Eşimin asyalı kızlardan hoşlanması

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Anlamadığın için detaylı anlatıyorum senin için. İlk başta efebofili diye tanımlanan İnternette okuduğuma göre 17-24 yaş arası kişiler diye belirtilmiş. Ardından burada biri efobofilinin 13-17 yaş aralığında olduğunu bildiğini söylemesi üzerine ben de "hayır o yaştaki çocuklara karşı ilgisi olmadığını" söyleyerek o halde efebofili olmadığını söyledim. Ardından bir bayan lolita dediğinde lolita nın benim tanımımca 18-24 yaş arası genç kızlar olarak bildiğim için ben de erkek olsam gençlerden hoşlanırdım dedim ve hak verdim.
Burada benim pedofili halim nedir? Ayrıca bayan pedofili olmaz. Erkek veya değilim seni bu konuda ikna etmeye niyetim yok. Bir konuda saygısızca konuşmaya atılmadan önce yazılanları iyice bir sindirmeli ve ona göre konuşulmalıdır

Ben sapık olsaydım bunu bile bile söyleyerek sapık olduğumu ifşa eder miydim? Mizah bu. Herkesin farklı mizah anlayışı vardır. Anlamadıysan seni suçlayamam

Her konuda "eşim mukkemmel bir karakter" diye övüp durmanin sebebi belli oldu. Kendini anlatip duruyormuşsun meğer.

senin erkek oldugunu veya bu konunun fake oldugunu bana dusunduren kocanin pedofili olmasindan hic suphelenmemen oldu, bir de gelip efebofili olabilir diyorsun. kim bunu kabullenir, kocasinin ergenlige yeni girmis teenagerlardan etkilenmesini kim kaldirabilir de bunu saka konusu yapar? ayrica kadin pedofiller de vardir yani bos bos kendi kendine analiz yazmaya calisma. ya sapik bir kadinsin fake hikaye yaziyorsun ya da erkeksin sen.

Madem bırakmayı göze almıyorsunuz,badem göz ameliyati olun,çektirin gözlerinizi ,olsun bitsin.

KONU SAHİBİ BU MESAJİ YAZMİS BASKA BİR KONUDA
Evet ben de kronikleştiğini düşünüyorum. Hayata geçirmedi veya öyle bir istek duyduğunu düşünmüyorum ama elimdeki bu japon kız manyaklığının sebebi onların 15 16 yaşlarında görünmeleri. Masumiyet çocuksuluk seksi geliyor ona. Buna pedofili değil de efebofili deniyormuş. Kimi uzmanlara göre bu bir sapıklıkken bazılarına göre değilmiş. Ama bana göre bu sapıklık. Hayata geçirmese bile bu tür tiplerden hoşlanmasını kaldıramıyorum. İnanılmaz güzel bir birlikteliğimiz var ve beni çok seviyor ben de onu ama bu şekilde bunu unutamam büyük ihtimalle ve yakında boşanıcam sanırım. Ama çok üzüntü duyacağım toparlanmam çok zaman alacak. Gerçekten unutayım mı ona da

Burdan bir annelere sesleniyorum çocuklarınızı evlatlarinizi koruyun etraf sapik kaynıyor inşallah bu kişi çocuklarla yapılan bir iş yapmiyirdur kadın alanen sapik yazmis

Güzel kardeşim yazıların tamamını okuduysan şayet birinin neden asyalılar dan hoşlandığını sorması üzerine ben de "sevimli ve çocuksu görünmesinden dolayı" dedim. Ardından İnternetten öğrendiğim kadarıyla yaşı 17 ve 24 yaş arasındaki genç kızlardan hoşlanan kişilere bazı uzmanlar efebofili ismini vermiş bazı uzmanlarsa bunun anormal bir durum olmadığını savunmuş. Yani PEDOFOLİ DEĞİL!!! Pedofili kişi genç kızlardan hoşlanmaz. Ayrıca bu konuyu psikiyatriste de paylaştım o dahi bu hoşlanımı normal karşıladı. Ki ben yaş konusunda bir sorun için değil başka ırklar karşı beğenisi durumunu paylaştım yazımda. Umarım şimdi konuyu daha iyi anlamışsındır. Bana bu postun nasıl kapatılacağını varsa öğret senden başka istirhamım yok.

yahu sen ne diyosun be cocuksu ve masum gorundugu icin birinden cinsel anlamda etkilenmek ne demek? pedofili de efebofili de ayni bok degil mi ikisi de henuz resit olmamis insanlara cinsel istek duymak degil mi, sen bunu nasil normallestirip esim mukemmel biridir diyorsun? bir de bunu savunuyorsun?

git isine kardesim gercekten benim butun sinirlerimi ziplattin bu neymis ya adam sirf cocuk imgelettigi icin asyali kadinlardan hoslandigini soyluyor (tabi bu adam konu sahibinin kendisi degilse) kadin da bunu normal karsilayip espri yapiyor. bir de sapik olmadigini iddia ediyor. hadi be ordan.

Mune

Yöneticiler bu kişiyi emniyete şikayet edin yazdıkları reşit olmayan kişilerden hoşlandığını söylüyor eşinin saplantılı şekilde video resim izlediğini soyluyor çok fazla mesajı var bu şekilde ama o ilginçtir binlara değil asyaliya benzem k istiyor onu takıyor kafasina

konuyu ve konu sahibinin yorumlarını raporladım,siz de yapın,çokça şikayet alınca daha erken dikkat çeker,hemen atılır siteden pis insan

La havle Vela kuvvete ya hasta mısın kızım ne zırvalıyorsun bilip bilmeden. Kendi kendine hüküm vermek ne kolay ya. Adamın yaş sınırı hoşuma gitse konu mu açarım senin gibi anlama kavrama nedir bilmeden direkt saldıran kişilere mi danışırdım? Yine söylüyorum sana iyi anla diye lolita yaşının genç kızlara söylenen bir kelime olduğunu bildiğim için öyle bir espri yaptım nee olmuşşş??? Ya git Allah aşkına ya akşam akşam tepemi attırdı benim gibi sakin birinin bile. Hadi şimdi git başka konulara saldır yada vekalet ver beni türkiyeden biri şikayet etsin

amerikan gerilim filmlerinde olur ya bu konu. ruh hastası, sapık bir çift genç kızlara dadanır. kadın kocasına genç kızları tuzağa düşürme, kaçırma konusunda yardım eder. kızları evlerinin bodrumunda zincire vururlar, tecavüz ederler sonra da öldürüp çöle möle atarlar. filmin sonunda çift yakayı eleverince kadına sorarlar 'abla hadi adamı anladık da senin olayın ne?' diye kadın da 'her şeyi kocam için yaptım. içkisi kumarı yok. bir genç kız zevki var. bizimkisi sizin anlayabileceğinizin çok üzerinde bir aşk. fak yu ol.' der. işte bu konudaki kadın o filmdeki kadının düşük bütçeli yeşilçam versiyonu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…