazla ıslanıyorum bazen ara vermek zorunda bile kalıyoruz. Cidden abartmıyorum. 😅 Araştırıyorum orgazm olamayanlar ıslanmadıklarını yazmışlar. Kendimi de keşfediyorum psikolojik olarakta kendimi veriyorum sadece üstte sırtım dönük olarak denemedim bi o kaldı oda işe yarar mı bilmiyorum 😅 biraz açık yazdım valla kusura bakmayın 🙈

Aksine gerçekten fazla ıslanıyorum bazen ara vermek zorunda bile kalıyoruz. Cidden abartmıyorum. 😅 Araştırıyorum orgazm olamayanlar ıslanmadıklarını yazmışlar. Kendimi de keşfediyorum psikolojik olarakta kendimi veriyorum sadece üstte sırtım dönük olarak denemedim bi o kaldı oda işe yarar mı bilmiyorum 😅 biraz açık yazdım valla kusura bakmayın 🙈
Açik yazsanizda sorun degil cinselik bölümünde yiz😃 siz birde o denemediiniz pozisyonu deneyin😃

Misyonerde bacaklarını tamamen havaya kaldır ellerinle tut. Penis içine dikey şekilde girsin. Penisin vajinama girişini görebiliyorum böyle çok hoşuma gidiyor havaya sokuyor.

Bir de git gelde durmasın hemen eşiniz.

En önemli şey odaklanmak. Eşinizle yaptığınız seksin tadını çıkarmak. Sadece vajinanıza ve eşinize odaklanın.

Hanımlar merhaba,
Dertliyim a dostlar.. 🙈 Hemen konuma giriş yapıyorum. 5 senelik evlilik bir tane evladım var.
Çok güzel cinsel birlikteliğim var. Çok güzel zevkte alıyorum her türlü yeniliğe pozisyonu deneriz yaparız. Ama gel gelelim orgazm.. Yok olmuyor bu kadar zevk alıp (kayganlaşıp) olamamakta bilmiyorum nasıl oluyo. Çok okudum araştırdım denedik her iki türlü orgazm ilişki de olamıyorum. Mast. sırasında klitoral olabiliyorum. Kendim vajinal olarak g noktamı da buldum ama vajinal bir türlü olamıyorum. Ön sevişme derseniz onu da tutabildiğimiz kadar tutuyoruz fakat bende zevklendiğim için direk olaya girmek istiyorum. Ama son noktaya 5 senedir hiç ulaşamadım😞
Sizlerde tavsiye öneri istiyorum ve çok özür diliyorum ama olanlar nasıl duygular oluyo sıvı akması oluyo mu ?
Benim sıvı artışım çok fazla oluyo ama gerilme, titreme, doruklarda hissetme yok.
Bilenler taktiğini bana ne olur anlatın tak etti canıma.
Merhaba bende aynı dertten muzdaribim 2 yıldır evliyim sadece 2 ya da 3 kere vajinal orgazm oldum daha da olamadım sanırım odaklanmakla alakalı birsey diye düşünüyorum.Ben klitoral olabiliyorum rahat bir şekilde ve bende de ıslanma oluyor baya .Bu yüzden hamile kalmadığımı bile çok düşündüm 1 buçuk yıldır deniyoruz ama bir türlü bebeğimiz olmadı malesef😔

Çok iyi bir şekilde orgazm olduğunuzu hissedin.
Orgazm olduğunuzdaki his ile aynı frekansa geçmelisiniz.
Olacak mıyım vb düşünceleri silip atın.

Hanımlar merhaba,
Dertliyim a dostlar.. 🙈 Hemen konuma giriş yapıyorum. 5 senelik evlilik bir tane evladım var.
Çok güzel cinsel birlikteliğim var. Çok güzel zevkte alıyorum her türlü yeniliğe pozisyonu deneriz yaparız. Ama gel gelelim orgazm.. Yok olmuyor bu kadar zevk alıp (kayganlaşıp) olamamakta bilmiyorum nasıl oluyo. Çok okudum araştırdım denedik her iki türlü orgazm ilişki de olamıyorum. Mast. sırasında klitoral olabiliyorum. Kendim vajinal olarak g noktamı da buldum ama vajinal bir türlü olamıyorum. Ön sevişme derseniz onu da tutabildiğimiz kadar tutuyoruz fakat bende zevklendiğim için direk olaya girmek istiyorum. Ama son noktaya 5 senedir hiç ulaşamadım😞
Sizlerde tavsiye öneri istiyorum ve çok özür diliyorum ama olanlar nasıl duygular oluyo sıvı akması oluyo mu ?
Benim sıvı artışım çok fazla oluyo ama gerilme, titreme, doruklarda hissetme yok.
Bilenler taktiğini bana ne olur anlatın tak etti canıma.
Çocuğunuz hemen oldu mu peki

Her okuduğum yorumda böyle okudum olan olamayana aa nasıl dayandın yazmış 😂😂 ama diyorum ya ben zevk alıyorum ama neden olmuyo bilmiyorum heralde olsam anlamamam da imkansız diye düşünüyorum, siz klitorol orgazm mı oluyorsunuz dokunarak
Valla bende de o problem var bı turlu olmuyorum olanlar nasıl ne hissediyor nasıl oluyor bilmiyorum 😁

X