Eşimi karışık spor salonuna göndermeli miyim ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Amca oğluyla evlenme meselesi ne ayrıca? Konu sahibi öyle mi demiş? Evlenirse de evlenir. Kime ne? Ne dinen ne de resmen yasak var. Demediyse de doğuda yaşıyor diye herkes kuzeniyle mi evleniyor?
evet ya bir de öyle bir şey gördüm. Beğenmedim attım zaten. Kuzenini şey yapan filan yazmış. Ne çirkin, saldırgan üsluplar bunlar. Bir de bir bölgeye neden bağlanmış. Akraba evliliği pek çok yerde yapılıyor.
Bir arkadaşım da antrenörüyle sevgili şimdi 😬 Adam kıza taciz boyutunda yapıştı, kız ilkin kaçındı ama sonra gönlü ısındı 🤷‍♀️
Sporcular düzenli hayat seviyor. İlişkileri de düzenli olsun istiyor. Allah tamamını erdirsin 🙏🏻

Razı olmadan alamaz. O yüzden de çoğu kendini kandırıyor. Dinen de nikahları yok.

Hayır eş birsey diyemiyor. Yani istersen araştırabilirsin. Zaten büyük ihtimal hepsi red edeceği için kim ister ki kuma bu tür uygulamalar da nikah düşmezdi. Ama malesef evleniliyor sonuç olarak kabulde görüyor.
Hatta peygamberimizin damadı da istemiş 2. Evliliği gelenek olduğu için o zamanın yaşam şartları diyelim herneyse kızı bu durumda babasını devreye sokuyor. Peygamberimiz onaylamıyor ve istemiyor.
Direkt kendi kabul etmiyorum diyemiyor. Ama babası sonuç olarak paygamber kim kırabilir?

Sporcular düzenli hayat seviyor. İlişkileri de düzenli olsun istiyor. Allah tamamını erdirsin 🙏🏻
Mutlu olacaklarsa olsun. Çocuk bayağı emek gösteriyor. Burada konu açsa övlönmöö diyen çok olur çünkü kültür farklılığı var 🤣

Yüzük şart 😂😂bak evli mi bekar mı anlaşılmıyormuş🤭

Ben alyans kullanmayi denedim ama sevemedim, kullanmiyorum. Tektaş takiyorum ama surekli parmagimda olmuyor evde takmiyorum, disari cikarken aklima gelirse takiyorum. 🙄
Eşim de ayni şekilde bazen takar bazen takmaz.😄
Zaten herkes yolda durdurup zirt pirt tanismaya calismiyor. 9 senelik evliyim bir kac defa filan olmuştur.

Uzun sure ayni ortama girdigin insan tanişmak istese yuzuk olmasa da etraftan ögrenir iliski durumunu zaten. 😀

Şimdi geldim, henüz raporların hepsine bakamadım ama gündüz 15-16 tane olan şikayet raporları 103’e ulaşmış çoğunluğu bu topikle alakalı, başlığa bakınca yorumların neler olabileceğini tahmin etmem de zor değil, haydi bakalım herkes sıkı tutunsun, neler olacak hep beraber görelim.

KK Airlines İyi Yolculuklar diler, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Mune hanım en son dinleneyim derken olay çıkmıştı.Geç geldi baya üye banlandı konuyu hatırlamıyorum.
Kadın ne zaman dinlense fırtına kopuyor yazık degilmi.😵‍💫😂
Değil mi ama :)) Bu akşamda misafirim vardı hazırlık, ağırlama, yolcu etme derken geç geldim yine ortalık Kızılca kıyamet😬
———————

Hanımlar,
bu konuyla alakalı raporlar hala bitmedi ama küfürleri hakaretleri okudum, çok ayıp.

Hepiniz kadınsınız sözde, isteyen şortunu giyer isteyen örtüsünü örter, insanların tercihlerine hakaret ve küfür etmek kimsenin haddi değildir.
Sosyal yaşamınızdaki edebiniz sizi ilgilendirir ama burada kimse hakkında haddi aşan yorumlar yazamazsınız.

muhafazakâr kesimin hangi çeşit mabadlara ilgi duyduğunu ah bir bilseniz

çok merak ediyorum; aydın kesim cinsellik yaşamıyor mu? ya da onların sapkınlıkları yok mu? Cinsellik ile inançları birbirine bağlamanız çok talihsizce olmuş. Sapkınlığın muhafazakar veya aydınlık ile bir bağlantısı yoktur. Muhafazakar kesim sapkınlık yaptığında çok daha fazla ses getirir zira söylemleri ile yaptıkları tezattır. Buradan siz aydın kesim(!) hoppa eller havaya modundasınız sonucu da çıkmasın. Lakin herkesin bir tercihi var unutmayın. Cinsellikte ve/veya sapkınlık muhafazakar, aydın zart zurt dinlemez. ..... doğrultusuna gider. Sonra size sormazlar mı muhafazakarların ilgisini nereden biliyorsun diye? Kullanmayın böyle sınıflandırmalar kullanmayın lütfen

Kullandığım üsluptan dolayı kusura bakmayın ama yazılarınıza dönem dönem birilerini böyle yerdiğinizi görüyorum bende fikrimi yazmak istedim. Zira Kadınlar Kulübü içinde sık sık avam, varoş dediğinizi bildirdiler bende kendilerine dedim ki varoş, avam sitede ne işi var! Yani demem şudur ki sizde bizim gibi kezbansınız, varoşsunuz, avamsınız. Yani bu tespit sizin tespitiniz benim değil. Bununda altını çizeyim.
Bizden ne bir fazla ne bir eksik....

Bu arada sizin mabadınızı paylaştığınız fotolardan dolayı nasıl ki size laf söyletmiyorsam sizin de kesimlere(!) böyle laf söylemenize izin vermem.

Not : bu mesajından dolayı ceza yemedi bu bilgiyi de sizlerle paylaşayım, şimdi bunun dedikodusu döner arkalarda

özetle ; hepimiz k e z b a n ı z

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X