eşimin arkadaşından pis mesaj

arkadaşı terbiyesizlik yapmış tamam da
eşinizin arkadaşı her zaman onun yerine bebek gibi nerede ne ypacağüını siz mi emir komuta edeceksiniz

sonuna kadar haksızsınız......

aslında böyle biri değil bir olay olduğu zaman ben aşırı tepki veriyorum tırnaklarımla elini fln çizdiğim zaman hemen vuruyor kızlar canım yanıyor artık :KK43::KK43:

burada şiddeti tasvip etmek istemiyorum ama, benim de etime biri tırnaklarını geçirse refleks olarak vurabilirim herhalde. eşinizle birlikte psikoloğa gidin bence.

şiddet kötü olmus ama sizin mesaja verdiğiniz tepki de abartı olmus.. uzatmasaydınız sonucta erkekler kendi aralarında şakalaşabilir siz de kız arkadaslarınızla şakalaşmaz mısınız biraz mizaç meselesi gerci..ama eşiniz şiddet konusunda kesinlikle tedavilik gibi

hala daha bana o adamı tanıyorum kötü niyeti yok şakasına yazmış diyo ya delircem karınla olan münasebetten bahsetmiş adam nasıl bu kadar rahat oluyor bu adam kızlar üstüne ben tepki verince bana vuruyor:KK43: onu affetmicem

Karısıyla olan münasebetinden bahsettiği siz sandığınız..eşiniz sizi aldatıyorsa arkadaşı da bunu biliyorsa,bu sebeple de dalga geçmiş olabilir..hatta birlikte bile yapıyorlardır çapkınlık..erkekler böyle ne yazik ki..size tekme tokat dalan bir adamın aldatmaması anormal olur zaten

Bu sitede ne kadar çok kocasından daya yiyen kadın var inanmıyorum. Buradaki sorun arkadaşın attığı mesaj değil, eşinizin size şiddet uygulaması. Kadın cinayetleri neden artıyor şimdi anlaşılıyor. Demeki ki aile içi şiddet bilindiğinden de daha yaygın. Böyle adamlarla bir dakika bile zaman geçirmeyin. Önce kendinizi düşünün. Sizi sizden daha fazla kimse düşünemez. değer verin kendinize, bu dünyada en değerli varlık kendinizsiniz.

Arkadaşlar merhaba bu saate kadar sinirimden üzüntümden doğru dürüst uyuyamadım hemen konuya giriyorum. dün akşam 11 gibi eşimle tv izliyorduk. işyerinden çok samimi arkadaşı var o aradı ama ben maç muhabbeti yaparlar vs diye boşver açma şimdi dedim eşimde boşver yarın konuşuruz dedi açmadı hemen arkasından bir mesaj geldi sexe ara ver de aç telefonu demiş gülmüş. ben şok oldum aşırı tepki verdim bu adam azcık laçka ama bu mesajı atacak kadar değil evli bebeği var. eşime ara ağzının payını ver bu saatte evli barklı adama bu msj atılır mı dedim msj atçam senin çenen durmaz şimdi dedi atmadı sonra olay büyüdü bana abartıyosun kötü niyeti yok dedi o bunu dedikçe ben resmen kriz geçirdim.eşim bana vurdu tekme attı boğazımı sıktı kızlar çok çok moralim bozuk eşimden özür beklerken bana hala abartıyorsun diyo. eşimde başkalarıyla özel hayatı konuşacak biri hayatta değil bu adam nasıl böyle mesaj atar lütfen akıl verin ben abartıyormuyum nasıl ağladım hala onu savunursun diye ama neler diyo bana:KK43::KK43: nasıl hareket etmeliyim bilemiyorum biz annemlerle aynı apartmandayız onlar geldi sese babam da sen git o adamın ağzının payını ver dedi onlar gittikten sonra eşim siz görürsünüz demek bana inanılmıyor dedi ya ben çok kötüyüm :KK43::KK43::KK42::KK42:

Terbiyesiz ADAM !!!!
Eşiniz oanda arayıp haddini bildirecekti,saygı yoksunu herif ne demek bu ya !!!!
Eşinizinde midesi ne geniş yazık,
Bu arada sizi dövmüş inanamıyorum ya ,ben adamı geçtim eşiniz olacak şahıs nebiçim bir adam ya !!
Zaten adamın kendine saygısı yokki size olsun
Babanız sizi dövdüğünü bilerek mi geldi evinize ,bir ikitane tekme de o atsaydı eşinize ,
Hızını alamayıp ağzını burnunu kırıp atsaydı evden ,
Geçmiş olsun sizede bu arada,

Arkadaşlar merhaba bu saate kadar sinirimden üzüntümden doğru dürüst uyuyamadım hemen konuya giriyorum. dün akşam 11 gibi eşimle tv izliyorduk. işyerinden çok samimi arkadaşı var o aradı ama ben maç muhabbeti yaparlar vs diye boşver açma şimdi dedim eşimde boşver yarın konuşuruz dedi açmadı hemen arkasından bir mesaj geldi sexe ara ver de aç telefonu demiş gülmüş. ben şok oldum aşırı tepki verdim bu adam azcık laçka ama bu mesajı atacak kadar değil evli bebeği var. eşime ara ağzının payını ver bu saatte evli barklı adama bu msj atılır mı dedim msj atçam senin çenen durmaz şimdi dedi atmadı sonra olay büyüdü bana abartıyosun kötü niyeti yok dedi o bunu dedikçe ben resmen kriz geçirdim.eşim bana vurdu tekme attı boğazımı sıktı kızlar çok çok moralim bozuk eşimden özür beklerken bana hala abartıyorsun diyo. eşimde başkalarıyla özel hayatı konuşacak biri hayatta değil bu adam nasıl böyle mesaj atar lütfen akıl verin ben abartıyormuyum nasıl ağladım hala onu savunursun diye ama neler diyo bana:KK43::KK43: nasıl hareket etmeliyim bilemiyorum biz annemlerle aynı apartmandayız onlar geldi sese babam da sen git o adamın ağzının payını ver dedi onlar gittikten sonra eşim siz görürsünüz demek bana inanılmıyor dedi ya ben çok kötüyüm :KK43::KK43::KK42::KK42:
olay sadece mesajmı. adam öldürmeye kalkmış sizi.derdiniz eşininizin arkadaşının mesajı olmuş.
tekme atmak,, vurmak boğazı sıkmak hiç derrde girmiyor anlaşılan:KK14:

Eşinizin şiddete başvurması başlı başlına olay zaten, sinirlerini kontrol edemiyorsa bence tedavi olmalı. Ne olursa olsun hiç bir şey şiddeti haklı çıkartmaz ancak sizinde bir öfke kontrol sorununuz var gibi geldi bana. Bir mesaj için bu kadar tepki vermeye, tırnaklarınızı eşine geçirmeye gerek yoktu. Arkadaşının yaptığı saygısızlığın cezasını eşinize ödetmişsiniz.

Ayrıca, eşinizin telefonu çalıyor, siz mi karar veriyorsunuz telefonunu açıp açmamasına??? Hadi açmadı, arkadaşı mesaj yolladı, siz mi okuyorsunuz eşinizin arkadaşlarından gelen mesajları??

Bence sorun sadece gelen mesaj değil, ikinizde de sıkıntı var kusura bakmayın.

eşim bana vurdu tekme attı boğazımı sıktı kızlar çok çok moralim bozuk eşimden özür beklerken bana hala abartıyorsun diyo.

Abartmışsın evet, eşin kendisine yazılan mesajları engelleyemez densizlik eden adama nasıl böyle dersin lan diye girişmesi de komik olurdu açıkcası. Ama sana el kaldırma kısmından sonra hiçbir manası kalmadı, büyük ihtimal ses tonunu ayarlamadın ve üstüne gidip darladın onu o da öfkesine yenik düşüp böyle bir dallamalık yaptı.

Küçük şeyleri büyütmenin bedeli bu, ama böyle olması için seni suçlamıyorum. Eşin öfkesine hakim olamayan bi tip belli,
boğaza sarılmak nedir boa yılanı mı sanıyor kendini?

ahh güzel kardeşim dayak yemişsin bundan daha önemli ne olabilirkii hala mesaj çeksin karşılığını versin istiyorsun ne mesajı ne özrü allah aşkına

baban geldi dayak yediğini anladığı halde tepkisiz mi kaldı..

artı babana nasıl anlattın eşimin arkadaşı böyle böyle mesaj çekmiş diye.. çok laçka olmuş sizde herşey...

dayak olayına tepkini koymalıydın ama daha öncesinde bu olayı bu kadar uzatmamalıydın.. kaç yaşında adam arkadaşıyla arasına nasıl seviye koyması gerektiği konusunda üstüne gitmişsin..

bir daha sakın izin verme seni dövmesine

Adamın karısıyla konuşun.. Ve uğradığınız şiddeti.. Ayrıca eşiniz den özür beklemeniz saçma.. Dilemez, çünkü siz aciz durumdasınız onun gözünde şuan.. Peki özür dilerse ne yapmayı düşünüyorsunuz? Affetmeyimi? Affedince düzelecekmi?

"eşim bana vurdu tekme attı boğazımı sıktı" :KK57::KK57:

Konu başlığı yanlış olmuş.

Burada arkadaşının attığı pis mesajdan çok evli olduğun kişinin şiddeti daha önemli. Öyle adamın özrü de kendi de uzak olsun..

Yani bence eşinizin arkadaşının attığı mesaj tabi ki hiç hoş değil ama eşinizi sizi dövecek raddeye getirecek kadar hırçın tepkiler vermeniz sizin zararınıza olmuş böyle kriz evde tekme tokatların havada uçurulmasına sebep olacak kadar büyük bir konu da dğil ne bilim ben de kızardım sinirlenirdim ama krizler geçirmezdim yani

Eşim bana vurdu tekme attı boğazımı sıktı ne yahu???

X