Eşimin eski sevgilisi

Esinin sucu yok gibi elin o...... arayacagini nedrn bilsik adam ama hattini degistirdim yeni numara olunca ulasamaz kiz size bende benzer durumlari yasadim sadece yatip kalkmak icin takildigi kiz esim benden once baya kizla biseyler yasamis hevesino almis aradi durdu biz hatti degistrdk esim face kullanmiyor bide ben saglam bi tehdit konusmasi yaptim birakti gibi gerci esimi bosucam istiosa donsun o kevaseye ama iyi tehdit ettim ayrilsakta donemez :)
Ben ilk sakince evlendiğimizi evli erkeğe yazmasinin yanlış olduğunu eşimin onunla asla olmayacağını belirttim. Ama sonra bende çığrımdan çıktım haketti ama. Neyse eşimle iyi olayımda. Bi kendini bilmez için ne kadar hırçınlaştım hayırlısı olsun inşallah.

bence kafanıza fazla takmayın eşinizin bir suçu yok.. yalan yok aldatma desen hiç yok. karşı tarafın hisleri depreşmiş birden işte o da vazgecer zaten. siz mutluluğunuza bakın... :)

Yaşınız benden küçüktür büyük ihtimal,ukalalık olarakta düşünmeyin lütfen. Eşinizin bu durumda bir suçu yok, uzatırsanız aklına yanlış şeyler gelmesin dedim. Bende olsam kızarım bu duruma ,ama eşime değil ,diğer tarafa. Tez zamanda düzelirsiniz ins :)
Estagfurullah. Zaten olgun düşünemedim bende biliyorum. Cocuk gibi abarttımm eşimi çok seviyorum ve sevgiliyken bile hep o kız çıksa gelse beni bırakırmı çok sevmiş onu diye düşündüm psikolojik birazda allah yardımcım olsun inşallah. Artık bikiyorum inşallah herseyin hayırlısı olur. Ve eşimi kırmamış olurum

Esiniz kötü bir sey yapmamıs, güvenmelisiniz.
Kadına argo mesajlar yazmanız gereksiz olmus.
Daha fazla uzatırsanız esegin aklına karpuz kabugu mevzusuna döner bu is.
Bu olayı hic olmamıs sayarak, esinize her zamanki gibi davranın ve siz de olanları unutun.
Deneyecğim teşekkürler

Bence eşinin bir suçu yokken bu kadar yüklenmen yanlış. Direk engellemiş geçmiş, senin msjlaşman çok yanlış, sevgili kavgasına tutuşan ergen kızlar gibi davranmak çok yanlış. O senin eşin zaten. Hiç muhattap almana gerek yoktu. Kendinden ve eşinden emin olduktan sonra.
Ayrıca eşine bu kadar tavır alman, mesafe koyman onu karşı tarafa doğru sürükleyebilir haberin olsun.

Bence eşinin bir suçu yokken bu kadar yüklenmen yanlış. Direk engellemiş geçmiş, senin msjlaşman çok yanlış, sevgili kavgasına tutuşan ergen kızlar gibi davranmak çok yanlış. O senin eşin zaten. Hiç muhattap almana gerek yoktu. Kendinden ve eşinden emin olduktan sonra.
Ayrıca eşine bu kadar tavır alman, mesafe koyman onu karşı tarafa doğru sürükleyebilir haberin olsun.
Aradım eşimi gülerek hiç o olmamış gibi konuştum. Gayyet canlıydı sesi. Inşallah birşey olmaz. Bakalım hayırlısı

bısu bosuna yaygara cıkarmıssun keske o gurursuza da evet esım grdum senı engelledı ve telefnu bana verdı deseydın catlayıp patlasaydı :)

bısu bosuna yaygara cıkarmıssun keske o gurursuza da evet esım grdum senı engelledı ve telefnu bana verdı deseydın catlayıp patlasaydı :)
Kendimi kaybettim o an bide babamlar vardı pek konuşmak istemedim sadece kızdan çıkardım öfkemi. Ne olursa olsun o anladı eşimin onu istemediğini zaten. Inşallah allah biraz grur vermiştirde bir daha yeltenmez

Ben ilk sakince evlendiğimizi evli erkeğe yazmasinin yanlış olduğunu eşimin onunla asla olmayacağını belirttim. Ama sonra bende çığrımdan çıktım haketti ama. Neyse eşimle iyi olayımda. Bi kendini bilmez için ne kadar hırçınlaştım hayırlısı olsun inşallah.
Canını sıkma aklinda mutlaka kalir bu olay ama yansitma sonucta kazanan sensin suan o senin yaninda:KK200::KK200::KK200:

Böyle yaparak esini kötüye suruklersin bence. Adam faceyide dondurmus daha napsin?? Yapacak olan her turlu yapar zaten bence kirginliginizi esinize anlatarak çözmeye calisin duygularinizi apaçık anlatin ayni sey benim.basima gelse sen ne hissedersin deyip empati yapin yaptirin.
Zamanla siniriniz geçince mantikli dusunmeye baslarsiniz zaten bence

Sinsirella nolcak..:sopa:
Lütfen şöyle salak salak şeyler yüzünden yuvanızda ki huzuru bozmayın, ben eşinizde bir suç bulamadım. Böyle yüzsüzler olduğu sürece bitmeyecek sanırım böyle konular..

Böyle yaparak esini kötüye suruklersin bence. Adam faceyide dondurmus daha napsin?? Yapacak olan her turlu yapar zaten bence kirginliginizi esinize anlatarak çözmeye calisin duygularinizi apaçık anlatin ayni sey benim.basima gelse sen ne hissedersin deyip empati yapin yaptirin.
Zamanla siniriniz geçince mantikli dusunmeye baslarsiniz zaten bence
Evet 2 gün oldu ama şimdi daha sakin ve iyi düşünebiliyorum. Birazda kk yorumları sağolsun

Sinsirella nolcak..:sopa:
Lütfen şöyle salak salak şeyler yüzünden yuvanızda ki huzuru bozmayın, ben eşinizde bir suç bulamadım. Böyle yüzsüzler olduğu sürece bitmeyecek sanırım böyle konular..
Bende bi bayanım yapmazdım heralde. Evli olduģunu gördü aradı üsteledi engelledim başka bi yerden aradı falan. Ben kendimi bu kadar aşağılamazdım. Ne diyim bilemiyorum hayırlısı olsun artıo

Anlattıklarınızda ben eşinizin kabahati olan hiçbir şey göremedim. Adamın eski sevgilisi arıza çıktıysa o ne yapsın. Aynı şey sizin de başınıza gelebilirdi kaçımız ilk sevgilimizle evleniyoruz ki

X