Eşimin 1 ay boyunca yalan söylemiş yakaladım ne yapmalıyım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

uzgunkz20

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2023
47
7
26
Herkese merhaba, özetle anlatmaya çalışacagım başınızı çok ağrıtmak istemem… evliyiz ve eşimde bende 24 yaşındayız. Eşim güvenilir ve sadık bir adamdır bence ve çevresinde de böyle bilinir. Yalan söyleyen birisi değildir öncelikle. Daha önce sevgiliyken vs birbirimize yalanlarımız olmuştu ama bunlar huy edinildiği için değildi o anki şartlara yenilmiştik. Eşim sahneye çıkıyor ve gittiği bir mekanla alakalı sürekli gelmemi istemiyordu sorun yaşıyorduk mekanın alkollü olması beni o ortama sokmak istememesi vs tarzında sonrasında bir kadın solistle çakışması gerekti ve haliyle gidip görmek istedim bunun üzerine arkadaşlarımızında ısrarı ile bikaç sefer gittim. Solist kızla alakalı hiç sorun çıkarmadım destek oldum aksine. Sonrasında başka bir kadın solistle çalışması gerekti bu sefer geleyim göreyim bile demedim konu etmedim. Sonra başka bir kadın solist ve geleyim dediğimde boşver gelme huzursuz oluyorum o ortamda bulunmandan dolayı dedi ve saygı duydum gitmedim. Burda sorun değil kadın solistler çünkü iş icabı biri gider biri gelir ben hiçbirini sorun etmedim ona hep dedim ki sadece yeni biriyle çalıştığında gelir dinlerim görürüm ve mesele olmaz beni soyutlama ben zaten saygı duyuyorum işine. Neyse sonra en son çalıştığı kadın solistle olan sahnesine gitmedim ve sonrasında o solistle mekanda başka bir gün çıkmaya başlamışlar ama benim haberim yok ben tek çıktığını sanıyorum ve tam 4 hafta boyunca bunu benden saklamış her geleyim dediğimde gitmememi sağladı ve bende zaten aklımın ucundan bile geçmediği için birşey gizleyeceği geleyim demiyordum zaten gitmiştim öncesinde mekanı görmüştüm e zaten tek çıktığını da sanıyorum sorun yoktu. Bikaç gün önce şeytan dedi ki kalk git içime bişeyler doğdu gittiğimde sohbet ediyordu kızla. İşle ilgili veya günlük yaşamdan bilemem. Fark etmiyor da olabilir edebilir beraber çalıştığı insan fakat bunun benden saklanması 4 hafta boyunca gizlenmesi eşimin benden gizleyebilmesi ve benim nasıl anlamadığım çok zoruma gitti anlam veremiyorum işin içinden çıkamıyorum diğerlerini saklamadı bunu neden sakladı diye aklımı yiyorum. Normalde yalan konuşmaz dediğim gibi. Saklama sebebi şuymuş zaten o mekanla alakalı geç gelmesiyle ilgili sorun yaşıyormuşuz benim de orda bulunmamı istemediği için alkollü mekana beni soktuğunda kendini kötü hissettiği için söylese ben huzursuz olurmuşum evde beklerken gelemediğim için mutsuz olurmuşum huzurumuz bide bunun için kaçarmış zaten kendisinin kabul ettiği bir durum değilmiş mekanın emri vakisi olduğu için kendini bana yanlış bişey yapmış gibi hissetmiş ilk gün beraber çıkacaklarından haberi olmamış spontane gelişmiş durum o yüzden yanlış mı yaptım hissiyle söylemediği için sonrasında söyleyememiş ben buna pek ikna olmadım çünkü kendi elinde olmayan bişeyi söyleyebilirdi bana benim sorun çıkarmayacağımı biliyordu ama benden habersiz sahne olup bitince bana yanlış yaptığını düşünmüş söyleyememiş ve sonrasında yalan yalanı getirmiş haliyle bu da benim yakalamamla son buldu. Eşimden bu tarz yalanlar bekliyor olsam bu kadar aldatılmış hissetmezdim ama hiç beklemediğim için büyük bir şoka ve boşluğa düştüm. Ayrılacağımı söyledim annesi araya girdi söz verdirtti. Ve ben sadece yatağımı ayırabildim çok kırgınım neden diye sorgulamaktan işe gidemiyorum hiçbişey yapamıyorum başka yalanlar da olmuş mudur diyorum çok pişmanım diyor art niyetle söylemedim sadece huzursuz olursun rahatsız olursun diye söyleyemedim diyor zaten orayı bırakmak isteme sebebim buydu bırakınca söyleyecektim diyor ama ben söylemeyip zaten bıraktım bitti gitti yapacağını düşünüyorum siz bişey diyin ben ne yapayım sizce doğru mu bir erkek niye böyle yapar ?

Bir kere böyle bir durum yaşadığın için devamı gelicek bu arada sen şu an keskin cevap vermiceksin devam edeceksin heee eğer böyle devam edersen devamı gelicek ve bu şekilde bir süre böyle devam edecek taki senin içinde eşine karşı duygular bitene kadar 🥰
alıntı için teşekkürler

konu sahibi içerik silmek yasak U uzgunkz20
Mune Mune konu silinmiş

Müzisyen arkadaşım çok fazla, evli olanları malesef hiç sürdüremedi ve aldattılar eşlerini hep. Bazen solistlerle, bazen müşteriyle mekandan ayrıldılar. Eşler de hep kıskançtı, onlar da sanki haklıymış burdan bakınca. Bu bir genelleme ya da kıstas değil tabiki.

Zaten genelde barda çalanlarla gençler takılma amacında oluyor açıkçası. Tek gecelik havalı bir şey gibi bakan kadın da erkek de var. Umursamaz ciddi bir durum olarak bakmaz mesela.
Ama dediğim gibi adamın alkollü mekana gelmeni istemiyorum demes çok ilginç. Benim eski gece hayatı deneyimime bakarsak çalanların hepsi bir yandan da alkol tüketir, eşi sevgilisi olan geldiyse ya bir sinyal çakar ya bir selam gönderir bir şekilde belli ederdi. Böyle alkollü mekanı öcü görüp uzat tutanı görmemiştim hiç
En temelinde denklik olmalı işte. Konu sahibi yalnız gidiyorum demiş, yani böyle eğlenecek çevresi yok. Adam gelmesini istemiyor, e o zaman sen niye eleştirdiğin sistemin içindesin. Evet çok fazla çürük elma var ama doğru düzgün olanı da var o sektörde. Bana öyle gelme akşam rahatsız olursun deseydi hayırdır ne iş dönüyor orada rahatsız olayım derdim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X