Eşimin alçaltıcı sözleri

Eşimin abisi bize gelecek bu şehirde sınavı varmış ve 4-5 gün kalacak evden çıkmaz benimle oturur asosyal adam..

Uyku düzenim çocuktan dolayı berbat halde ramazan da eklenince ben yatılı misafir ağırlamak istemiyorum iki gün sınava gidecek muhtemelen mülakat vs kalan günlerde de evde onunla tek olacağım hiç bir işe elini atmaz eşimle tartıştım bana inşallah damadın gelinin kimse sana bakmaz yaşadığını yaşa diyerek çok ama çok kötü laflar kullandı yaklaşık bir hafta oldu onunla konuşmuyoruz bağırış çağırış baya kavga ettik bana bu ev benm defol git gibi laflar etti terbiyesiz.bende kanunen ikimizin kanunlar seni postalar defol git çocuklarımin düzenini bozamam istemiyoruz seni gibi laflar ettim çocuklar da beni istiyor sen istemediğin yerde kalıyorsun gibi laflar ettim.
Oda bana dava açacağını söyledi
Demekki benden bu kadar nefret etmiş sırf abin gelmesin dedim diye etmediği beddua kalmadı çok üzgünüm günlerdir moralim bozuk büyük çocuğun okulu olmasa gerçekten defolup gitmeyi bile göze aldım içinde bana karşı öfke biriktirmis baksanıza.
Benım ailem gelince yükümü alıyor her işi onlar yapar abim bile yük olmaz ama bununkiler üç öğün yemek yiyip ellerini birseye atmaz ne yapacam ben abisi gelince birde ona sahur hazırlama derdi var ben sahur pek yapmıyorum yemeği hazırlayıp bununla hiç bu şekilde hiç konuşmadan devam etmeyi abisi ile de yeri gelince konuşurum diye düşünüyorum siz olsanız ne yapardıniz bebeğim küçük birde okula giden çocuğum var sinirlerim çok harap. Çok kırgın vede kızgınım

Ne kadar zor insansınız böyle 2-3 ay kalmaya gelmiyor 2 gün gelecek insandan iş bekliyor yok bilmem asosyal. Ayy eşin ne dese haklı ama sadece bu konuda.
İş bölümü yapılır eşin ve senin aran da ama en uyumsuz çiftsiniz.

Insan bence bi yere misafirliğe gideceği zaman evin işini en cok kim yapiyorsa ondan bi icazet almalı. Yani o kayın önce bi sana soracak yenge gelebilir miyim diye kendi arayim usuluyle rica etse sen zaten hayır demezsin. Ha ben 30 yasini gecmis insanlarin böyle isteklerle baskasina yük olmasina da karşıyım cok sacma pekala 4-5 gün otelde kalabilir sizlik hicbisey yok hastalik degil ciddi bisey degil. Kendi problemi. Is bulunca sanki sizi baglayan bisey var ortada. Ama gerekenden fazla şiddetli kavga etmissiniz hic hos olmamis. Gelsin deyip kenara cekilseydiniz olmuyor muydu oruc tutmuyorsaniz tutan kendi kalksin bi zahmet mesela?ya da ac tutsun size ne..

Niye yalan söyleyimki kendi oturduğu yeri sevmiyordu sattılar annemle babama aldılar ömür boyu kira istemiyoruz ilerde bizim olur ölene kadar oturun dedi güzel bir dille dedi. Babam ve annem kaç kere aradı emin misin diye oda kaç kere eminim dedi sonra ailesini aradılar bizimkiler bakın böyle yapıyorlar diye hekres de dünür u aramaz bakın buda önemli nokta onlar da biz karışmayız kızım ve damadım bilir dediler.
Ha bende olsam yapmam bunu kimse kolay kolay yapmaz rabbum nazardan korusun Allah razı olsun
Eee bu ailede herkes ponçik, tek arıza çıkaran sizsiniz kwnsjwbsjwhah

Eşimin abisi bize gelecek bu şehirde sınavı varmış ve 4-5 gün kalacak evden çıkmaz benimle oturur asosyal adam..

Uyku düzenim çocuktan dolayı berbat halde ramazan da eklenince ben yatılı misafir ağırlamak istemiyorum iki gün sınava gidecek muhtemelen mülakat vs kalan günlerde de evde onunla tek olacağım hiç bir işe elini atmaz eşimle tartıştım bana inşallah damadın gelinin kimse sana bakmaz yaşadığını yaşa diyerek çok ama çok kötü laflar kullandı yaklaşık bir hafta oldu onunla konuşmuyoruz bağırış çağırış baya kavga ettik bana bu ev benm defol git gibi laflar etti terbiyesiz.bende kanunen ikimizin kanunlar seni postalar defol git çocuklarımin düzenini bozamam istemiyoruz seni gibi laflar ettim çocuklar da beni istiyor sen istemediğin yerde kalıyorsun gibi laflar ettim.
Oda bana dava açacağını söyledi
Demekki benden bu kadar nefret etmiş sırf abin gelmesin dedim diye etmediği beddua kalmadı çok üzgünüm günlerdir moralim bozuk büyük çocuğun okulu olmasa gerçekten defolup gitmeyi bile göze aldım içinde bana karşı öfke biriktirmis baksanıza.
Benım ailem gelince yükümü alıyor her işi onlar yapar abim bile yük olmaz ama bununkiler üç öğün yemek yiyip ellerini birseye atmaz ne yapacam ben abisi gelince birde ona sahur hazırlama derdi var ben sahur pek yapmıyorum yemeği hazırlayıp bununla hiç bu şekilde hiç konuşmadan devam etmeyi abisi ile de yeri gelince konuşurum diye düşünüyorum siz olsanız ne yapardıniz bebeğim küçük birde okula giden çocuğum var sinirlerim çok harap. Çok kırgın vede kızgınım

Yani eşimle aramda başka hiç bir sorun yoksa 4 gün ağırlarım ne var bunda. Alt üstü sofrada 4 gün bir tabak fazla.
Ama sanırım sizin sorununuz çok daha büyük buda bahane.

X