Eşimin Annesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Var, ben, ne annem ne kv sağolsun hiç düşünmezler, ama sorsan çok iyiler çok ilgililer, bir taneler... Özellikle sağolsun annem herşeye para verir, torunlarına bir çorap dahi olsun almaz... Napalım olsun... Keşke dertler hep böyle olsa....

zoraki hediye olmaz
içinden ne zaman gelirse o zaman hediye olur
beklentinizi düşürün

Eşimin annesine ve ailesine karşı anlam veremiyorum.
Bir yıldır evliyim ve kendi ailemden de eşimin ailesinden de uzakta yaşıyoruz. Ve insan ister istemez değer gördüğünü hissettirecek şeyler yaşanmasını istiyor.
Eşimin annesinden bu zamana kadar hiç birşey görmedim ama çok ilgiliymiş gibi davranmaya çalışıyor bende kendisinden bana birşeyler yapmasını istedim. Örgüdür, battaniyedir birşey.

neyse günün sonunda yaptı ama benim istediklerimi değil.
Mesela ona 20 yıl önce gönderilmiş hediye bir battaniyeyi bana gönderdi. Bende çok bozuldum. Sonuçta tek gelinin var, tek oğlun var hevesin hiç olmaz mı?

böyle şeyler yaşayanlar var mı

Bir yıldır evliyim ve kendi ailemden de eşimin ailesinden de uzakta yaşıyoruz. Ve insan ister istemez değer gördüğünü hissettirecek şeyler yaşanmasını istiyor.
Eşimin annesinden bu zamana kadar hiç birşey görmedim ama çok ilgiliymiş gibi davranmaya çalışıyor bende kendisinden bana birşeyler yapmasını istedim. Örgüdür, battaniyedir birşey.

Mesela ona 20 yıl önce gönderilmiş hediye bir battaniyeyi bana gönderdi. Bende çok bozuldum. Sonuçta tek gelinin var, tek oğlun var hevesin hiç olmaz mı?

Öncelikle merhaba ben 4 yıllık evliyim ilk evlendiğim zamanlar ben de senin gibi kayınvalidemden değer verildiğime dair bir şeyler beklerdim çok üzülürdüm eşime söylerdim o da haklısın ama anam işte aşkım o bize de yapmaz dedi o zamanlar üzüldüğüm bu konu şu an o kadar da çıkmaz gibi gelmiyor çünkü o öyle yetiştirilmiş ailesi tarafından değer görmeden öyle görmüş bir çok olay yaşadık neler neler ama o eşimin annesi yapmak isterse yapar yapmazsa da canı sağolsun ben yaparım emin ol değer veriyordur ama gösteremiyordur bazısı öyledir bazen düşünürüm aynı şeyi annem yapsa kızsam bile ondan soğur muyum soğuyamam belki o annem gibi yüreğimden sevdiğim değil ama emin ol bir çok insandan daha çok düşünüyor sen iyiliklerini düşün ki mutlu ol kendin için eşin için bak gör düzelecek :)

Ben şahsen hiç bir şey beklemiyorum, aklımın ucundan dahi geçmez. İçinden gelmiyor, yapmıyor, neden dilinizle istiyorsunuz ki? Sizden beklentisi varsa o da istiyorsa başka

Ben açsam linç yerim de umrumda değil tanımıyorum kimseyi 😂😂
Canım haklısın elbette merak ettim mesela nasıl davranırsın ona

Ben açsam linç yerim de umrumda değil tanımıyorum kimseyi 😂😂
Canım haklısın elbette merak ettim mesela nasıl davranırsın ona
Merak etmeyin, bu konu sahibinin eski konusu var, onda da baya linç yedi. Yalnız olmazsınız bu konuda.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X