Dövme eşimin adı..

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,

tburcu

Gınaa Gelebiliteli..
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2012
1.880
14
slm hatunlar:KK34:

aranızda eşinin vs adını dövme yaptıran var mı?varsa nereye yaptırdı?bende düşünüyorum..ama bi türlü karar veremiyorum..:44:

bence çok anlamsız.. neden böyle bişey yapmayı düşünüyosunuzki?
sevginizin ispatı derinizde yazan isim değildir eminim..

bence çok anlamsız.. neden böyle bişey yapmayı düşünüyosunuzki?
sevginizin ispatı derinizde yazan isim değildir eminim..

size göre anlamsız olabilir.sevgi bir yazıyla yada sembollede kanıtlanmaz tabiki ama bu benim içimden gelen bişey.:114: dediğim gbi size göre anlamsız olan bana göre olmayabilir.zevk meselesi:KK34:

ben de yaptırıcam evlendiğimde yüüzk parmağıma ya da işaret parmağımın yan kısmına :)

ben de yaptırıcam evlendiğimde yüüzk parmağıma ya da işaret parmağımın yan kısmına :)

cnm karışmak gbi olmasın ama yüzük parmağı çok demode olmadı mı sencede:KK34: işaret parmağın yan kısmını bende düşündüm güzel olabilir:KK34:

a tatlım bak bir de şeyi beğeniyorum ben evlendiğiniz tarih mesela atıyorum 12.12.12 altına da baş harfleriniz atıyorum S ∞ N :) bence çok güzel olur aradaki sonsuzluk işaretini çok severim ben :)

a tatlım bak bir de şeyi beğeniyorum ben evlendiğiniz tarih mesela atıyorum 12.12.12 altına da baş harfleriniz atıyorum S ∞ N :) bence çok güzel olur aradaki sonsuzluk işaretini çok severim ben :)

hmm evet güzel bi fikir canm buda düşünülebilir:KK34: hem böylece erkeklerin yıldönüü unutkanlığıda benim eşime vurmamış olur:KK1:

Yüzük takmayı hiç sevmediğimden ileride eşim de yaptırırsa yüzük parmaklarımıza yazdırmayı istiyorum...

ben öyle melekmiş böcekmiş gülmüş anlamsız şeyleri sevmiyorum . yaşlandığımızda da abes kaçmayacak kibar ve anlamlı şeyler olsun bir parmak iki bilek en mantıklısı ileridede omzuma çocuklarımın isimlerinin baş harfini yazdırmayı düşünüyorum :)

evet bende sevmem süslü püslü şeyleri.dövme dediğin karizmatik durcak benm içn:82:
yaşlandığında ne hissedeceğnde çok önemli..şmdiye kdr yaptrdığım dövmelermden pişman olmadım inşallah bundan sonrada olmam:KK61:

benim sol bileğimin iç kısmında oğlumun ismi yazıyor şimdide sağ bileğime eşimin adını yazdırmak istiyorum ama ensemede yazdırabilir
yüzük parmağına gelince artık sevgililer bile yüzük parmağına yazdırıyor o yüzden ben ense yada bilek diyorum
ama bence bir anne için en anlamlı dövme yavrusun isminin olduğu eeeeeee o yavruyuda hayatının aşkından yapıyorsun onun adıda yazılmalı ben:nazar::nazar::nazar:

ayyynen öle cnm.bizde eşmle ense dşünyoruz..ee tabi bide bebiş olunca o da ayrı tabii..bnde ilerde bebek sah,b, olunca sağ bileğime düşünüorum ism,n,.sol dolu:nazar:Allah mutluluğnuzu bozmasın:KK34:

Son düzenleme:
benim de var :) ayak bileğimde yıldızlı şekil içinde eşimin baş harfi. o harfi jest olsun diye yaptırmıştım ama şimdi ne alaka diyorum. keşke bileğimin içine ya da yan tarafa direkt ismini yazdırsaymışım. hem de sade olurdu sıkılmazdım. ya da bi model gördüm nette gezerken. senin ve eşinin isminin arasında nazar boncuğu :KK39: ama ilerde kısmetse oğlumun adını yazdırıcam. onun içinde planlarım var :KK23:

nazar boncuğunu yaptircam bende daha sonra.ama tek.omuzumun arkasına yada iç tarafına:nazar: öncelik eşimin adı:KK34:

Son düzenleme:
Benim nisanlimda koluna benim ismimi yazdirdi. Bence tabiki sevgi böyle gösterilmez ama buda aslinda ona bakilirsa sevginin bir ispati sayilir :KK66:

Bende yapicam fakat evlendikten sonra (kayinbabam pek sevmez böyle seyleri).

Bence bilege veya enseye cok güzel gidiyor.

X