Eşimin benden gizlediği ney?

Bir erkek bir kadın var. Kadının kafası çok dolu, erkeğe güvenemiyor. Sürekli bir şeyler kuruyor kadın. Erkek onu anlayamıyor. Aralarındaki bu mevzu iyi gelecek bir imkanı gölgelemiş. Kadın umarım sizsinizdir.
Öncelikle anlayışınız için,vakit ayırıp yorum yazdığınız için çok çok teşekkür ederim . Gönlünüzde ne varsa hallolması dileğiyle🤲🏻 ben bi süre önce aldatıldığımı öğrendim,hayatımız şuan çok değişti çok farklı ilerliyor gözle gördüğüm hiç bişey yok (henüz) yanımdan bir yere de gitmiyor yapmak isteyen insan tabiki her koşulda yapar ama bilemiyorum güven eksikliğinden midir nedir. Yani ben aslında güvenmek istiyorum,inanmak istiyorum ona o da bunu istiyor üstelik herşeyide yapıyor bunun için maddi manevi. Ama neden umarım sizsiniz diye söylediniz sanki başka bir şey hissetmiş gibi 😐

Bilmiyorum isim olarak gördüm sadece zaten uzun uzun yorumlayabilecek bilgim de yok hislerim pek yanıltmaz okadar ve diyeceğim şu ki gönlünüze ferahlık diliyorum umarım bugünleriniz biran önce geçer ve derin bir oh çekersiniz. Hiç bir kadın bunları yaşamamalı böyle arafta kalmamalı.. umarım herşey sizin için çok güzel olur 🙏

Bilmiyorum isim olarak gördüm sadece zaten uzun uzun yorumlayabilecek bilgim de yok hislerim pek yanıltmaz okadar ve diyeceğim şu ki gönlünüze ferahlık diliyorum umarım bugünleriniz biran önce geçer ve derin bir oh çekersiniz. Hiç bir kadın bunları yaşamamalı böyle arafta kalmamalı.. umarım herşey sizin için çok güzel olur 🙏
Allah razı olsun ❤️ tamam ama isim olarak ne gördünüz onu söylemeyecek misin 🥺?

Bir erkek bir kadın var. Kadının kafası çok dolu, erkeğe güvenemiyor. Sürekli bir şeyler kuruyor kadın. Erkek onu anlayamıyor. Aralarındaki bu mevzu iyi gelecek bir imkanı gölgelemiş. Kadın umarım sizsinizdir.
Ay size kahvemi atsam benim için de birkaç gördüğünüz şeyi söyler misiniz Lütfen ?

X