Esime ikinci bir sans vermelimiyim? (not: büyük kavga...)

gercekden akillanacagina inaniyosan bi sansi her kes hak eder belki artik degisir daha iyi insan olur. gercekden pisman olmus belki hatasini anlamis degerini bilmiş

Narsistin ne olduğunu biliyorum ama eşinizde malasef psikopat gibi duruyor burdan bakinca.
Hangi sebepten 2 ay önce doğum yapmiş kadini dövebiliyor? Madem cok eminsiniz deneyin.
Lütfen korunmayi unutmayin. 3 sene icinde 3 cocuk yapmişsiniz. Neye güvenerek?

Aile evinde nasıl durumunuz maddi olarak sıkıntınız var mi

iste bende bunu diyorum ben 3 bebekle ne yapim , hepside pes pese dogurdum. bi denemek iyi olur gibi duruyor bu durumda. hic olmassa denemis olurum
Boşanın diyenlere katılmıyorum. Şuan anne ve babanıza sığınmışsınız yeni olduğu için seslrini çıkarmıyorlar bir süre sonra çocuklarınıza tahammül etmeyeceklerdir. Olan çocuklara olur.
3 tane çocukla boşanmak ta eşinize ödül verirsiniz. O, özgür bir hayat yaşar ve yeniden evlenir o zaman çocuklar tamem perişan olurlar. Şu durumda çocuklar büyümeden asla boşanmayı tavsiye etmem.

evet haklisiniz ancak zamanla bazi acilar azaliyor yaralar kapaniyor. ve kendini düzelttim hatalarimi görebildim diyor. iyilestirmek istiyor yaptigi hatalari. tabi 3 tane de bebegimiz var...
Nafaka ve tazminat vermemek için diyordur 3 çocuk birde siz çalışmiyorsaniz 4 kişiye nafaka vermek istemiyordur ,boşanmada kendisi kusurlu bulunacak çünkü,polislik olduğunuza göre elinizde darp raporu vardır barisirsaniz onu affetmis sayilacaksiniz zaten rapor süreside 6 aydı sanırım bir daha kullanamazsiniz yani sizi değilde kendini düşünüyordur .

gercekden akillanacagina inaniyosan bi sansi her kes hak eder belki artik degisir daha iyi insan olur. gercekden pisman olmus belki hatasini anlamis degerini bilmiş
Tabii ki hemen anladı zaten yahu babasını dövmüş gözünü şişirmiş şiddeti geçtim bir insan saygıyı bilmiyorsa

peki ben bu 3 cocukla ne yapim ömrüm boyunca single-mom mi olmaliyim? adam kendini düzeltecekse bir sans vermek daha iyi olmaz mi? sonucta o bana cok yardim ediyordu evimizde cocuklarimizla. hatdaha ev islerinin en az 70%i o yapiyordu. cocuklari banyo yaptiriyordu uyutuyordu. simdi tüm yük benim belime bindi.

Tabii ki hemen anladı zaten yahu babasını dövmüş gözünü şişirmiş şiddeti geçtim bir insan saygıyı bilmiyorsa
babam esimin suradina yumruk atdi ve annemde esime vurdu. yani adamcagiz ne yapsin ki. hemde esimin evinde oluyor bu olay.

Ee dövünce ne oluyordu peki o çocuklar görmüyor mu duymuyor mu off daha fazla sinirlenmemek için konudan çıkıyorum ban yiyeceğim yoksa

Siz nerde yasiyosunuz?

Bu ilaçlar nasil aliniyor?
Türkiyede yaşamadiğim icin soruyorum.
Eczaneye gidip bana Knock-out ilaci verin demiyordur yani. Hangi Doktor tani koymadan böyle bir ilaci recete cikartiyor?
Ben burda 800lük brufen alamiyorum recetesiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…