esimin benimle tanismadan once bi kiz cocugu varmis

esimle evlilik yolundayken (sevgiliyken) tek gecelik iliski yasayip hamile biraktigini ogrendim cocugu varmis ve sahip cikmamis bile neyapcagimi sasirdim ayriliyorduk ama ben hala cok seviyordum cok asiktim esime. bana yardim et dedi cocuguna sahip cik birakma dedim biseyler yapmaya calis o kadinla muhattap olman gerekmiyor. tamam yapcam evlenelim falan dedi beni ikna etti bende sevdigim icin vazgecmedim😢 tabi uzun surdu bu surec) ailesi bile silip atabilmis gormezden gelmisler , (tabi ailesi hicbirsekilde acmadi bu konuyu bana bende kendi aileme anlatamadm ailem karsi cikardi cunku biliyorum) kiz cocugu var eyer erkek olsaydi boyle olcagini dusunuyorum o kafadalar sanki🥲 ben neredeyse 2 yildir evliyim ve aklima surekli o cocuk geliyor cunku okadar diretmeme ragmen bisey yapmiyor ben o cocugun ahindan korkuyorum oyuzden kendimde cocuk vermek istemiyorum esim o benim cocugum degil simdi olmadigini soyluyor , yasanmamis sayiyor o yaptigi hatayi.. gercekten korkuyorum buyuzden ayrilmayi dusunuyorum herseyi bilerek evlendim biliyorum ama bukadar umursamz adam cocugunu bile dusunmeyen biri tuafima gidiyor artik esimi daha iyi tanimaya basladim sanki evlendikten sonra , bunun icin ayrilmam dogru olur mu? onceden biliyordum cunku lutfen yargilamayin ben gercekten esime cok asiktim oyuzden bu hatasini kabul edip evlendim..
Evlenerek hata etmişsiniz, bununda farkındasınız zaten. Böyle düşünmeniz vicdan sahibi olduğunuzu gösterir, bu iyi bi şey. Ben sizin yerinizde olsam "yarın bir gün çocuğumuz olsa ve biz ayrılsak ortak çocuğumuzuda yok sayabilir.."..

Tek gece takıldığı birinden doğurduğu çocuğun sorumluluğunu bile isteye alan annede de tuhaflık var gibi konuda ki herkes garip zaten
Tek gecelik değildir o, adam diğer kadınla hayat güzel kuşlar uçuyor hadi gel beraber takılalım ot çekelim öpüşüp koklaşalım ilişkisi yaşadığı için tek gecelik ilişkiydi demişlerdir konu sahibine, kadın hamile olduğunu da söylemiştir zira kendince duygusal bir ilişki yaşadığını sanmıştır, pabuç pahalı diye arkasına bakmadan kaçan da adamdır, ailesi de konuyu hiç açmıyormuş çünkü bence o muhteşem oğullarına ve kendilerine yakıştıramamışlardır, evlenmeden oğullarıyla beraber olan kadın ahlaksızdır ondan olan çocuktan ne olur zihniyetindedirler 🤢eline erkek eli değmemiş kız bakarız oğlum demişlerdir.

Tek gecelik değildir o, adam diğer kadınla hayat güzel kuşlar uçuyor hadi gel beraber takılalım ot çekelim öpüşüp koklaşalım ilişkisi yaşadığı için tek gecelik ilişkiydi demişlerdir konu sahibine, kadın hamile olduğunu da söylemiştir zira kendince duygusal bir ilişki yaşadığını sanmıştır, pabuç pahalı diye arkasına bakmadan kaçan da adamdır, ailesi de konuyu hiç açmıyormuş çünkü bence o muhteşem oğullarına ve kendilerine yakıştıramamışlardır, evlenmeden oğullarıyla beraber olan kadın ahlaksızdır ondan olan çocuktan ne olur zihniyetindedirler 🤢eline erkek eli değmemiş kız bakarız oğlum demişlerdir.
Ay tam olarak bu işte yaaa! Midem bulandı, ıyyyyykk :sinirli:

Ay tam olarak bu işte yaaa! Midem bulandı, ıyyyyykk :sinirli:
Bence hikaye aynen böyle zira burada da okuyorum, bazı kadınlarda eşlerinin cinsellik yaşanan eski ilişkilerine ya da evliyken aynı kadınla defalarca aldatmış olmasına bile tek gecelik ilişki diyorlar, adam aaa Neriman bu gece seninle takılalım, oyyy tek gecede hamile kaldı ilişkisi yaşamamıştır, adamın esrar geçmişi var aynı ortamda arkadaşlık kurduğu birlikte olduğu biridir diğer kadın, hamile olduğunu da en başında söylemiştir ama işte adam adam değil ailesi aile değil, vicdanları hiç sızlamamış.

Ayrılmak istemenizin asıl sebebinin çocuk olduğunu düşünmüyorum açıkçası.
Evliliğinizde mutlu olsanız çocuk aklınıza takilmazdı. Burada birazz dürüst olsun, en azından kendinize.
esim bana bagli mutlu etmeye calisiyor cocugu dusunmeyi biraksam bende mutlu olcam ama yapamiyorum

Su kadar konu okudum forumda yıllardır. Aldatan döven cimri kumarbaz alkolik kocalar duydum hiçbirine bosan demedim aman vebali kalmasın diye üstüme inşallah aklı başına gelir ayrılır dedim içimden. Ama ilk kez birine diyorum ben olsam bosanirdim ha bosanmadim asla çocuk yapmazdım asla. O çocuğa böyle bir babayı reva görmezdim kendi canımdan kanimdan birine babasını hayatını kendi secemeyen yavrum bunu yapmazdım. Fragmani gormussunuz zaten ilk çocukla. Filmi izlemeye devam edecek misiniz?

esimle evlilik yolundayken (sevgiliyken) tek gecelik iliski yasayip hamile biraktigini ogrendim cocugu varmis ve sahip cikmamis bile neyapcagimi sasirdim ayriliyorduk ama ben hala cok seviyordum cok asiktim esime. bana yardim et dedi cocuguna sahip cik birakma dedim biseyler yapmaya calis o kadinla muhattap olman gerekmiyor. tamam yapcam evlenelim falan dedi beni ikna etti bende sevdigim icin vazgecmedim😢 tabi uzun surdu bu surec) ailesi bile silip atabilmis gormezden gelmisler , (tabi ailesi hicbirsekilde acmadi bu konuyu bana bende kendi aileme anlatamadm ailem karsi cikardi cunku biliyorum) kiz cocugu var eyer erkek olsaydi boyle olcagini dusunuyorum o kafadalar sanki🥲 ben neredeyse 2 yildir evliyim ve aklima surekli o cocuk geliyor cunku okadar diretmeme ragmen bisey yapmiyor ben o cocugun ahindan korkuyorum oyuzden kendimde cocuk vermek istemiyorum esim o benim cocugum degil simdi olmadigini soyluyor , yasanmamis sayiyor o yaptigi hatayi.. gercekten korkuyorum buyuzden ayrilmayi dusunuyorum herseyi bilerek evlendim biliyorum ama bukadar umursamz adam cocugunu bile dusunmeyen biri tuafima gidiyor artik esimi daha iyi tanimaya basladim sanki evlendikten sonra , bunun icin ayrilmam dogru olur mu? onceden biliyordum cunku lutfen yargilamayin ben gercekten esime cok asiktim oyuzden bu hatasini kabul edip evlendim..
Aileniz öğrense kafasını taşlara vurur nasıl bu kız bu kadar akılsız diye.Yani sizin çocuğunuza aynı şeyi yapmayacağı ne malum kainat aşkı mıydı da bırakamadınız dünyada insan mı kalmadı ayyyyy.

Sizin gibi kadınlar sayesinde bu herifler başı ağrımadan yaşayıp gidiyor. Ondan üre bundan üre şundan üre, sorumluluk yok bişey yok ohh valla.
müge anlıda 1 ay önce falan böyle bi adam çıkmıştı kız ailesini aramak için çıkmış babası olacak adamın 3 kadında 5 i geçik çocuğu olduğu ortaya çıktı işine geleni umursamış işine geleni umursamamış sıçar gibi bırakmış afedersiniz.

Neyse aşkın! bunu da unutturur

Daha evlenmeden aldatmış adam için geç mi denmez. Ne kadar geç o kadar zarar ziyan denir.

Esrar var,tek gecelik ilişkiden baba olmak var,çocuğa sahip çıkmamak var.Canım seni kendi ailen hiç mi sevmedi ki bu adama yapıştın?

Ne aşkmış sizinki gözleri kör etmemiş beyninizede kilit vurmuş adeta. Hikayede doğru olan tek şey çocuk yapmamamız yaşta daha 24müş, zaman kaybetmeden yol verin gitsin

Ben sizin iyi niyetli olduğunuza inandım. Aşıkmışsınız inanmak istemişsiniz olabilir. Ama hem size sözünü tutmayıp sizi çiğnemiş hem kendi sorumluluğu olan çocuğa bakmayıp onun da çocuğun annesinin de hakkına girmiş. Eşiniz belli ki vicdansız. Bugün kendi çocuğuna acımayan yatın size sizden olacak çocuğa da acımaz. Madem içiniz de soğumaya başlamış aşktan, hamile filan kalmadan yol yakınken ayrılın

Kendinden olan cocuga sahip cikmayan bi adam size sahip çıkar mı. Nasıl inanıp evlendiniz bu adamla. Bir cocuk hic kolay buyümüyor maddi manevi her açıdan cok zor. Heleki babasız cocuk buyutmek uykusuz geceleri hastalıkları acil durumları ihtiyaçları o cocugun annesi bu durumlarda hep tek basınaydı. Her sey ile tek basina ilgilenmek zorunda kaldi. Sizin kocanzda basini yastiga rahat bi sekilde koydu. Okadınında cocugunda ahı bırakmaz pesini. Kadinla asla muhattap olmak zorunda degildi. Ama cocuğuna bakmak zorundaydı. Sizinle evlenene kadar neden hic cocugunun halini hatrını sormamış.
Böyle vicdana merhamete sahip bir adamdan sizde cocuk yapmadan önce cok cok iyi dusunun lütfen. Boşan boşanma demek bana duşmez. Ben 2 cocuk annesi olarak cok uzuldum o cocuğa, hele kiz cocukları icin babaları okadar kıymetli ki adamsa tabi..

O zamanlar çok sevmiş olabilirsin bazı şeyleri kaldırabilmişsin ama zaman geçince mantıklı düşünebilmişsin de demek ki vicdan sahibi bir insansın ki çocuk bile yapmamışsın Eğer içinden atamıyorsun boşan çocuğun yok nasılsa bi ömür hep böyle düşünerek geciremezsin

Evet banlanma pahasına böyle aşkın içine mıçabiliyor muyuz?
Abi aşk böyle bir şey değil ya. Nereden öğreniyorsunuz bu aşık olunca beyninizi yolda düşürüp kaybetmeyi falan? Dizilerden filmlerden mi? İyice kafayı yedi toplum. Böyle bir aşk çeşidi yok arkadaşlar. İnanmayın,kimsenin inanmasına da izin vermeyin yaaa.

X