eşimin arkadaşından pis mesaj

:KK43::KK43::KK43: çıldırcam ya aklıma geldikçe pis herif allahın cezası , eşim hakkında ise ne düşüneceğimi bile bilmiyorum :KK43:
Oha ya ne es paylasmasi erkekler yapar bole igrenc belalti espiri evli olmasa bekar olsa hic kadinsiz ortamda olsa bile yapar sizle ilgili degil ogrenc mi igrenc.bu ne bole ergenmisinjz siz komik mi gelio bu espiri mi kac yasindasinjz 15 mi arkadaslarina bak der gecerdim yani bu kadar delirme normal degil bence is esini de yatakta paylasira kadar gitmis

Arkadaşlar merhaba bu saate kadar sinirimden üzüntümden doğru dürüst uyuyamadım hemen konuya giriyorum. dün akşam 11 gibi eşimle tv izliyorduk. işyerinden çok samimi arkadaşı var o aradı ama ben maç muhabbeti yaparlar vs diye boşver açma şimdi dedim eşimde boşver yarın konuşuruz dedi açmadı hemen arkasından bir mesaj geldi sexe ara ver de aç telefonu demiş gülmüş. ben şok oldum aşırı tepki verdim bu adam azcık laçka ama bu mesajı atacak kadar değil evli bebeği var. eşime ara ağzının payını ver bu saatte evli barklı adama bu msj atılır mı dedim msj atçam senin çenen durmaz şimdi dedi atmadı sonra olay büyüdü bana abartıyosun kötü niyeti yok dedi o bunu dedikçe ben resmen kriz geçirdim.eşim bana vurdu tekme attı boğazımı sıktı kızlar çok çok moralim bozuk eşimden özür beklerken bana hala abartıyorsun diyo. eşimde başkalarıyla özel hayatı konuşacak biri hayatta değil bu adam nasıl böyle mesaj atar lütfen akıl verin ben abartıyormuyum nasıl ağladım hala onu savunursun diye ama neler diyo bana:KK43::KK43: nasıl hareket etmeliyim bilemiyorum biz annemlerle aynı apartmandayız onlar geldi sese babam da sen git o adamın ağzının payını ver dedi onlar gittikten sonra eşim siz görürsünüz demek bana inanılmıyor dedi ya ben çok kötüyüm :KK43::KK43::KK42::KK42:
bir kere bir erkek karısıyla olan hayatı hakkında konusulmasından hiöç hoslanmaz buna cevap verememiş tutmus size erkeklik taslamıs .

Konu sahibesi bir garip bence.
Adam boğazını sıkmış hala mesaj,arkadaş diyor. Konu başlığı şiddet gördüm değil mesajdı tırı vırıydı. Şiddet konunu sosu olarak 2 satırda eklenmiş.
Garip, cidden garip bir kafa.
Özür dile diyenler daha da garip bir kafada. Dayak yiyip üstüne alttan almak nedir ki?
Yani valla garip mesaja ole takilmis ki dayak umrunda defil.basligi okuyunca bende kendine mesaj atti esinin arkadasi sandiydim

ben bana vurdun dediğim zaman sende beni tırnaklarını geçiriyorsun diyo kızlar bunun için kadın dövülür mü ve ben o an o kadar sinirliydim ki beni dinlemiyordu zıtlaşıyordu :KK43::KK43:
Arkadasim kadinin dovulebilecegi durumlar mi var ? Bunun icin dovulmez ama baska sey icin dovulur mu? Ayni apart ailen var adam seni dovuyor. Baban ne diyor bu duruma ? Sexe ara vermis de dayaga baslamis arkadasi da kendi de pislik kusura bakma.

Mesajdan öte size uyguladığı şiddete bakın. İğrenç bir belaltı mesajı ama bu kadar şiddetli kavgaya getirecek kadar büyütmeseydiniz. Eşinizin arkadaşı densizmiş ne diyeceğini bilmeyen biriymiş. Olan size oldu bence mesaj olayından ziyade size karşı davranışları hakkında çözüm arayın kendinizi ezdirmeyin.

X