Eşimin babası bütün malını eşimin üvey annesinin üzerine yapmiş

Daire sayısı ya da konu sahibiyle alakalı değildi yazdığım
Yorumlarda 8 bine villa kirası yorumu vardı
8 bine normal apartman Dairesi bile bulmak imkansız gibi bir şey , onu yazdım
8 bine kiralık ev bulmak imkansız gibi ha istanbulda.valla çok üzüldümm.tüm istanbulda oturan memurlar dar gelirliler çadırda yaşayıp bizlerden saklıyorlarmış meğerrrrrr :işsiz: :işsiz:

Alkış için yapmadım

İstanbul fiyatlarından bihaber olduğunuz gayet ortada 8 bine villa kirası diyorsunuz

Ben herşeye gelen zamdan dolayı merakımdan baktım kaça çıkmış olduğunu öğrenmek için .
Aramadım bile istanbul villa diye aratınca ilk çıkan ilan. Havuzu da var.

8EA4FD9E-0505-4665-A120-70E1071528ED.png

Alkış için yapmadım

İstanbul fiyatlarından bihaber olduğunuz gayet ortada 8 bine villa kirası diyorsunuz

Ben herşeye gelen zamdan dolayı merakımdan baktım kaça çıkmış olduğunu öğrenmek için .
Yani koskoca Istanbul'u genellemek yanlış zaten. Bir yere gitsen 15 bine 2+1 zor bulursun bir yere gitsen 7bine villa bulursun.
Ankara'da da biraz böyle mesela. 2.500e de villa var 22.500e de.
Evet değişebilir, yanlış dusunmusum demek de bir erdemdir bence. Sizin için demiyorum.

Yani koskoca Istanbul'u genellemek yanlış zaten. Bir yere gitsen 15 bine 2+1 zor bulursun bir yere gitsen 7bine villa bulursun.
Ankara'da da biraz böyle mesela. 2.500e de villa var 22.500e de.
Evet değişebilir, yanlış dusunmusum demek de bir erdemdir bence. Sizin için demiyorum.
Valla arkadaşlar kaynanama yatırım danışmanlığı yapabilirsiniz. Çar çur etmesin kandırılmasın bari. Sefasını sürsün kadin en azından 🤣🤣

Allah bu erkeklere akıl fikir versin, kadın bulunca çoluğu çocuğu torunu her şeyi unutup kendilerinden geçiyorlar. Bu konudaki baba da .msalak basbayağı oğlun evladin orda duruken bütün parayı eşe verirsen o çocuk gelip yüzüne tükürmez mi?
Kesinlikle
Gözleri hak hukuk görmüyor.
Özbek bakıcılara tüm malı mülkü kaptıran 70 lik 80lik dedeler dolu etraf
Sonra tabii bakılmayınca evlatlarım bana bakmıyor oluyor.

Affettim gitti güzelim. Oğullarıyla halletsinler sinirlerimi zıplatamicam artık
En iyisi ya 1 ev için uğraşmaya değmez, sinirlerini yıpratma hiç. Yatalak babası ile eşi ne yapıyorsa yapsa eşinizin, yani eşinizin umru değil 15 gün bakın dese saka sanıyor eşiniz deli galiba diyor, o takmıyor babam ne halde, acaba iyi bakıyor mu, yoruldu mu, babama istemsizce olsa kötü mu davranır?
diyw düşünmüyor da siz mi düşüneceksiniz?
Belki de yaptıklarının farkında olduğu için onun hakkı ev mi isteyecem manevi yanında olmadım maddi ki isteyeceğim diye düşünüyordur bilemeyiz.

Valla arkadaşlar kaynanama yatırım danışmanlığı yapabilirsiniz. Çar çur etmesin kandırılmasın bari. Sefasını sürsün kadin en azından 🤣🤣
Sefası mi? 3 yıl belki bir 3 yıl daha geçen zor yillarin- belki zorlansa da severek bakıyor, daha da bakarım diyordur- sefası mi olur?
Ne kadar uzaktan konuşuyorsunuz baya baya uzaktan. Bence o cefasını çeksin siz sefasını en iyisini

Eşinize üzülmenizi anlıyorum, yeri geliyor haksızlığa uğramış 7 kat ele dahi üzülüyoruz ama kendinizle ilgili doğru bir tespitte bulunmuşsunuz, eşinizi sevin, tavsiye verin ama koruyucu rolü üstlenmeyin, böyle yaparak bir süre sonra bir bakmışsınız eşinizin hayat arkadaşı değil ebeveyni olmuşsunuz, bu onu pasifleştirir sizi de yorar.
Evet bunu farkettim bir anda. Ve hoşuma gitmedi. Teşekkür ederim yorumlarınız için yapıcı ve faydalı oldu benim için. Tek bir açıdan bakmak doğru değil olaylara. İnsan bakış açısını değiştirince düşünceler değişiyor

eski konularını da biliyorum.bu kadını devamlı eleştirdi.ev bir taneydi 7 oldu dün bugün de 10 oldu.zaten 7 evi kadının üstüne yaptıysa mahkemede 2 celsede bozulur.yüzde 75 ini alırlar kadından.ama ev bir taneyse ki ben öyle olduğuna inanıyorum o ev üvey annenin hakkıdır.ilk evlendiği yıllarda çocuğa iyi baksın diye zorla bebeğini aldırmışlar kadıncağızın.oğlu için yeni doğacak bebeğine kıyan adam 7 10 evini eşine bırakır mı ayoll?vicdanen yapmışmış bunca yıl sonra.ben inanmadımm inananlara da saygım var :KK45: :KK53:
Güzelim sen neden böyle değişik değişik şeylere inanıyorsun kendi kendine. Kim ne yaptı sana öyle. canınmı sıkkın. 1 ev miş. 1 ev var onu yakalamaya çalışıyorum ah benim bu aç gözlülüğüm kötü kalbim yok mu. Allah ıslah etsin beni. Kaynanammısın yoksa onun kankası falan mı🤣🤣🤣

En iyisi ya 1 ev için uğraşmaya değmez, sinirlerini yıpratma hiç. Yatalak babası ile eşi ne yapıyorsa yapsa eşinizin, yani eşinizin umru değil 15 gün bakın dese saka sanıyor eşiniz deli galiba diyor, o takmıyor babam ne halde, acaba iyi bakıyor mu, yoruldu mu, babama istemsizce olsa kötü mu davranır?
diyw düşünmüyor da siz mi düşüneceksiniz?
Belki de yaptıklarının farkında olduğu için onun hakkı ev mi isteyecem manevi yanında olmadım maddi ki isteyeceğim diye düşünüyordur bilemeyiz.
Tamam hanımefendi bende neyim var neyim yok kaynanama vereceğim ödemiş olurmuyuz borcumuzu? Napalım ne edelim sizin için

Sefası mi? 3 yıl belki bir 3 yıl daha geçen zor yillarin- belki zorlansa da severek bakıyor, daha da bakarım diyordur- sefası mi olur?
Ne kadar uzaktan konuşuyorsunuz baya baya uzaktan. Bence o cefasını çeksin siz sefasını en iyisini
Ben ne kadar dır hayatlarindayim pardon. Konuya baya fransizsiniz size cevap vermeyeceğim cevap bulamayacaksiniz

Tamam hanımefendi bende neyim var neyim yok kaynanama vereceğim ödemiş olurmuyuz borcumuzu? Napalım ne edelim sizin için
Vermenize gerek yok ki. Siz ki eşinizden sakınan insansınız tutup kayinvalideye vereceksiniz sanki, yazmak için yazıyorsunuz ha.
Eşiniz diyoruz 15 gün alınca üvey annesi için deli herhalde diyor. O kadar uzak babasından. Nasıl bakılıyor onu bile bilmediğine eminim ama nasıl kanitlayayim. Haftada 2 gün gidiyor dersiniz şimdi yarın 3, öbür gün 4 olur. Sizde her şey artıyor çünkü.
Belki eşiniz kayinvalidenizin işinin gönül işi dahi olsa ne kadar zor olduğunun farkında olduğu için bazı şeylerin hakkı olduğunu düşünüp 1 evin peşine düşmüyordur diyorum.
Ya da kazan gibi doğurup 5-7-8 vs olan evin peşine.
Ondan sessizdir.

Vermenize gerek yok ki. Siz ki eşinizden sakınan insansınız tutup kayinvalideye vereceksiniz sanki, yazmak için yazıyorsunuz ha.
Eşiniz diyoruz 15 gün alınca üvey annesi için deli herhalde diyor. O kadar uzak babasından. Nasıl bakılıyor onu bile bilmediğine eminim ama nasıl kanitlayayim. Haftada 2 gün gidiyor dersiniz şimdi yarın 3, öbür gün 4 olur. Sizde her şey artıyor çünkü.
Belki eşiniz kayinvalidenizin işinin gönül işi dahi olsa ne kadar zor olduğunun farkında olduğu için bazı şeylerin hakkı olduğunu düşünüp 1 evin peşine düşmüyordur diyorum.
Ya da kazan gibi doğurup 5-7-8 vs olan evin peşine.
Ondan sessizdir.
Niye bu kadar dert ettin kendine tatlım

Ben ne kadar dır hayatlarindayim pardon. Konuya baya fransizsiniz size cevap vermeyeceğim cevap bulamayacaksiniz
Bu kadar hak iddia ettiğinize göre 15 yıl olmalı mantıken ama bu yorumu yazdiginiza göre 6 ay olmalı.
Ama bebek çalışmaları yapıyoruz olmuyor doktora falan gideceğiz, gittik vs dediğinize göre en az 2 yıl olmalı.

Bu kadar hak iddia ettiğinize göre 15 yıl olmalı mantıken ama bu yorumu yazdiginiza göre 6 ay olmalı.
Ama bebek çalışmaları yapıyoruz olmuyor doktora falan gideceğiz, gittik vs dediğinize göre en az 2 yıl olmalı.
Olmalı olmalı herseye sen karar veriyorsun. Söylenene itiraz ediyorsun inanmayıp kendi kendine birseyler kuruyorsun. Canın sıkkın belliki hayatında kolaylıklar dilerim

Niye bu kadar dert ettin kendine tatlım
Daha 1 hafta olmadı aynı eşiniz ve sizin gibi birilerini gördüm belki ondandır bilemem. Belki başka şey.
Görmeseydim keşke. İnsanlar 3. Gün olmadan neleri dert ediyor falan ama...
Burdaki konu başka tabii.
Ya da sadece empati indir vicdandır.
Her türlü biz ne desek boş..

Olmalı olmalı herseye sen karar veriyorsun. Söylenene itiraz ediyorsun inanmayıp kendi kendine birseyler kuruyorsun. Canın sıkkın belliki hayatında kolaylıklar dilerim
Olmalı kısmını doktorlar diyor 1 sene en az çalışın çocuğunuz olmazsa sorun vardır diye gelin vs diye.
6 ay da çocuk yapmayalım deseniz vs o zaman tekabül ediyor.
Kaç yıldır evlisiniz yani?

Daha 1 hafta olmadı aynı eşiniz ve sizin gibi birilerini gördüm belki ondandır bilemem. Belki başka şey.
Görmeseydim keşke. İnsanlar 3. Gün olmadan neleri dert ediyor falan ama...
Burdaki konu başka tabii.
Ya da sadece empati indir vicdandır.
Her türlü biz ne desek boş..
Sen belliki başka bir konuyu bana indirgiyorsun ama yanlış. Benim burda kimseyi ikna etme zorunlulugum yok. Kimseyi tanımıyorum kim bana iyi demiş kötü demiş umrumda da değil haliyle. Yalan söylememi gerektirecek bir alan değil. Ama sen ne diyorsan öyle doğrusu diyim sana sen rahatla

Olmalı kısmını doktorlar diyor 1 sene en az çalışın çocuğunuz olmazsa sorun vardır diye gelin vs diye.
6 ay da çocuk yapmayalım deseniz vs o zaman tekabül ediyor.
Kaç yıldır evlisiniz yani?
O kadar eski konu takibi yapıyorsunuz onuda siz bulun zaten ben söylesemde siz hayir o kadar değil şu kadar bu kadar diyeceksiniz siz benden daha iyi biliyorsunuz maşallah

X