Eşimin gizli banka hesabı var

canım hiç birşey yapamaz kendine güvenmiyor belliki neyle bakacak çocuğa babamda annemi hep böyle tehdit ederdi biz çekip gittik arayamadı bile korkudan 3 ay teyzemde durduk 2 kere arayıp özledim bile demedi ne zaman aç kaldı parası bitti o zaman aradı hiç korkma bakmaya g... yok afedersiniz anca erkeklikleri bu kadar işte

Genelde eşinin savurganlığı yada eşine güvensizlik yüzünden kadınlar gizlice para biriktirir
Ama sizde tersi olmuş bence sakın daha fazla bişey verme eşine
Bana kızanlar karşı çıkanlar olabilir ama
Mümkünse bundan sonra sende eşinden habersiz birikim yap
Çünkü anladığım kadarıyla eşin seni zayıf bırakmaya çalışıyor
İşin zor allah kolaylık versin
Dilerim herşey gönlünce olur

Genelde kadınlar endişelenir geleceği için.Kadın gizli birikim yapar.Ama bir erkek bunu yapıyor.Şaşırdım doğrusu.Ev hanımı olduğuna göre ailenden dolayı maddi durumun onunkinden iyi sanırım.O da ne kırpsam kardır derdinde.Sana evini arabanı sattırmaya çalışıyor,senden gizli bankada para biriktiriyor.Ben kocanın niyetini hiç iyi görmüyorum.Bence hemen açma iyice takip et.Hem niye evin herşeyini sen karşılıyorsun.Karşılama arkadaşım.Bu kadara kadar kullandırma kendini.O bankaya para atacak evin çocuğun masrafını sen düşüneceksin.Gelecekse üçünüzün geleceği öyle gizli para biriktirdiğine göre adam sadece kendi geleceğini düşünüyor.Allah yardımcın olsun canım.

elinize parayı aldığınızda ve eşiyim hesaba para yatırıcam dediğinizde birde tc kimlik nosu olduğu zaman hesap var yada yok söylerler sadece hesap nosu ve hesaptaki para limitini söylemezler rahmetli babam banka müdürüydü ne nasıl yapılır bildikten sonra en azından hesabı var yada yok söylerler

tatlim gecen sene bende turkiyeye yaliniz gitmistim ve elimdeki harcligim artigi icin turkiyede esimin hesabi vardi geri getirmemek icin o hesaba yatirmak istedim elimde hesap cuzdani oldugu halde soylemek istemediler ve bende sinirlendim tabi ben parada cekecek degilim dedim yatiracagim dedim o halde parayi yatirdiktan sonra ne kadar para olmus gorebilirsiniz dediler sok oldum neyse parayi yatirdim ondan sonra bana ne kadar para oldugunu soylediler sonraki gitdigimdede kapatdirdim zaten hesabi. cok gizlilik var bu islerde anladim .. ama siyin senden sakli para biriktirmesi hic hayra delalet degil !! birde nasil bu kadar sabirli olabiliyorsunuz anlamiyorum ben bir dakika dayananam heralde canimi sikan birsey oldugunda asla zamani gelsinde konusayim diyemem bir cok arkadas olaylar karsisinda sabirla bekliyorlar akannehir

canım evhanımı olduğuna göre galiba ailen varlıklıydı.nasıl evlendiniz bilmiyorum ama bana eşin seninle para için evlenmiş olabilir gibi geldi.evlendikten sonrada para peşinde olmaya devam ediyor.bence ona haddini bildir artık.para filan verme.ona verdiğin paraları geri istediğini söyle.yok dersede hesabını biliyorum oradaki paralardan ver de.çok sinirlendim ya hem evine bakmıyor,üstelik karısının ailesiden gen mala göz dikiyor,üstüne birde aldatıyor

valla kusura bakmayın ama anlattıklarınız birebir doğruysa sizi biraz saf bulmuş..
paranızı varlığınızı olduğu gibi kendi üzerine geçiriyor bu adam :eek:lmaz:

bence bu kadar şaşırılacak yada büyütülecek bişey değil
eğer eşinize farklı güvensizlikleriniz varsa o ayrı
ama bunu sadece sizin eşiniz değil birçok insan yapıyor
en yakınından şahit olduğum meseleyi size söyleyim birde o yandan düşünün
babam emekli oldu ve ikramiyesinin bir kısmı ayırdı fakat
annem bunun borçlara harcandığını sanıyor, esasını bilen sadece benim
babama neden söylemediğini sorduğumda
kızım eğer ben bunu söylersem, annen çok merhametli
bu parayı ihtiyacı olanlara dağıtırdı
bize bişey kalmazdı
kardeşlerin bekar ne olacakları belli değil
onlar için sakladım
zaten onlara kullanmasamda bu para yine bize kalacak, demişti
yani sonuçta eşinizin birikimi yine sizin
biz kadınlar biyerlerde paranın olduğunu bilirsek onu bitirmeden içimiz rahat etmez
bence eşinizde sizin içn yapmıştır bunu
haa yok başka kadın kız var derseniz o ayrı
ama bence böyle değilse de durum büyütmeyin iyi yanından bakın derim

konu biraz farklıymış, kötü gün için değil bu birikim anlaşılan :KK43:
şimdi neye karar verdiniz peki ?

birde cidden bankacının başkasının hesabı olup olmadığına dair bilgi vermeye hakkı yok
eğer eşiniz bankacıya dava açsa sizle beraber ceza alabilir
benimde babam bankacıydı ve bunun eşler arasında sorunlara açması sebeiyle
başkasının hesabının kimseye söylenmeyeceğine dair yasakları vardı
bankacı kendini nasıl riske atabildi bende ona takıldım doğrusu ?

kızlar eliniz tc. numarasıyla gidip ben hesaba para yatıracaktım diyince söylüyorlar bende annemden biliyorum hep ben yatırıyorum parasını çünkü para deyince söylüyorlar

canım böyle bişey yapamaz bankacılar
senin iyiniyetine güvendiyse yapmıştır ki asla bu bir savunma olamıyor
annende kardeşin baban kocanda olsa yasak
aile ilişkilerini yıprattığı için bir suç sayılıyor
Bankacılık kanununlarında bu böyle
eğer karşı taraf bankacıdan şikayetçi olursa bu işten atılmaya tazminat almaya kadar gidiyo
yani kendinizden ziyade günahsız olan bankacının canını yakarsınız

Bankalarla pek haşır neşir olduğumdan bilgimi paylaşayım
Tc numarasıyla gidince ve para yatırıcam deyince
Sadece hesap olup olmadığını söylüyorlar
Malum parayı hesaba aktaracaklar
Ama miktarıyla ilgili bilgi vermiyorlar

eşiniz sonradan degiştigine göre kendine zula yapıp sizden ayrılmayı planlıyor sizin neyiniz varsa satıp paraya çevircek sonrada boşancak..sakın hiç birşeyinzi satmayın.kızınıda alamaz merak etmeyin sizinde geliriniz vs varsa velayeti alırsınız.tekmeyi basın gitsin ona..

çocuğu bırak git diyor size,gizli para biriktiriyor,evi,arabayı sat diyor,kendi kazancını gizliyor,vermiyor,annesi ohhoğlum sana iyi yapıyor deyip oğlunu destekliyor,çocuğunuza kötü şeyler öğretmeye kalkıyorlar...

eee siz niye hala bu adamla evli ve o ailenin içindesiniz?
çalışmıyor ama ekonomik durumunuz iyi madem neden katlanıyorsunuz???

çocuğu bırak git diyor size,gizli para biriktiriyor,evi,arabayı sat diyor,kendi kazancını gizliyor,vermiyor,annesi ohhoğlum sana iyi yapıyor deyip oğlunu destekliyor,çocuğunuza kötü şeyler öğretmeye kalkıyorlar...

eee siz niye hala bu adamla evli ve o ailenin içindesiniz?
çalışmıyor ama ekonomik durumunuz iyi madem neden katlanıyorsunuz???

KATILIYORUM SİZE
HERŞEY AÇIK VE NET ORTADA BENCE :a015:

Burnuma kötü kokular geliyor hatta yanık kokusu..

Bu konu sıradan bir kocanı, kötü günler için masumane bir birikim yapmasından çok farklı gibi..

Sanki malı mülkü üstüne geçirip sonra da ...bilmiyorum yanii..

Vekaleti aldığı an size sormadan 43bin liralık araba alması, gizli banka hesapları, evi arabayı sattırıp paraya dönüşmesini sağlamaya çalışması....enteresan..

Kocana güvenme ve sıkı takipte ol diycem..

Bir avukata vs..görüşüp kendini sağlama al diycem..

Bunları yaparken eşinden gelen tepkilere hazır ve dik ol diycem..Çünkü erkeklerin zeytinyağ gibi üste çıkma gibi genetik bir özellikleri vardır..

Çok dikkat et kendine ve malına mülküne..

Valla nerdeyse bütün yorumları okudum..
ilk okuduğumda da ; hayatında biri olabilir ve boşanma sonrasında parasız kalmamak için biriktiriyodur gizli gizli diye düşündüm..

Aslında akıllı bi kadınsınız bence,ama çocuk olması arada,eşinizin sizin bu zaafınızı kullanmasına yol açmış..Zannediyorum onada bunu belli etmişsiniz ki bu şekilde bi durum çıkmış ortaya..

Ama bi an önce ipleri elinize alın,eğer şuan ayrılma durumu olmazsa,eşiniz sizi ikna ederse hemen evlilik sözleşmesi bencede..

hadi güzelim sevinmelisin baksana adam tutumlu.
benimde var gizli hesabım.
dara düşünce kullanıyorum.
bence sende bunu yap eşim sıkışıncada veriyorum. borç aldım falan deyip.:kahve:

X