Eşimin gizli banka hesabı var

sende çeşmenin suyunu kes bakalım ne yapıcak...sen parayı verdikçe yayılmış bu adam ... ne borcumuş bu bitmek bilmeyen... tuhaf ...

iyi niyetmi saflıkmı vicdanmı ben çözemedim ben bunları haketmedim.biz böyle yetişmedik eşimin annesine söyledim oğlun eve bakmıyor kazandığı parayı görmüyoruz diye bana ne dese ohhhh oğlum iyi yapıyo babasıda bana göstermezdi parasını ohhh iyi yapıyo sana dedi bi anne bu ya ben olsam nasıl bi evlat yetiştirdim diye utanırdım ya bunaldım artık

aileden böyle görmüş benimsemiş devam ediyor.

siz iyice düşünün bence devam edip etmemeyi..

sizi kaybetmekten korkar mı?

canım yol yordam bilmeyen bir kadın değilim gerçekten eşimin karşısında saf birisi olsaydı herşeyini almıştı elinden ben herzaman dedektif gibi araştırıyorum arkasından yoksa biraz açıkgöz olmasaydım neler olurdu düşünemiyorum

oldu cnm sen doğur bide ona bırak o çok bilmiş babane yada üvey annemi büyütsün.çok istiyosa kendisi bırakıp gitsin baba gibi her zmn çocuğuyla da ilgilensin.Ayyy walla çok sinir oldum kocana kusura bakma ne biçim erkek bu ya.

sıradaki iki banka ve ondan sonra yüzleşme zaten zor tutuyorum kendimi patlamamak için yalan herşey yalan ve ben yalanlardan bıktım artık doğruları söylemek bu kadarmı zor arkadaşlar.

ben 35 o 38 yaşında eskiden korkardı kaybetmekten ama bir yıldır kımızı severken kızı bırak sen git ben mal mülk istemiyorum diyor

:uhm:

bu da ne demek yaa terbiyesiz adam. sizi mal mülk olarak mı görüyor. yoksa malı mülkü de al git mi diyor. bence çocuğu bırakmayacağınızı bildiği için böyle davranıyor.

sıradaki iki banka ve ondan sonra yüzleşme zaten zor tutuyorum kendimi patlamamak için yalan herşey yalan ve ben yalanlardan bıktım artık doğruları söylemek bu kadarmı zor arkadaşlar.

Alnin aksa tabikide zor degildir arkadasim.:nazar:..insan neden yalan söyler?

Aciklari fazla demekki esinin.:kahve:

Su banka islerini hal ettikten sonra al karsina ve vur yumrugu masaya, bundan sonra korksun senden. :mymeka:

ben kızımı zaten bırakmam ailesi beni istemedi benim çocuğumu niye istesinler bakmazlar ben biliyorum 15 umreye gittim allah kabul ederse.kızıma laf taşımayı öğretmişler,halayı gördüğü zaman hala annem bunu dedi kızm öyle söylenmez dediğimde halam söylenir demişti dedi şok oldum

rüzgar eken fırtına biçer diye bi atasözü var yumruk öyle bi inecekki kendi bile şaşıracak.hasat günü çok yakın fırtınadan önceki sessizlik ne başkasının hakkını yerim nede hakkımı yediririm.benden değil çocuğumuzun geleceğinden çalıyo

ne biçim erkek bu ya?!
evin ve çocuğun her türlü iltiyacını sen karşıla o da maşallah oturup yesin daha da doymasın gizli paralar biriktirsin.
bi de borçum var desin.
ben olsam sen ne biçim erkeksin der küçümserdim ki kendini küçülten eşin olmuş. Allah bilir evde işi gücü de sen yapıyorsundur.
Allah eşine akıl versin. anasına da versin!

sevgili göğebakan eşiniz çocuğunuz için hiç bişey yapmıyor ki! evi ıçın temel ıhtıyaçları sağlamayan adam çocuğun geleceğını mı düşünür! Tez zamanda ya kurtulun ya da arkadaşların dedığı gıbı evlılık sözleşmesi yapın. Yoksa daha kötü durumlara düşebılırsın....

pes yani daha neler duyacağız bakalım.. koca çok yüz bulmuş, kendini de çok akıllı sanıyor.. sen pabuç bırakmazsın ama ona, saf filan değilsin.. dediğin gibi çok bişey blli etmeden diğer hesap bilgilerini de araştır, hepsini yüzüne vurursun.. nasıl bir açıklaması olabilir ki? eveleyip geveleyecek işte, üste çıkmaya çalışacak..

ama bence de bunun altında başka bir iş var.. eğer kafasında başka bir plan yoksa bu adamın psikolojik olarak rahatsız olması lazım ki devamlı yalan dolanla para kaçırsın.. şu an sanal eğlenceleri devam ediyor mu onları da araştrmakta fayda var..

Adam kendini garantiye almaya çalışıyor gibi geldi bana.Ama kızlar yanılıyor.Eğer banka hesapları eşinin üstüneyse ve bu hesapların evlendikten sonra açıldığını ispatlarsan o hesaplarda senin de hakkın var.Yeni medeni kanuna göre böyle..Tabii bunun bir de öteki yüzü var.Borçları olursa senin de sorumluluğun oluyor.Aldığı her şeyde ortaksınınz yani..Canım senin paran,evin ve araban evlenmeden önce mi vardı??? Eğer öyleyse evlilik anlaşması yapman mantıklı olur bence..
Ama eğer eşin senden gizlediği paraları başka kadınlarla yemek,gezmek tozmak için kullanıyorsa o adama ne denir bilmiyorum.Evinin ve çoluk çocuğunun rızkını olur olmaz şeylere harcayan adamların iki yakası bir araya gelmiyor sonra.Allahlarından bulsunlar diycem ama onun sana yararı olmayacak.Bir an önce bir avukata danış drim ben..
Bizler evliliklerimizi kutsal görüp her şeyi paylaşıyoruz eşlerle ama sonra açıkta kalan biz oluyoruz..Her evlili bir gün bitebilir..O nedenle geleceğini garantiye al ve malını bu adamdan kurtar.Sonuçta kızın mağdur olmasın.Ahhh bu erkekler :eek:klava:

yalnız bu 2005 yılından sonra gerçekleşen evliliklerde yapılıyor diye biliyorum... veya 2005ten sonra edinilen mallar için olabilir..ikisinden biri..

eğer hesaptaki paranın miktarı eşi bile olsa 3. şahıslara söylenirse hesap sahibi bankadan hesaptaki paranın 3 yaa 4 katına kadar tazminat talep edebiliyor ve aynı şekilde bankacı işinden oluyor...
öyle eşinin hesabından gidip eşiyim bilmemnesiyim diye para çekemezsin...hatta o kişinin o banakda hesabı olduğunu bile söyleyemezler siz hesap numarası verirsiniz bu hesaba para yatırmak istiyorum dersiniz yatırırsınız...

konuya gelince gizli hesap olması kötü ama bunu bi kadın yapıyor olsaydı burada aferin iyi yapmışsın kötü günler için sakla tabi diyen de çok olacaktı...
bişeyinizi satıpta araba alması için ise sakın vermeyin..araba için ziynet çok zor durumda kalınmadığı sürece satılmaması gerek..

eğer hesaptaki paranın miktarı eşi bile olsa 3. şahıslara söylenirse hesap sahibi bankadan hesaptaki paranın 3 yaa 4 katına kadar tazminat talep edebiliyor ve aynı şekilde bankacı işinden oluyor...
öyle eşinin hesabından gidip eşiyim bilmemnesiyim diye para çekemezsin...hatta o kişinin o banakda hesabı olduğunu bile söyleyemezler siz hesap numarası verirsiniz bu hesaba para yatırmak istiyorum dersiniz yatırırsınız...

konuya gelince gizli hesap olması kötü ama bunu bi kadın yapıyor olsaydı burada aferin iyi yapmışsın kötü günler için sakla tabi diyen de çok olacaktı...
bişeyinizi satıpta araba alması için ise sakın vermeyin..araba için ziynet çok zor durumda kalınmadığı sürece satılmaması gerek..

kötülüğün kadını erkeği olmaz ki.. bişey ya iyidir ya kötü, bunu kimin yapmış olduğu sonucu değiştirmez.. kadın da olsa sinsilikle suçlanırdı.. birikim yapmak ayrı bişey, karşısındakinin haberi olmadan saklamak ayrı bişey...

X