Eşimin bana yaptıkları ve boşanma süreci

Dava acmayisiniz bosanmak istemediğinizden.
Hani evlenmeden gormediniz mi su yüzünü diyecegim ama fark etmeyecek cunku gördüğü halde devam edenler/evlendikten sonra görse bile sizin gibi yedirenler var.
hic gururunuza dokunmadan maaşı saymissiniz hep adamin eline, ozur dilerim ama akli olan bunu yapar mi?
Dunyada tek erkek oymus gibi gururu, kendine saygiyi, akli fikri kaybediyorsunuz.

Benimle bir gelecek göremiyormuş bu lafları işte hazmedemiyorum ne demek ya her şeye ben katlanmışım şuna bak ha bir de çocuk istedim onu da yapmadı benden çocuk yapmazmış hep kavga çıkartıyormuşum iyiki de olmamış bundan çocuğum aklıma yanayom ben, allahın sevgili kuluyuymuşum ne bileyim çocuğum olsun istedim anneliği tadayım istedim allah korumuş beni
Sırf siz anneliği tadın diye babalığı haketmeyen bir adama çocuk dünyaya getirmek bencilce olmaz mıydı?

Dava acmayisiniz bosanmak istemediğinizden.
Hani evlenmeden gormediniz mi su yüzünü diyecegim ama fark etmeyecek cunku gördüğü halde devam edenler/evlendikten sonra görse bile sizin gibi yedirenler var.
hic gururunuza dokunmadan maaşı saymissiniz hep adamin eline, ozur dilerim ama akli olan bunu yapar mi?
Dunyada tek erkek oymus gibi gururu, kendine saygiyi, akli fikri kaybediyorsunuz.

Bu bir öğretmen kız vardı evden çıkmıştı adamın evine başka öğretmen komşu yemek yaptı diye sıkıntı yapıyordu kayınvalide ile anlaşamadığı için kavga etmişlerdi. Konu sahibi ona benziyor değil mi? Hatırladın mı? Aylardır dava açmıyordu doğuda çalışıyorlardı

Bu bir öğretmen kız vardı evden çıkmıştı adamın evine başka öğretmen komşu yemek yaptı diye sıkıntı yapıyordu kayınvalide ile anlaşamadığı için kavga etmişlerdi. Konu sahibi ona benziyor değil mi? Hatırladın mı? Aylardır dava açmıyordu doğuda çalışıyorlardı
Sanki hatırlıyor gibiyim

O ben değilim arkadaşlar, böyle bişey yaşamadım kimden bahsettiğinizi de bilmiyorum karıştırılmasın

Sırf siz anneliği tadın diye babalığı haketmeyen bir adama çocuk dünyaya getirmek bencilce olmaz mıydı?
O zaten hiç çocuk istemedi ki, çocuk isteme olayı da ilk iki yıl istemiştim zaten sonrasında ben de istemedim böyle bir evlilikte çocuk.

O zaten hiç çocuk istemedi ki, çocuk isteme olayı da ilk iki yıl istemiştim zaten sonrasında ben de istemedim böyle bir evlilikte çocuk.
Avukat bulun en kısa zamanda adamla muhatap olmadan iyice öğrenin protokol hazırlayın anlaşın kurtulun. İyice dişli işini iyi yapan birini bulun. Tüm detayları ile anlatın.

Eve mi almıyor :KK57:

Allahım koca bulmak kolay da ; boşanırken pislikleşmeyen, şerefiyle davranan adam nasip et cemiiii cümleye. Bu ne ya; kapının kilidini değiştirmiş bir de. Omurgasız! Sanki aldattınız da onu yakaladı, gerekçesi annesini pohpohlamamanız. Ya şunları okudukça çileden çıkıyorum!

Çilingirle gittim komşu kadın bekçi gibi geldi siz ayrılmadınız mı diye gitti eşime haber verdi o da geldi almadı beni eve çilingir de bu durumda ben bu işe karışmak istemiyorum diye bıraktı gitti zaten o kadını da hiç göz0m tutmazdı bak yine sinirlendim

Tam bu anda komsu esinize haber verdiginde polisi arayip esim beni EVIME almiyor diyememenizin sebebini lutfen bana 'iyi niyetinizle' bagdastirip aciklar misiniz? Memur olmussunuz ama hicbir hakkinizdan haberdar degilsiniz, inanamiyorum yani.

Ayrica hayatta dik duramayip surekli yanlis yapan ve kendini ezdiren kadinlarin savunmasi hep 'iyi niyetimden kaybediyorum'. Herhalde boyle kendinizi rahatlatiyorsunuz, hic sasmiyor. Guclu olan, haklarinin farkinda olan, hayatta dimdik bir durusu olan kadinlar kotu niyetli. Evet.

Kaç yaşına geldim artık çocuğum olmaz benim anneliğimi tüm hayatımı elimden aldı bir tarafım çok sinirli sana yaptıklarının bir kaeşılığı olmalı diyorum sonra mahkeme çekişmeli olsa bile ne geçecek eline bırak defolup pgitsin diyorum. Bir aklım öyle bir aklım böyle

Kaç yaşına geldiniz ? Profilinize 27 yazmışsınız da.

X