EŞİMİN BANA KARŞI SEVGİ VE SAYGILI OLMASI EVE BAĞLANMASI İÇİN DUAYA İHTİYACIM VAR :(

secretlife

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2014
441
477
Kızlar merhaba
Eşlerimizin daha saygılı sevgili olması için ve eve bağlanması için hangi duayı okuyabiliriz.

Son düzenleme:
Sorununuz ne ? Cok Buyuk sorun yoksa Ya Cami ya vedud ya veliyy esmalarini arastir bence
Birde evde huzur istiyorsaniz kurani ve bakara suresini evden eksik etmemelisiniz

Sorununuz ne ? Cok Buyuk sorun yoksa Ya Cami ya vedud ya veliyy esmalarini arastir bence
Birde evde huzur istiyorsaniz kurani ve bakara suresini evden eksik etmemelisiniz
evde eşim de ben de sinir kavga halindeyiz huzursuzluk var , ve dışarıyı çok seviyor ev hayatına alışık değil :110:

evde eşim de ben de sinir kavga halindeyiz huzursuzluk var , ve dışarıyı çok seviyor ev hayatına alışık değil :110:
Allah yardimciniz olsun zor gercekten sen esmalara yonel daha bircok dua var
Tabiki ama
Sinirli oldugu icin 88 ya halim oku
La ilahe illalalah a devam et huzursuzluk icin fetih suresi son ayetini okuyabilirsin eger okuyabilirsen hergun 4000 ya vedud sevgi icin ama duzenli devam etmek gerekiyor insallah araniz duzelir

Kuzu tabii ki dualarını et Allaha sığın ama öncelikle bu adam neden dışarıyı çok seviyor, ev hayatına nasıl alıştırırım diye düşündün mü?

Kuzu tabii ki dualarını et Allaha sığın ama öncelikle bu adam neden dışarıyı çok seviyor, ev hayatına nasıl alıştırırım diye düşündün mü?
düşündüm tabi , alışmıyor çok denedim çocukluktan alışmaamış eve , geç saatlere kadar o işten o işe çalışmak isteyen biri :/ ama ben nolucam evde hafta içi çalışıyorum hafta sonu yok akşamları yok

düşündüm tabi , alışmıyor çok denedim çocukluktan alışmaamış eve , geç saatlere kadar o işten o işe çalışmak isteyen biri :/ ama ben nolucam evde hafta içi çalışıyorum hafta sonu yok akşamları yok
İşte onu diyorum. Adamın evde durmasını sağlayacak şeyler bulman lazım. Hatta önce beraber dışarda vakit geçirecek yollar bul. Seninle vakit geçirmekten hoşlandıkça evde de daha çok kalacaktır.

cnm dua filan tabiki önemli ama bence sizin evliliğinizle ve ilişkinizlei lgili sorunlar var gibi.
evlilik terapisine filan gitseniz .

İşte onu diyorum. Adamın evde durmasını sağlayacak şeyler bulman lazım. Hatta önce beraber dışarda vakit geçirecek yollar bul. Seninle vakit geçirmekten hoşlandıkça evde de daha çok kalacaktır.
para kazanmayı kazandığını harcamayı seviyo , biz dışardayken biri arasa bir iş çıktı dese koşar gider , durumumuz da kötü değil ama para kazanacakken evde yada dışarıda boş durmayı sevmıyor ben de yettiği kadar kazan gerisi birlikte olalaım dıyorum ama yıne para peşinde :/

Ya bari(213) ya rauf(287) esmalarını mutlaka okumanı tavsiye ediyorum. Kimisi de bu esmaları bir su bardağına okuyup eşine içiriyor.

Kızlar merhaba
Eşlerimizin daha saygılı sevgili olması için ve eve bağlanması için hangi duayı okuyabiliriz.
Ben Ya Halim esmasini da çok duydum.okudugun kişiye sakinlik veriyor. Mutlaka hergun çekip eşinize çaktırmadan ufleyin.hatta Bizzat yaşadım karşındaki kişi sinirli ise o anda bol bol çaktırmadan okuyun ufleyin. Hergun ama düzenli okuyun sayısını bilmiyorum.

Söylediğiniz esmaları okuyarak ben de eşimle sorunları aştım ve bu kadar etkili olacağını düşünmemiştim kalpten edilen samimiyet ile Allaha sığınma boş çevrilmiyor.7 Ettehiyatu duasını da eklersek reçeteye o evde huzur eksik olur mu hiç :):)

Bende aynı sorunları yaşıyorum 3 senelik evliyim siz aştınız mı bunları
Aştık sayılır canım allaha şükür , arkadaş ortamı da çok değiştiriyor eşlerimizi ,saçma sapan insanları bıraktıkça kendisi de yaş aldıkça kafası yerine geldi sanırım . Şimdi bebek bekliyoruz inşallah herşey sizin için de bizim için de güzel olur .

Kızlar yukarıda hanımefendi yazmış inanın değişik şekilde eşlerde değişim oluyor ben denedim beni hiç dinlemeyen eşim(dinleyip kafasına göre davranan) 1,5 senedir sözümden çıkmıyor bende onun çıkamıyorum her kararı ortak alıyoruz ve cok kötü şeyler yaşadık belki de rabbim imtihan etti ama ben mutluluğumun şifresini bunlarla buldum tabi iki tarafda mutlu olmak isteyecek

X