Eşimin eski sevgilisi

Karanfil07

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2023
209
68
Merhaba arkadaşlar. Size bir sorum olacak. Telefonum bozuldu ve Instagram hesabımın şifresini hatırlamadığım için yeni bir Instagram hesabı açmak zorunda kaldım eşimin eski iş yerindeki eski sevgilisi önerilenlerde çıktı. İlk önce şaşırdım sonra da görmezden geldim açıkçası birkaç gün sonra yavaş yavaş önerilenlerden tanıdığım arkadaşlarıma istek atarken fark ettim ki kişi artık görünmüyor ben de hesabı arattım fakat ben de hesap görünmedi daha sonra eşimin Instagram hesabından baktığımda hesap göründü. Yani o kişi beni engellemiş fakat eşimi engellememiş. İnsan neden böyle birşey yapar ki???

Konunuzu okuyunca zihnimde "yirttilar seni yirttilar kağıt gibi yirttilar portakal gibi soydular limon gibi sıktılar " diye şu Instagramda dolaşan çingene şarkısı geldi zira sinirlerim tepeme çıkardı benim . Kasıtlı yapılmış bisi.

Valla ben de anlamadım. Ne yapsam bilmiyorum. Siz olsanız ne yapardınız?

Eşini stalkuyordur belki .
Seni görmek istemiyordur .
Bence takılma boşver biten bitmiş .
Senle evlendi diye üzülmüştür belki ne bilim.
Üstünde durulacak bir şey değil bence
Duyduğum kadarıyla malum kişi takıntılı bir insanmış. Tedavi falan görmüş uzun süre. Eski iş yerlerindeki birkaç kişiye de takmış kafayı baya uğraşmış zamanında acaba bana mı sıra geldi diye düşündüm bir an

Size gıcık oluyor ve görmek istemiyor. Eşinizi de merak ettiği için arada bakıyor, o sebepten engellemiyor.
Eşinizin hesabı açık mı?
Hayır eşim çok paylaşım yapan hesabı gizli kullanan bir insan hesabında sadece bir tane fotoğraf var o da bizim düğün fotoğrafımız profil resmi de aynı şekilde

Sana takmış bir durum yok ortada .
Engellemiş zaten.
Neler yaşadığını bilemezsun kimsenin .
Onun yerinde sende olabilirdin .
Ayrıca eşine guveniyorsan sorun yok

Aklıma o sünnet çocuğunun Roman Annesi dans edişi gözümün önünde canlandırdı

Eşine engelletebilirsin çok dert ettiysen ayrıca .
Böylelikle bakamaz tabi bakiyorsa

Sana takmış bir durum yok ortada .
Engellemiş zaten.
Neler yaşadığını bilemezsun kimsenin .
Onun yerinde sende olabilirdin .
Ayrıca eşine guveniyorsan so

Sen de eşinin hesabindan ve kendi hesabından onu engelle
Beni engellediği için hesabı bende görünmüyor bu yüzden engellemem pek mümkün değil. Eşimin hesabından gizlice engelledim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…