Eşimin adına çocuk doğum kağıdı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Cunku oyle bir sey varsa da aslinda bilmek istemiyor, normal düzenlerine devam etmek istiyor. Aksi halde kimsenin bu durumu şakaya vurup, eşiyle gitmeyecek rahatlikta olacagini dusunmuyorum ben.
Ne yapar eder kendim gorup duymadan inanmazdim ben ki eşime cok güvenirim 9 senede bir defa bile kiskanclik nedenli en ufak tartişma yaşamis degiliz, bir tane yalanini görmüş degilim.
Ben de inanki,adamın bir tane bile yalanını görmedim ama yine de asla güvenmem,insanogludur yapabilir yani.

Ya arkadaşlar ben mi yanlışım siz mi. Benim çocuğum hasta ateşi var yarım saatte bir ateşine bakıyorum ben desen öyle gitçek kağıdı alıp gelecek yanlışsa yanlışlık olduğu çıkacak doğruysa herkes yoluna. Ben çocuk hasta diye çocuğu kreşe göndermemişim bu b.ktan durum için çocuğu bu soğukta dışarı mı çıkarıyım hasta hasta. Ne gerek var. Ayrıca hiç bir şey belli değil ortalığı ayağa kaldırsam ne kaldırmasam ne evrak getir dedim ki getirecek göreceğiz.
İnsalhh yanlışlık olmuştur,ama b.ktan konu dediğiniz sizinde çocuğunuzunda hayatı için çok önemli bir olay.

Evrak sistemi nasıl işliyor? Yani eşinizin adı çok yaygın bir isimse belki sisteme girdiler ismen önlerine ilk çıkan sallıyorum Ahmet Mehmet’e tıkladılar adres sistemden otomatik düştü. Böyle bir şey olabilir mi?

Geçmiş olsun, buraya yazana kadar hasta çocukla gidip olayın peşine düşseydiniz. Herkes o belgede kocanızı aklayan bir veri olmadığını yazmış zaten. Kocanızla gidip resmi kurumlarla siz de konuşun gerekirse çevirmen talep edin o da çevirsin. Sizin kocanıza güven olmaz. Zamanında aldatan yine aldatır,huylu huyundan vazgeçmez. 🫎💆🏻‍♀️

Dogum belgesinde anne isimi kim ona bakin kindergeld icin gelen mektuptda yukarda kenarda kindergeldnummer vardir ordaki nummarayla islemi ögrenebilirsiniz cocgu olmayanada dogum belegsi ve cocuk parasi vermesler esinizle ciddi bir konusun ama telefon etikden sonra

Evrak sistemi nasıl işliyor? Yani eşinizin adı çok yaygın bir isimse belki sisteme girdiler ismen önlerine ilk çıkan sallıyorum Ahmet Mehmet’e tıkladılar adres sistemden otomatik düştü. Böyle bir şey olabilir mi?

Evrağı koymuş konu sahibesi bu soyadından Almanyada değil Türkiyede fazla yoktur diye düşünüyorum :KK51: Yanlışlık yok bence, soyadı Müller değil , yaygın bir Alman ismi değil. İsmi de Arapça sanırsam Türkçe değil, apacaip bir kombinasyon yani Almanyada değil Turkiyede sadece bir tane vardır diye düşünüyorum.

Evrağı koymuş konu sahibesi bu soyadından Almanyada değil Türkiyede fazla yoktur diye düşünüyorum :KK51: Yanlışlık yok bence, soyadı Müller değil , yaygın bir Alman ismi değil. İsmi de Arapça sanırsam Türkçe değil, apacaip bir kombinasyon yani Almanyada değil Tğrkiyede sadece bir tane vardır diye düşünüyorum.

Valla az önce şeytana uyup Googlea yazdım bu isimde Linkedinde de tüm internette de sadece bir kişi çıktı dediğim gibi:KK51:

Evrağı koymuş konu sahibesi bu soyadından Almanyada değil Türkiyede fazla yoktur diye düşünüyorum :KK51: Yanlışlık yok bence, soyadı Müller değil , yaygın bir Alman ismi değil. İsmi de Arapça sanırsam Türkçe değil, apacaip bir kombinasyon yani Almanyada değil Tğrkiyede sadece bir tane vardır diye düşünüyorum.
Ben de aynısını düşündüm. Fazla kullanılan bir isim olsa bir ihtimal karışıklık olmuş olabilir diyecektim ama isim de soyad da yaygın değil.

Buraya neden konu açtınız anlamadım madem eşinizden eminsiniz,çünkü arkadaşların yazdigi her mesaja eşinizi koruyacak şekilde cevap vermişsiniz,kimse sizin düşmanınız değil tanımıyorlar bile, sadece size yardımcı olmaya çalışıyorlar ama siz öyle cevap verince millet kızmış,onlara da tepkilisiniz madem öyle niye konu açtınız merak ettim gerçekten,ya da baska cevaplar mi bekliyordunuz,evrakta da benim anladıgim eve kağıt gonderdikleri için özür dilemisler,yani elektronik yerine eve kağıt gelmiş ben öyle anladım gerisi size kalmış,umarım yanlışlık olmuştur.

Evrağı koymuş konu sahibesi bu soyadından Almanyada değil Türkiyede fazla yoktur diye düşünüyorum :KK51: Yanlışlık yok bence, soyadı Müller değil , yaygın bir Alman ismi değil. İsmi de Arapça sanırsam Türkçe değil, apacaip bir kombinasyon yani Almanyada değil Turkiyede sadece bir tane vardır diye düşünüyorum.

Valla az önce şeytana uyup Googlea yazdım bu isimde Linkedinde de tüm internette de sadece bir kişi çıktı dediğim gibi:KK51:
Bulgar ismi öyledir, asimilasyonla işim değiştirdiler ya. Ay senden sonra ben de baktım da, bu adamın o profille iş bulmasına imkan yok, perisan edecek karısını çocuğunu. Üzüldüm.

Eşimin ismi Türkçenin Bulgarcaya çevrilmiş hali o yüzden evet pek fazla karıştırılabilecek bir isim değil.

Mune Mune paylaştığım belgede eşimin adı yazıyor. Belgeyi kendim silemiyorum. Ayrıca konu çok uzadı kapatır mısınız?
Belgeyi silersem kurallar gereği içerik silme işlemi yapıp sizi içerik silmekten banlamam gerekir, belgeden eşinizin adını sildim, konunuzu da talebiniz üzerine yorumlara kapadım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X