eşimin abisi ve yaşadığımız zor günler

Bende abinizde bir suc goremedim.tabiki telefnlara cikmamasi hata,yanlis.ama esinizde hayatinda parayla ilgili her kararda abisinden para beklemesi cok sacma.bir de vermedi diye kiziyorsunuz.30 bin gibi bir meblagi yolladigi halde ustelik.universiteden bahsetmissiniz esinizde yurt disina giderim abim bakar fikriyle calismamis.o da calisip uzerine duseni yapmamis ve abiden beklenti daha o zamanlarda baslamis.abisi artik bunalmis kirmak istemiyor ama kurtulmak istiyor gibi geldi.
Esiniz kac yasina gelmis kendisne aile kurmus artik kendi ayaklari uzerinde abisinden beklentisiz yasayabilmeli diye dusunuyorum

olan oolmuş sizde işe yaramaz boş vaatler veren abiyi tanımış oldunuz aynı zamanda evlat ayıran anne babayıda

şimdi olması gereken eşinizinde bunu idrak edip herkese gerektiği kadar değer vermesi sizin yapabıleceğiniz bişi yok malasef

bende abiyi suçsuz bulanlardanım
kv geziyor keyfine bakıyor
hiçbişey yokmuş gibi davranıyor
suçlu abi oluyor saçma
ayrıca neden abiyle ortak iş yapmak istiyor eşin
başkasıyla yapsın defalarca yarı yolda kalmış madem

avrupada yasiyorum ama bence siz haksizsiniz. Olay yine ayni. Avrupalilari kasa gibi görme sorunu.

Kayinbiradeniz kimseye para göndermek mecburiyetinde degil.Aile sürekli para istiyor. Adamda dogal olarak bunalmis. Arkadasmin biri esinin Türkiyedeki kardesleri yüzünden bosandi.Kayinbiradenizinde bir karisi ve ailesi var.Eltiniz sorun cikarmakda hakli. Bence artik beklentiye girmeyin.

Bence abisinin suçu yok. Bir çocuk okusun diye diğerlerinin üzerine yük bindirilmez. Zaten düzenini oturtmuş kimseden hadi bakalım sıra sende diye sürekli toplu toplu paralar istenmez. Ayrıca bu adam belli yani yardım etmek istemiyor. Neden hala onun ipiyle kuyuya iniyorsunuz ki?

Bende abinizde bir suc goremedim.tabiki telefnlara cikmamasi hata,yanlis.ama esinizde hayatinda parayla ilgili her kararda abisinden para beklemesi cok sacma.bir de vermedi diye kiziyorsunuz.30 bin gibi bir meblagi yolladigi halde ustelik.universiteden bahsetmissiniz esinizde yurt disina giderim abim bakar fikriyle calismamis.o da calisip uzerine duseni yapmamis ve abiden beklenti daha o zamanlarda baslamis.abisi artik bunalmis kirmak istemiyor ama kurtulmak istiyor gibi geldi.
Esiniz kac yasina gelmis kendisne aile kurmus artik kendi ayaklari uzerinde abisinden beklentisiz yasayabilmeli diye dusunuyorum

yorumunuz için tesekkurler.ben de artık onunla ıs yapmaya calısma en azından kardeslıgınız bozulmasın dıyorum ama o da abısını sorumlu hıssedıyor herhalde kucuk yasta o da onun ıcın calısmıs dıye, umarım bundan sonra bıtmıstır artık.

avrupada yasiyorum ama bence siz haksizsiniz. Olay yine ayni. Avrupalilari kasa gibi görme sorunu.

Kayinbiradeniz kimseye para göndermek mecburiyetinde degil.Aile sürekli para istiyor. Adamda dogal olarak bunalmis. Arkadasmin biri esinin Türkiyedeki kardesleri yüzünden bosandi.Kayinbiradenizinde bir karisi ve ailesi var.Eltiniz sorun cikarmakda hakli. Bence artik beklentiye girmeyin.

bu beklentı maddı anlamda degıldı, gerı odenecek bır paraydı, ama tabıı kı sonucta baslangıc ıcın madııyat gerektı, ev konusunu da bız kendısınden ıstemedık kv ve kp abın alacak dedıler, cunku zamanında tum bırıkımlerını abıye vermısler, evı satıp parasını verırken de sen de kardesını okutacaksın demısler, keske vermeselerdı, keske ayırsalardı esım ıcın de ama nasıl olsa o buraya gelmeyecek artık dıye abı kast edılıyor esım sankı yok gıbı, ve esım kucuk yasta cok zorluk cekıyor calısıyor abısıne para gondermek ıcın, bır de ne olduysa oldu tabıı kı yapmayabılır de ama en azından bastan soz vermeseydı, boyle cok daha kotu oldu, yarı yolda kaldık esımız dostumuz ogrendı.. yorumunuz ıcın tesekkurler

Bence abisinin suçu yok. Bir çocuk okusun diye diğerlerinin üzerine yük bindirilmez. Zaten düzenini oturtmuş kimseden hadi bakalım sıra sende diye sürekli toplu toplu paralar istenmez. Ayrıca bu adam belli yani yardım etmek istemiyor. Neden hala onun ipiyle kuyuya iniyorsunuz ki?

dilerim bu son olur, eşim bir daha guvenmez ama soyledıgım gıbı zamanında esım onun yuzunden zorluk cekmıs, belkı de okuyamamıs, ama su anda okuyor neyse kı benımle bırlıkte olmaya basladıktan sonra unı ye de basladı, bıtırmek uzere.

X