Eşimin gizli banka hesabı var

hadi güzelim sevinmelisin baksana adam tutumlu.
benimde var gizli hesabım.
dara düşünce kullanıyorum.
bence sende bunu yap eşim sıkışıncada veriyorum. borç aldım falan deyip.:kahve:

Öyle olsa inan sevinirdi
Arkadaşın eşi evi elindeki şeyleri sattırmaya yada kendi üstüne almaya çalışıyor
Ve tabiri caizse zimmetine geçiriyor :bbo:

Öyle olsa inan sevinirdi
Arkadaşın eşi evi elindeki şeyleri sattırmaya yada kendi üstüne almaya çalışıyor
Ve tabiri caizse zimmetine geçiriyor :bbo:

:eek:lmaz: haaaaaaaaaa ozaman başka.
ozaman bir aile terapistine danış osana çocuğunu üzmeden bu işin içinden nasıl çıkılır anlatır. veee yapabilirsen bankadaki hesabı hangi tarihte ne kadar para varsa tespit ettir.yolun açık olsun canım.:Saruboceq:

bu adam iki sene önce senin paranla sormadaN 43bınlık araba almış vekaleti alır almaz...
ve sen bu adamla hala evlisin.....

bütün mesajlarını okudum. diğerlerine değinmiyorum bile.. o koca o an bitmiş zaten...

kızı bırak sen git diyor ben çocuğumu nasıl bırakırım hep düzelir diyorum ama beni çocuğu vermemekle tehdit ediyo du ayrılalım dediğimde

ya arkadasim seni istedigi kadar tehdit ederse etsin, senin paran pulun var yani cocuguna bakabilecek durumdasin, cocuk zaten esine degil sana verilir! neden korkuyosun anlamadim? hak var hukuk var, esin istedigi kadar tehdit etsin kac yazar...sakin malini mulkunu satma...esine de bir daha asla vekalet falan verme...ozur diliyorum bunu soyleyecegim icin ama esiniz sizi resmen maddi acidan kullaniyor...ayrica esiniz bu kadar parayi baska kadinlarla yiyordur buyuk ihtimalle...geri kalani da bankaya atiyordur...gozunu acik tutun, bu isin pesini birakmayin esinizden ogrenin bu kadar parayi ne yapiyor diye...ayrica sunu da anlamis degilim: boyle bir adamla neden hala evlisiniz? sizi somuruyor, sanal alemde aldatiyor, nasil olsa sizde para var diye evine bakmiyor. e o zaman bu adamin sizin evliliginizdeki rolu ne onu anlayamadim. eger ayriligi dusunurseniz de kiziniz bir sekilde alisir ayriliga...ilk ayrilan cift siz olmayacaksiniz sonucta, bir cok cocuk bu donemden geciyor

ya kadınların kendi ayrılma korkularını çocuklarına maletmelerine sinir oluyorum. ne demek göstermem, çocuğu vermem falan. kanunen çocuk sizin velayetinize verilir zaten, bu ülkede anne delirmedikçe küçük yaştaki çocuğun vekaleti babaya verilmiyor. gidin bir avukata danışın. hele ki sizden gizli hesapları olduğunu mahkemede belgelerseniz, hiçbir hakim de onun lehine karar vermez, akıl var, mantık var, hukuk var. o sizi tehdit ediyorsa siz de onu edin efendim, ağız bi tek onda mı var? öyle kolay değil göstermem demekle göstermemek.
kızım baba aşığı diyorsunuz, boşanmanız kızınızın babasını görmesine engel değil ki. mahkemenin belirlediği ölçülerde görür zaten babasını, anne babalar boşanır, çocuklar değil. yarın öbürgün bu adam biriktirdiği paraları da alıp başka bir kadın için size tekmeyi basarsa ne yapacaksınız? o zaman kızınıza nasıl açıklayacaksınız? "baban seni de beni de terk etti" mi diyeceksiniz? bu şekilde hiç olmazsa anlaşamıyorduk ayrıldık dersiniz, çocuğa terk edilme acısını yaşatmazsınız.
kusura bakmayın ama adam açıkça sizi kullanıyor. kızınızı bahane edip boşanamayacağınızı da çok iyi biliyor. siz karşısında güçlü durmazsanız daha çok ezilirsiniz.

Son düzenleme:
sanırım eşim benden para falan saklıyamaz,isviçrede hesabı yoksa eger :) Türkiyedeki bankaların hepsinin yöneticileriyle calışıyorum zaten.

sıradaki iki banka ve ondan sonra yüzleşme zaten zor tutuyorum kendimi patlamamak için yalan herşey yalan ve ben yalanlardan bıktım artık doğruları söylemek bu kadarmı zor arkadaşlar.

iki bankadada hesabı olduğunu anlarsanız kararınız ne olacak peki?EĞER BU ADAMDAN BOŞANACAKSINIZ SAKIN YÜZLEŞİP ONU UYANDIRMAYIN.SİZİNLE YÜZLEŞİR YÜZLEŞMEZ O HESAPLARI BOŞALTACAKTIR.AVUKATA GİDİP BANKA HESAPLARINI DONDURUN ÖNCE.SİZDEN ALDIĞI PARALARI ONA BIRAKMAYIN

çok özür diliyorum belki sizin kocanız öyle değildir ama yazdıklarınızı okuyunca aklıma bi tanıdığım geldi

karısının parasıyla ve karısının aldığı arabayla başka kadınlarla gezip tozup beraber oluyordu, en son gezdiği kadının kocasına yakalanmışlardı adam peşine düştü silahla sonra yine karısından 100 bin tl alarak o adama verdi peşini bıraksın diye... ve en son o kadınla kaçtılar sır oldular...

sizden gizli hesap açtıysa;

1..para biriktiriyor ve kısa zamanda sizden ayrılmayı planlıyor
2.. size güvenmiyor, heran onu terkedeceğinizden korkuyor ve geleceğini maddi anlamda rahatlatmayı amaçlıyor olabilir..

her halükarda sinsice yapılan bir iş..

evet büyük ihtimal öyledir...

X