Esime ne oldu böyle? Delirmek ne kadar sürer?

Sizi damızlık olarak mı almış nikahına…

Ne demek yumurtlama günü değil birlikte olmam.
Yok efendim girdim çıktım eyvallah.

Kocanızın girdim çıktım eyvallah istediğine karşılık vermeyin.
Bu nedir böyle Allah Allah daha cok cok yeni evlilikte böyleyse ilerisini göremiyorum yollar ayrılır.
Çocuk yapmayın…

Merhaba arkadaslar,

suan gözyaslari icinde buraya attim kendimi yaziyorum cünkü insan esi olunca derdini kime atacagini bilmiyor.

Esimle bu ay evlendik 29 yasindayiz ve hersey tuhaflasiyor. Ben hayatimda aile evinde mucadele eden bi anne ile tek basima kardesimle büyüdüm ve en büyük korkum annemle babaminki gibi kötü bi evliligimin olmasiydi. Kocamla is yerinde tanistirildik aramiz yapildi o deli gibi pesimden kosuyordu bende önceden kalbim kirildigi icin bi zaman sonra ikna oldum sevmeye basladim bana iyi geliyordu sohbet edebiliyoruz SIKIci bi tip degildir insani yoran bi tarafi da var ama genel anlamda sevgi dolu sefkatli isine gidip gelen arada ev isine de el atan bi esim var. Ailesinden yana da hic sikayetim yok. AMA

Beni korkutan sey cinsel hayatimiz kari koca icin cinsel hayat bence cok önemli cinsel hayat kötü gidince birinden biri disarda birini begenir istemese de biseyler gelisir ne bileyim kimse evden cikip bugün karimi aldatayim bsri demiyo sonucta bu seyler hep gelisiyo bi sekilde esim sadik ve duygusal birk olsa da sonucta erkek. Iliskimizin basinda deli gibi sürekli istiyodu bense bikiyodum yatakta afedersiniz güzel gecmesi icin cok caba sarf ediyodu benim icin önemli olan beni arzuladigini begendigini hissettiriyodu iste cinsellikten cok bunu görmek beni mutlu ediyodu. Ama evlenmeden bi kac sy önce hersey degisti eskisi gibi israrci olmamadi okey bastaki cekim azalabilir hayat gayesi dügün stresi insanin cani bazen hic istemiyor. Ama sanki karisi oldugumdan beri akibetimiz saglamlastigindan beri yatakta böyle nasil desem öpüsmüyoruz bile bunu söylerken agliyorum cünkü zoruna gidiyo sma yani günde bi öpücük konuduroyrzz arada bi ama öpüsme ön sevisme vs yok artik asla isteyince soyunuyoruz hallediyoruz bitti ve asla eski tutkusu yok. Bunu bi kac kez dile getirdim hersey cinsellik degil ben artik baslardaki gibi istemiyorum senden bazi seyleri istemek saygisizca geliyo diyo ama karinla her halini paylasmiyosan kimle paylasirsin ki????

Beni asil kiran nokta dün gece cocuk konusunu acti ve ben bi ay bile evli degiliz bi tadini cikarayim evliligin cocugu yapariz be var dedim bi sürü tabtsna yapti. Bende madem cok cocuk istiyosun süsleniyorum püsleniyorum dizi izlicene benle iliskiye girsene o zaman dedim. Yumurtlama günün degil ki neden iliskiye girelim dedi Ne demek bu ya sadece cocuk icin mi iliskiye giricekdin dedim iliski sadece sürekli zevki sefa icin yapilmaz demesin mi ben śok oldum

sürekli süsleniyorum adamin umrunda degil artik beni arzulamiyor güzel bulmuyor ve bu cok gücüme gidiyor isyerinde instagramdan firlamis gibi kizlar var estetikli makyajli fizigi gpzel genc genc bebek gibi kizlar giyinip kusaniyolar benim yüzüm güzel cirkin fln degilim sma napim balik etliysem hem calisiyorum hem ev isi hem yemek vaktimmi oluyo kendime uyuyorum bende aksam napim enerjim tükeniyo benim

Bana gelince lololo isyerinde kizlarla is arkadasi aysgins konusuyo banada söylüyo ama ilk baslarda rahatsiz olur disi sinekle bile merhabalasmak istemezdi beni de asiri kiskaniyodu. Bilmiyorum beni seviyo biliyorum ama bu sevgi sanirim arkadasca aile kurmak icin yeri yurdu belli olsun diye galiba cok kirginim cok cirkin hissediyorum dün geceden beri gezmeye gitse de aglasam diye bekledim

Kavga edince üzülüyo pisman oluyo fln ama ben artik delircem evlilikten korkuyodum vocuktan dahads korkuyorum

Öylesine yazdim buraya kadar okuduysan helal olsun
Zamana birak bence bu durumu belki duzelir onada bu rahatsizligini dile getir belki dikkat eder hassasiyeylerine.

Bence size kızdığı için, yumurtlama vaktin değil filan demiş.
Evlilikte sürekli cinsellik konuşmak (neden benimle birlikte olmuyorsun, neden isteksizsin vs) bana çok itici geliyor. Ruh durumuna göre ayda bir de birlikte olunabilir, haftada 5' de. Özellikle yeni evliler çok takıyolar bu duruma. Adam guguklu saat değil ki, tam zamanında ötsün.
Belki o da evliliğe alışmaya çalışıyor. Belki peşinizde koşmaktan çok yorulmuştu, evlenince bir rahatlama geldi. Belki sizin bedeninize güvenmeyişiniz ona yansıyor.
Belki daha şimdiden edilen kavgalar gözünü korkuttu.
Evlilik ikiniz için de çok yeni. Evliliğe alışma süreci sancılıdır.
Bana evlendiğin ilk yıla dönmek ister misin deseler "asla" derim. 10 yıllık evliyim, evliliğinin tek kötü yılı ilk yıldı benim için ve eşim de çok zor alıştı evliliğe.
Zamanla oturacaktır birşeyler ama siz beklentilerinizi törpüleyin biraz.
Evlilikte sevgiliyken olan tutkuyu beklerseniz mutsuz olursunuz.

bence evliliğe alışamadı genelde kadınlar öyle hisseder yeni ev yeni hayat yeni sorumluluklar. ama erkeklerde böyle boşluga düşebiliyo. bence depresyonda belli etmek istemiyoda olabilir. siz elinizden geleni yapmıssınız arzulamaması onun sorunu. kafasını dagıtmaya çalişin. eğer direkt cocu yaparsanız daha kötüye gider aranızdaki sorunlar çözülmeden aylarca gebelik lohusalık derken çook daha fazla uzaklaşrsnz sonra bi bakmssnz bebeginizle basbasa kalmıssınız. eşinizi en iyi tanıyan sizsnz mantık çerçevesinde usulca konusun olmadı önce evlilik terapistine yoksa normal psikologa götürün bence.

Bence size kızdığı için, yumurtlama vaktin değil filan demiş.
Evlilikte sürekli cinsellik konuşmak (neden benimle birlikte olmuyorsun, neden isteksizsin vs) bana çok itici geliyor. Ruh durumuna göre ayda bir de birlikte olunabilir, haftada 5' de. Özellikle yeni evliler çok takıyolar bu duruma. Adam guguklu saat değil ki, tam zamanında ötsün.
Belki o da evliliğe alışmaya çalışıyor. Belki peşinizde koşmaktan çok yorulmuştu, evlenince bir rahatlama geldi. Belki sizin bedeninize güvenmeyişiniz ona yansıyor.
Belki daha şimdiden edilen kavgalar gözünü korkuttu.
Evlilik ikiniz için de çok yeni. Evliliğe alışma süreci sancılıdır.
Bana evlendiğin ilk yıla dönmek ister misin deseler "asla" derim. 10 yıllık evliyim, evliliğinin tek kötü yılı ilk yıldı benim için ve eşim de çok zor alıştı evliliğe.
Zamanla oturacaktır birşeyler ama siz beklentilerinizi törpüleyin biraz.
Evlilikte sevgiliyken olan tutkuyu beklerseniz mutsuz olursunuz.
Niye konuşmak itici geliyor? Kafasından geçenler bize konuşmadan gökten zembille mi inecek? Eğer evliliğe alışmaya çalışıyorsa sorunu varsa insan gibi konuşup dile getirsin bahane sunmasın. İletişim bozukluğu sizin sabundugunuz, zaten çoğu evlilik de böyle.. demek bunu savunan kişiler de varmış

sürekli korkuyla mı yaşayacaksınız. insanın kafasında hep şu olmalı bence ' ben kendi ayakları üzerinde durabilirim eğer bir gün böyle bir şey başıma gelirse başım dik çıkarım bu evden hayatımı baştan yazarım'
koluna altın bileziği takmadan parmağına altın yüzüğü takarsan o parmak kangren olur.
çalışan kadınsınız biraz kendinize güvenin. ne kendi kafanıza ne eşinizin kafasına sokmayın bu düşünceleri hoş değil.

Merhaba arkadaslar,

suan gözyaslari icinde buraya attim kendimi yaziyorum cünkü insan esi olunca derdini kime atacagini bilmiyor.

Esimle bu ay evlendik 29 yasindayiz ve hersey tuhaflasiyor. Ben hayatimda aile evinde mucadele eden bi anne ile tek basima kardesimle büyüdüm ve en büyük korkum annemle babaminki gibi kötü bi evliligimin olmasiydi. Kocamla is yerinde tanistirildik aramiz yapildi o deli gibi pesimden kosuyordu bende önceden kalbim kirildigi icin bi zaman sonra ikna oldum sevmeye basladim bana iyi geliyordu sohbet edebiliyoruz SIKIci bi tip degildir insani yoran bi tarafi da var ama genel anlamda sevgi dolu sefkatli isine gidip gelen arada ev isine de el atan bi esim var. Ailesinden yana da hic sikayetim yok. AMA

Beni korkutan sey cinsel hayatimiz kari koca icin cinsel hayat bence cok önemli cinsel hayat kötü gidince birinden biri disarda birini begenir istemese de biseyler gelisir ne bileyim kimse evden cikip bugün karimi aldatayim bsri demiyo sonucta bu seyler hep gelisiyo bi sekilde esim sadik ve duygusal birk olsa da sonucta erkek. Iliskimizin basinda deli gibi sürekli istiyodu bense bikiyodum yatakta afedersiniz güzel gecmesi icin cok caba sarf ediyodu benim icin önemli olan beni arzuladigini begendigini hissettiriyodu iste cinsellikten cok bunu görmek beni mutlu ediyodu. Ama evlenmeden bi kac sy önce hersey degisti eskisi gibi israrci olmamadi okey bastaki cekim azalabilir hayat gayesi dügün stresi insanin cani bazen hic istemiyor. Ama sanki karisi oldugumdan beri akibetimiz saglamlastigindan beri yatakta böyle nasil desem öpüsmüyoruz bile bunu söylerken agliyorum cünkü zoruna gidiyo sma yani günde bi öpücük konuduroyrzz arada bi ama öpüsme ön sevisme vs yok artik asla isteyince soyunuyoruz hallediyoruz bitti ve asla eski tutkusu yok. Bunu bi kac kez dile getirdim hersey cinsellik degil ben artik baslardaki gibi istemiyorum senden bazi seyleri istemek saygisizca geliyo diyo ama karinla her halini paylasmiyosan kimle paylasirsin ki????

Beni asil kiran nokta dün gece cocuk konusunu acti ve ben bi ay bile evli degiliz bi tadini cikarayim evliligin cocugu yapariz be var dedim bi sürü tabtsna yapti. Bende madem cok cocuk istiyosun süsleniyorum püsleniyorum dizi izlicene benle iliskiye girsene o zaman dedim. Yumurtlama günün degil ki neden iliskiye girelim dedi Ne demek bu ya sadece cocuk icin mi iliskiye giricekdin dedim iliski sadece sürekli zevki sefa icin yapilmaz demesin mi ben śok oldum

sürekli süsleniyorum adamin umrunda degil artik beni arzulamiyor güzel bulmuyor ve bu cok gücüme gidiyor isyerinde instagramdan firlamis gibi kizlar var estetikli makyajli fizigi gpzel genc genc bebek gibi kizlar giyinip kusaniyolar benim yüzüm güzel cirkin fln degilim sma napim balik etliysem hem calisiyorum hem ev isi hem yemek vaktimmi oluyo kendime uyuyorum bende aksam napim enerjim tükeniyo benim

Bana gelince lololo isyerinde kizlarla is arkadasi aysgins konusuyo banada söylüyo ama ilk baslarda rahatsiz olur disi sinekle bile merhabalasmak istemezdi beni de asiri kiskaniyodu. Bilmiyorum beni seviyo biliyorum ama bu sevgi sanirim arkadasca aile kurmak icin yeri yurdu belli olsun diye galiba cok kirginim cok cirkin hissediyorum dün geceden beri gezmeye gitse de aglasam diye bekledim

Kavga edince üzülüyo pisman oluyo fln ama ben artik delircem evlilikten korkuyodum vocuktan dahads korkuyorum

Biraz ayrı kalmayı deneseniz olurmu mümkünse annenlere gitsen 1 hafta 10 gün belki özler benim eşim göreve gidiyor yılın 3 4 ayı geldiğinde inanılmaz özlemiş oluyoruz her şeyi .. veya evde daha şık giyinsen biraz açık olabilir saçların yapılı olsa falan belki tekrar içine o duygular gelir bu arada cinsel hayatınızın güzel oluşunu kimseye anlatmayın en çabuk nazar değen şey olduğunu düşünüyorum

1 Aylık evlisiniz, eşiniz eskisi gibi cinsellikte tutkulu değil ve siz delirecek durumdasınız. Hmmm.
Burda damızlık kelimesi kullananlar olmuş ancak tam tersi durum. Siz eşinizi damızlık olarak görüyor gibisiniz.

:)... aranıyor başkalarıyla tatmin oluyor belki yüz verme,baktin olmuyor sutla. Bu adamdan çocuk mu yapacaksın birde. Yumurtlama dönemin değil ki neden ilişkiye girelim ne demek ya. Damızlık inek olarak mi görüyor sizi ? Doğursun otursun evde,ben tutkuyu dışarda yasiyayim . Yeni evli insanlar deli gibi sevişmeniz lazım.
Evlilik öncesi de cinsel hayatları varmış zaten ama. 1-2 yıllık evli gibi düşünülebilir

Merhaba arkadaslar,

Okurken hem üzüldüm hem sevindim çok istiyormuş gibi görünüp, seni hamile bıraktıktan sonra böyle davranması çok daha kötü olurdu. Daha çiçeği burnunda gelinken sana yaklaşmıyorsa çocuktan sonra bu durum daha da şiddetlenirdi. Baktın olmuyor bakma sende boşa gitsin. Biliyorum dile kolay diyeceksin ama biz bu hayata kimseyi memnun etmek için yırtınmaya gelmedik. Kendi bilir diyip yoluna bakcaksın olmuyorsa boşan gitsin belli ki seni iyi hissettirmiyor.

Niye konuşmak itici geliyor? Kafasından geçenler bize konuşmadan gökten zembille mi inecek? Eğer evliliğe alışmaya çalışıyorsa sorunu varsa insan gibi konuşup dile getirsin bahane sunmasın. İletişim bozukluğu sizin sabundugunuz, zaten çoğu evlilik de böyle.. demek bunu savunan kişiler de varmış
Evet bunu savunuyorum. Gerçekten de savunanlar varmış.

Yani evlendikten sonra sürekli olmaz zaten o cinsellik.
Bir süre sonra rutine de bağlar.
Flört yahut sevgililik dönemindeki o çalkantılı ve yüksek tutku ; evlilik olduktan sonra zamanla azalıyor.
yooo öyle olmuyo hiç :KK52:

konuya gelecek olursam da, sakın seni kandırmasına izin verip belki düzelir istediği bu çünkü diye, onu kaybetmemek için çocuk yapmaya kalkma arkadaşım. çek kendini bi bakalım sen de bi süre, onunla ilgilenme üstüne düşme bakalım o zaman ne tepki vercek

Merhaba arkadaslar,

son cümle :KK70:

Evlilikte birbirini yeni tanımanın heyecanı ve cinsellikteki tutku zamanla yerini rutinlere bırakıyor. Monotonlaşma anlamında değil ama birbirine alışma anlamında. Ama bence bu kötü bir şey değil çünkü artık birbirinize daha yakınsınız, bunları açıkça konuşabilirsiniz.

Hemen kötü düşünmeyin, çiftler sürekli birbirini aynı şiddette arzulamak zorunda değil. Bazen sizin çok istemediğiniz onun istediği dönemler de olabilir.

Ama eşinizin yumurtalama dönemi ile ilgili söyledikleri çok garip geldi. Sadece çocuk için mi evlendiniz yani? Ya da evli çiftler arasında cinsellik sadece çocuk için mi var? Böyle düşünmüyordur umarım. Çocuk konusunu bir süre düşünmenizi tavsiye ederim.

Gözümden kan aktı yahu. 🙄

Neyse okudum gene de neyseki,

Peşinden koşmayı bırakın ve o aniden kalkan totoyu bir yer çekimine teslim edin.

Sizi resmen çocuk sahibi olabilmek için seçmiş 😏

Evliliğiniz oturmadan çocuk yapmayın, ayrıca geldiğiniz durumu değiştirmekte sizin elinizde sizin ruhunuzu okşamadan size dokunmasına izin vermemelisiniz, zamanla size nasıl yaklaşması gerektiğini öğrenir

:)... aranıyor başkalarıyla tatmin oluyor belki yüz verme,baktin olmuyor sutla. Bu adamdan çocuk mu yapacaksın birde. Yumurtlama dönemin değil ki neden ilişkiye girelim ne demek ya. Damızlık inek olarak mi görüyor sizi ? Doğursun otursun evde,ben tutkuyu dışarda yasiyayim . Yeni evli insanlar deli gibi sevişmeniz lazım.
Herkesi kalıba oturtmasanız olmaz.10 larca konu var hiç de her yeni evli deliler gibi sevişmiyo
Biraz şımarmış olabilir. Erkekler sevmese begenmese bile cinsellik ihtiyacını karşılar kendinde sorun arama çirkin miyim vs diye. Üstüne düşmemeye çalış bana şımartmişsın gibi geldi biraz kendi kendine kalsın
Biraz şımarmış olabilir. Erkekler sevmese begenmese bile cinsellik ihtiyacını karşılar kendinde sorun arama çirkin miyim vs diye. Üstüne düşmemeye çalış bana şımartmişsın gibi geldi biraz kendi kendine kalsın
Ihtiyacı varsa tabi. Dünya kadar iktidarsız erkek konusu var sitede.hâlâ millet tutturmuş erkeğin ihtiyacı erkeğin ihtiyacı diye.bilgileri biraz güncellesek mi ? Sana ihtiyaçtır ona değildir.

Ben üzgün oldugun icin biraz yanlis anlatmis olabilirim dün cocuk istedigini söylediginde ben hemen panik olup tikadim agzina lafi düzenimiz olsub bi dur acelen ne vs vs oda bana kizdi hic istemiyormus gibi konusman sinirimi bozdu kirilma üzülme söylediklerime dedi esim sarip sarmalar elimi ayagimi öper en son gecen hafta birlikte olduk olmuyor degiliz. Sadece ben iki senedir onun hayatinin merkeziydim ve sok bi kac aydir disari cikiyor geziyor bana hayran hayran bakmiyor bilmiyorum kendini yetersiz hissediyorum es olmaya anne olmaya ve bu hissi o mu veriyor bana benmi bilmiyorum anne olmaktan vok korkuyorum
Hayatın gerçekleri diyoruz buna canım.hâlâ mı kabullenemiyorsunuz.

Ben de savunuyorum.herşey açık açık söylenmez.ne duymayı bekliyorsunuz yani ? Aynı evin içinde askerlik arkadaşım gibi oldun isteğim kalmadı mı desin adam sana ? Ya da seni avutmak için yalan mı atsın ? Amaç ne bu konuşmalarda ? isteksizliğin hangi bahanesi sizi avutacak?

X