Eşimin ailesi beni kabullenmiyor sanki

Hakikaten bazı insanları böyle sarsa sarsa kendine gel demek istiyorum.Yahu evlenen siz ve eşiniz ..Her haltı biliyorsunuz da altınlarin borcunu ödemeyi mi bir bilmiyorsunuz.Kv mi takıyor o bilezikleri kolunu yoksa görümce mi.Sen taktın.Bu prenses kız sendromu çok tehlikeli..Esin ödesin borçları kp kv çete görümce değil.

Kocasını övüp kayınailesini b*klamadığımız için mi gitti? Yalancı düzenbaz adamla evlenip övgü beklemekte ne bileyim akdjsjfjd.
Az geride biri iki konu açmış, kocası zamanında ailesi ve eşinin arasında laf taşımış, sonra ihaleyi eşe yıkıp boşanıyormuş şimdi. Kadın yalvarmış falan bi de. Bir konu daha açmış sonra, üstümüzde büyü mü var diye. Bi de atar yapıyor, düşmanlarımız var, neyin içinde olduğumu nerden bileceksiniz diye. Höffff bitip tükenmiyor bunlar ya, kocalardan başka herkes suçlu.

Beş para etmez yalancı bir adamla evlenip sonra eşim özünde iyi bir insan ama ailesi bize yardım etmediği için kötü diye konu açmak nasıl bir akıl tutulmasıdır 🙄
belki evlendikten sonra böyle oldu inşallah aynısı başınıza gelir.

Az geride biri iki konu açmış, kocası zamanında ailesi ve eşinin arasında laf taşımış, sonra ihaleyi eşe yıkıp boşanıyormuş şimdi. Kadın yalvarmış falan bi de. Bir konu daha açmış sonra, üstümüzde büyü mü var diye. Bi de atar yapıyor, düşmanlarımız var, neyin içinde olduğumu nerden bileceksiniz diye. Höffff bitip tükenmiyor bunlar ya, kocalardan başka herkes suçlu.
Bu üyeliğinde o konuları bulamadım, hani haniii 😂
Valla ayaklı gazete, yalancı, düzenbaz bir adama yalvarmam için bilincimin yerinde olmaması lazım benim. Bu arkadaşlar bu kafaları nasıl yaşıyor anlamış değilim, üstelik aileleri arkalarındayken.

Bu üyeliğinde o konuları bulamadım, hani haniii 😂
Valla ayaklı gazete, yalancı, düzenbaz bir adama yalvarmam için bilincimin yerinde olmaması lazım benim. Bu arkadaşlar bu kafaları nasıl yaşıyor anlamış değilim, üstelik aileleri arkalarındayken.
Yok kız bu değil zaten, başka üye., 😀 Ama aynı kalıptan çıkma gibiler.

Beş para etmez yalancı bir adamla evlenip sonra eşim özünde iyi bir insan ama ailesi bize yardım etmediği için kötü diye konu açmak nasıl bir akıl tutulmasıdır 🙄
kedimvekahvem kedimvekahvem su yorum size netti neyini beğenmediniz ? Yoksa sizin konu mu? Adam beş kuruş etmez.

öffffff ne eesi ya bilip bilmeden yorum yap sonra cevap verince ee? neyse size bir şey anlatmakla uğraşamayacağım gerçekten algılayamıyorsunuz zira. haydi başka konulara gidip orada da konu sahibini azarlayın madalya filan takarlar belki.

zamane erkeklerden hiç bir şey beklemiyorum ne eğitimleri düzgün ne de aile terbiyeleri varsa yoksa yalan ve manipülasyon bu konuda çok ustalar her biri kadını kandırmak için dünyaya gelmiş yaratıklar:KK43:

Evet arkadaşlar ben de buraya içimi dökmek istedim ve sizden biraz da akıl almak istedim tavsiyelerinize ihtiyacım var. Başlıkta da dediğim gibi Eşimin ailesi beni kabullenmiyor böyle düşünmemiz sebebi 9 aylık hamilelik döneminde ailem Uzakta olduğu için benim Eşimin ailesi bana destek olmaları gerekirken hamileliğim boyunca Kapımı Çalmadı lar çok zor bir hamileliğim geçti bir damla Suya Hasretdim. Biz eşimle evlenirken birikimiyle her şeyi yapacaklarını söylemişlerdi hamileyken meğerse eşimin 90 milyar borç yaptığını altınlarımı bile borca aldığını öğrendim kuyumcu eşimi sürekli rahatsız ediyordu parayı ödemesi için ve benim de düşük riskim vardı para bulamadığım için mecbur 10 milyar kredi çektim eşim kuyumcunun borcunu kapatsın Ben de rahat edeyim diye ama eşim o ne diyeceğine başka borçları Ödemiş ve böylelikle altınlara zam geldikçe borçta çoğaldı Benim kredi Mide ödemediği için iki kere haciz uyarısı geldi üçüncü de dosya açıldı hamile halimle aşerdim hiçbir şey yemedim hastaneye gidecek parayı bile zor buluyordum tüm bunlar olurken Eşimin ailesi bir kere olsun destek olmadı bana.
Annem bir gün kaynanamı aradı O ara babam covid olmuştu Annem doğuma gelemeyecek ti kaynanama görümceleri ablaları sayılır kızıma yardımcı olsunlar Eğer ben Gelebilirsem gelmeye çalışıyorum yasak bitince demiş Kaynanamın verdiği cevap ise kimse kızına bakamaz olmuş annem O günü çok ağladı ve benim biraz dolsun neler çektiğimi anladı. Görümcem sürekli evimin işine oğlumu nasıl sevdiğime annemin yanına gidişimi herşeyime karışıyordu ben haciz olayından tutun her şeye kadar görümceme bahsettim bir abla olarak gördüm belki ailesine anlatır da biraz destek olurlar diye ama o sessiz kaldı ve bunları bilmesine rağmen bana kötü davranmaya devam etti ve ben 2 ay önce ameliyat oldum evime geçmiş olsuna bile gelmediler Bu olay sırasında eşimle boşanma aşamasına geldik Bir kere arayıp ne oldu diye bile sormadılar ve Bir de yetmezmiş gibi hala sağda solda laf yapıyormuş Bizim evimize gelmedi diye eşimin ailesinin yaptıklarından dolayı eşimle aramız hep bozuluyor çünkü hiç Benim haklı olduğum yerde haklı olduğumu söylemiyor söz konusu aile Siz olunca surat asıyor.
Sizce ne yapmalıyım eşimi arama bozmasınlar diye Çünkü eşim Özünde iyi bir insan söz konusu onlar olunca değişiyor ve ben ne yapmalıyım hiç bilmiyorum her şeyi biliyor Ben Gerçek yüzlerini biliyorum demesine rağmen ne zaman konu onlardan açılsa bana hiç sen haklısın demiyor ve beni hiç savunmuyor. Kusura bakmayın çok uzun oldu ailem üzülmesin diye onları anlatamıyorum O yüzden size içimi döktüm
Aileyle ne işiniz var sorunlu olan eşiniz bence bi dünya borç yapmış koskoca asmayın borcunu kimse ödemek zorunda değil yapmasaymış aileyle bu kadar uğraşacağınıza kocanızla uğraşın bence

öffffff ne eesi ya bilip bilmeden yorum yap sonra cevap verince ee? neyse size bir şey anlatmakla uğraşamayacağım gerçekten algılayamıyorsunuz zira. haydi başka konulara gidip orada da konu sahibini azarlayın madalya filan takarlar belki.
Öyle bir içten tersliyorsunuz ki sanki konunun sahibi sizsiniz.... Bakın benimde gorumcelerim çok fena arabozucu ama eşim özünde iyi biri olduğu için hiç birbirimizi yüz göz yapmadı. Aradaki mesafeyi çizdi ve özünde iyi biri olduğu için ailesiyle bu konulara girmedi...

Sizce ne yapmalıyım eşimi arama bozmasınlar diye Çünkü eşim Özünde iyi bir insan söz konusu onlar olunca değişiyor ve ben ne yapmalıyım hiç bilmiyorum her şeyi biliyor Ben Gerçek yüzlerini biliyorum demesine rağmen ne zaman konu onlardan açılsa bana hiç sen haklısın demiyor ve beni hiç savunmuyor. Kusura bakmayın çok uzun oldu ailem üzülmesin diye onları anlatamıyorum O yüzden size içimi döktüm
Allahtan iyiymiş eşiniz :işsiz::işsiz::işsiz::işsiz:
Demekki kötü yönünü gösterse birde🤔🤔🤔

X