Eşimi karışık spor salonuna göndermeli miyim ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hazedilmeyen demeyelim de insani tokatlayan diyelim 😆
Estağfirullah haddim değil yalnızca ben buyum böyleyim, hiç de sinirli değilim, yanımda olsanız keşke mimiklerimi halimi görebilseniz
Siz bunu daha öncede söylediniz biraz üzüldüm çünkü size de sempati duyuyorum ve fikirlerine değer verdiğim birinin hakkımda olumsuz düşünmesi pek hoş değil.
Sizi böyle düşündüren de benim elbette ama dediğim gibi herhangi bir sorunum öfkem hırsım art niyetim yok sadece böyleyim

Spor salonundaki en yakışıklılar antrenörler 😂 Ben bir tanesiyle çıkmıştım 3 ay kadar 🤦🏻‍♀️ Çocuk Yunan Heykeli gibiydi ama anlaşamadık 🙂
Evet öyleler.Konu sahibi ve onun gibi düşünen üyelere bakarsak atrenörlerin sevgililerinin yada karılarının katil olması lazim.😂
Sen nasil ona dokunursun bakarsın diye diye adamı öldürürler.Adam işinidemi yapmasın.🙄
Spora gitdi diye ihanet edicek diye de bir şey yok ihanet eden her yerde yapar ruhun duymaz kocam bana sadık yaa diye takılırsın ama sırtın kan içinde haberin yok.😵‍💫😂

Serbest olanlarda hiç görmedim. Muhafazakarim diye geçinen, kadından uzak duran ,karısını çalıştırmayan,bizim her attığımız adıma günah diyenlerin hepsi eşini aldatiyor bir kere. Onlarca örnek gördüm kendi çevremde.
Nasıl muhafazakarların hepsi diyebiliyorsunuz? Ne cürretle diyebiliyorsunuz? Sizin çevrenizdekiler ahlaksızsa diğer ahlaksız olmayan gerçek muhafazakarlara nasıl dil uzatabiliyorsunuz?
Neden kurunun yanında yaşta yanıyor?

İnanıyorum diyenlere lafım hem inanıp hemde benim Allah'ın cizdigi sınırlara uymamla dalga geçen kesime
inanmayanlar dan banane
İkiyuzlusunuz size gelince kime ne diyorsunuz bız kendi goruslerimizi söyleyip yaşarken de tonla dalga
Kusura bakmasın kimse nasıl geliyorsa oyle gidiyorum gelipte benim gorusumle dalga geçip yersiz yorum yaparlar ve bunu kendilerine eğlence malzemesi olarak kullanırlarsa karşılık veririm tabi
Bencede herkes kendi tabağına baksın
İsteyen kocasını göndersin zaten beni ilgilendirmez beni ilgilendiren benim buna karşı olmamla dalga geçenler
Siz kimsiniz ya benim yaşayış tarzımla dalga geçiyor ben karşılık verince bu cümleleri kuruyosunuz ilk yorumlarima bı bakın ilk benmi insanlarla dalga geçip kötü sözler sıraladım karsimdakilermi
Eee böyle bir sitede böyle bir konu açılmayacağını bilmiyor musun? Genel düşünce profili çok net.ne olmasını bekliyordun ki?.dini düşünce tarzı olabilir ama bazen o kadar gerçek hayatla bağlantısı olmayan şeylerle uğraşıyorsunuz ki haliyle insanlar da tepki göstermeden geçemiyor.sizin kafanızdaki hayatla gerçek hayatın uzaktan yakından alakası olmuyor çünkü.insanlar nasıl saygı duyup yorum yapsın? Mecbur dalga geçiyorlar.kolay mi o işler o kadar? Günde kaç tane konu açılıyor bir sürü yol denedim ama erkeklerle tanıyamıyorum, sevgili bulamıyorum
, erkeklerin nasıl ilgisini çekebilirim diye.keşke dediğiniz kadar kolay olsa o işler, kimse yalnız kalmazdı.gerçekçi mi şimdi bu düşünceleriniz.durun bir bakın etrafınıza hayat nasıl bir şey.nedir ne değildir.ezberden, hayal aleminde, kendi kafanızdaki dünyada yaşıyorsunuz.

Evet siz kocalariniza uyurken ben test cozucem vah ki ne vah bana ajfjfjsjufudhddu
Bide sanki yasiyomusum gibi oldu

Derslerine güzelce çalıştıktan, üniversite kazanıp bitirip bir işe girip çalışmaya başladıktan sonra sen de şirinleri görebilirsin.
Ama bu saatte ablan, annen yaşında kadınlara elin belinde laf yetiştirdiğin için biraz zor görünüyor haberin olsun.

Yok kalsın çokta meraklsi degilm
Gerek yok
Derslerine güzelce çalıştıktan, üniversite kazanıp bitirip bir işe girip çalışmaya başladıktan sonra sen de şirinleri görebilirsin.
Ama bu saatte ablan, annen yaşında kadınlara elin belinde laf yetiştirdiğin için biraz zor görünüyor haberin olsun.

Hanımefendi madem böyle bir kaygınız var google’da bakın sadece erkeklerin gittiği onlarca spor salonu var. Reklam olmasın diye link vermiyorum. Erkeklerde kan ter içinde kalırken kadın görmeye çok hasret değil. pek çok erkek sadece erkeklerin olduğu spor salonlarını tercih ediyor.
Spor salonları da düşündüğünüz gibi abaza yuvası değil. İşyeri çalışanlarına böyle bir imkan sunduğuna göre belli ki sosyalleşmelerini istiyor. Biz Ankara’da bir spor salonuna ailece üyeydik. 20 senelik üye olmuştuk. Babam Ankara’da ki siyaset çevresini gittiğimiz spor salonunun saunasında yaptı diyebilirim.
9 ay bedava spora gidecek diye huzursuz olacağınıza çözüm üretin. Siz heralde eşinize eşlik etmeyeceksiniz. O zaman dediğim erkeklere özel spor salonlarına bakın.
Spor salonu için verilen belki de tek öneri. Daha varsa da görmedim, kusura bakmayın. Altı üstü şu veya şunun gibi öneriler yazılacaktı.

Gerçeği söylüyorum adı altında ne iğrençleşilmiş bu başlıkta. Kişilikler ortaya serilmiş. Toplumun özeti olmuş. Cennet mahallesi mi Cono aşireti mi gibi desem?

Eee böyle bir sitede böyle bir konu açılmayacağını bilmiyor musun? Genel düşünce profili çok net.ne olmasını bekliyordun ki?.dini düşünce tarzı olabilir ama bazen o kadar gerçek hayatla bağlantısı olmayan şeylerle uğraşıyorsunuz ki haliyle insanlar da tepki göstermeden geçemiyor.sizin kafanızdaki hayatla gerçek hayatın uzaktan yakından alakası olmuyor çünkü.insanlar nasıl saygı duyup yorum yapsın? Mecbur dalga geçiyorlar.kolay mi o işler o kadar? Günde kaç tane konu açılıyor bir sürü yol denedim ama erkeklerle tanıyamıyorum, sevgili bulamıyorum
, erkeklerin nasıl ilgisini çekebilirim diye.keşke dediğiniz kadar kolay olsa o işler, kimse yalnız kalmazdı.gerçekçi mi şimdi bu düşünceleriniz.durun bir bakın etrafınıza hayat nasıl bir şey.nedir ne değildir.ezberden, hayal aleminde, kendi kafanızdaki dünyada yaşıyorsunuz.
Ne diyon knk ya fjfjfjjfjfj
Niye gerçekçi değil anlamadım muhafazakar bisekilde yaşayan birton insan var nesi uçuk bunun bende muhafazakarîm yaşam tarzm belli
Konuyu anladnmi sen şimdi ne biliyonmu mesele muhafazakkarlara saygı duymuyolar biz azimizi açınca kuduruyolar mesele bu

Spor salonu için verilen belki de tek öneri. Daha varsa da görmedim, kusura bakmayın. Altı üstü şu veya şunun gibi öneriler yazılacaktı.

Gerçeği söylüyorum adı altında ne iğrençleşilmiş bu başlıkta. Kişilikler ortaya serilmiş. Toplumun özeti olmuş. Cennet mahallesi mi Cono aşireti mi gibi desem?
Yoo bir sürü öneri var. Beraber gitmesini söyleyenler oldu, farklı eleştiriler de geldi.

Estağfirullah haddim değil yalnızca ben buyum böyleyim, hiç de sinirli değilim, yanımda olsanız keşke mimiklerimi halimi görebilseniz
Siz bunu daha öncede söylediniz biraz üzüldüm çünkü size de sempati duyuyorum ve fikirlerine değer verdiğim birinin hakkımda olumsuz düşünmesi pek hoş değil.
Sizi böyle düşündüren de benim elbette ama dediğim gibi herhangi bir sorunum öfkem hırsım art niyetim yok sadece böyleyim
Yok yaw ben sizden biraz korkuyorum sinirlendiginizde, o yuzden oyle yazdim. latife diyelim 🫠 yoksa ben de yorumlarinizi genelde begeniyorum farkindasinizdir zaten.

Nasıl muhafazakarların hepsi diyebiliyorsunuz? Ne cürretle diyebiliyorsunuz? Sizin çevrenizdekiler ahlaksızsa diğer ahlaksız olmayan gerçek muhafazakarlara nasıl dil uzatabiliyorsunuz?
Neden kurunun yanında yaşta yanıyor?

Muhafazakarların hepsi dememiş, muhafazakarım diye geçinen demiş.
Sizin tanıdığınız erkekler kadınlardan köşe bucak kaçıp karısını eve tıkan, çalışmasına karışan, tanıdığı tanımadığı herkese günahkar yaftası yapıştıran insanlar mı ki bu kadar celallendiniz?

Bisey sormak istiyorum cehaletime verin. Islamiyette kuma alma nasildir? Adam 2.esi diger esinin rizasi olmadan alabilir mi?

Muhafazakarların hepsi dememiş, muhafazakarım diye geçinen demiş.
Sizin tanıdığınız erkekler kadınlardan köşe bucak kaçıp karısını eve tıkan, çalışmasına karışan, tanıdığı tanımadığı herkese günahkar yaftası yapıştıran insanlar mı ki bu kadar celallendiniz?
:) bu tarz konularda dikkat eden insanların ahlaksızlar ile bir tutulması ister istemez sinirimi bozuyor. Benim tanıdığım erkekler öyle değil elhamdulillah :)

Evet ordinary çığırından çıkmış konu 🙁
kadının hassasiyeti olabilir, kocasını kıskanıyor olabilir kime ne? Herkesin hayatı tek tip olamaz. Herkesin evliliği standart olamaz. Belki ben bu hayatlara akrabalarımdan dolayı aşinayım diye. Kızılcık şerbeti konusunda da yazmıştım. Eniştem ünlü bir dini yazar. Senelerce evlerine gittiğimizde haremlik selamlık oturduk. Muhafazakar insanlar da spora gidiyor, tatil yapıyor. Her kesime uygun alternartifler var. Araştırmak lazım.
ben kendim karma spor salonuna gittim. Beni üye yapan antrenörle de sevgili oldum. Spor maceram bitti. O ayrı konu 😂

Evet ordinary çığırından çıkmış konu 🙁
kadının hassasiyeti olabilir, kocasını kıskanıyor olabilir kime ne? Herkesin hayatı tek tip olamaz. Herkesin evliliği standart olamaz. Belki ben bu hayatlara akrabalarımdan dolayı aşinayım diye. Kızılcık şerbeti konusunda da yazmıştım. Eniştem ünlü bir dini yazar. Senelerce evlerine gittiğimizde haremlik selamlık oturduk. Muhafazakar insanlar da spora gidiyor, tatil yapıyor. Her kesime uygun alternartifler var. Araştırmak lazım.
ben kendim karma spor salonuna gittim. Beni üye yapan antrenörle de sevgili oldum. Spor maceram bitti. O ayrı konu 😂
Bir arkadaşım da antrenörüyle sevgili şimdi 😬 Adam kıza taciz boyutunda yapıştı, kız ilkin kaçındı ama sonra gönlü ısındı 🤷‍♀️

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X