Eşimin asyalı kızlardan hoşlanması

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Badem göz ameliyatı olun

O zaman efebofili değil çünkü o yaşta kiler değil baktığı

Ben de kendimi marjinal sanırdım
Konu sahibi bir estetik müdahale geçirecekseniz bu kendi istediğiniz için olmalı, kimsenin ilgisini beğenisini kazanmak için değil.

Sadece başlığı okudum bende hoşlanıyorum .

Anladım.. o zaman ikinizde aynı şeylerden hoşlanıyorsunuz. Ortada bir sorun göremiyorum. Zaten öyle fotoğraflara bakmayı da bırakmış. E tamam
Aslında çok mantıklı şey söyledin. Düşündürdü beni ama ben öyle birini gördüğümde duyduğum hisle onun öyle birini gördüğünde duyduğu his aynı değil. Mesele burada işte malesef

Burda acikya yazmayacagim ama erkekler asyali kadinlarin baska seylerini begeniyorlar, boylari kücük, ufak tefekler, ellerini kücük, burunlari kücük, baska yerleride..(!). O düsünceyle begeniyorlar, internette bir platformda okumustum.

Tabi lolita denilen 18 24 yaş arası çıtır denilen kişilerde. Yoksa sapık değilim:)
ne diyosun sen be insanlarla dalga geciyosun? yok efebofili olabilir yok olamaz o yastan hoslanmiyor vs ne diyosun yani cidden? insanlarla dalga geciyosun resmen ve fakesin, turkiyede olsam yemin ederim ki seni sikayet ederdim cunku sen pedofilisin. insanlar tepki gosterince efebofili dedin, onun dogrusunu ogrenince de yok yok lolita (??) diyosun. konuda bahsettigin de bence esin degil sensin, erkeksin.

Loita da bu arada "cocuk" yastakiler icin kullanilan bir kelime.

Kesinlikle katiliyorum, yaptigim yorumlara pisman oldum Mune

Ben sapık olsaydım bunu bile bile söyleyerek sapık olduğumu ifşa eder miydim? Mizah bu. Herkesin farklı mizah anlayışı vardır. Anlamadıysan seni suçlayamam

Ben sapık olsaydım bunu bile bile söyleyerek sapık olduğumu ifşa eder miydim? Mizah bu. Herkesin farklı mizah anlayışı vardır. Anlamadıysan

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…