Eşimin hayat kadinlara gitmesine izin veriyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hayir aldatmam diyor zaten. Ancak bi ihtimal farz et ki oldu , ayriliriz ailemiz yuvamiz yikilir. Deger mi? Ver izini boşver gerisini fikri var bende. Zaten şuana kadar sadece iyi yönleri var ailemiz icin. Kötü birşey göremedim.

Iyi yonlerini anlatsana biraz. Ben de kocami gonderecegim cok ozemdim. Mesela midene ne gibi etkisi oldu anlat biraz.

Sadece eşiniz mi gidiyor… Peki ya siz…Hiç adaletli bir aile değilsiniz eşiniz giderken sizi de bıraksın bari hak var hukuk var tek taraflı olması çok şaşırttı beni çok ayıp…

Daha neler duyup göreceğiz acaba!

Mercimeği tencereye koyunca üstünü iki parmak geçecek kadar su koy bacım. Kaynasin güzelce. O suyu çekecek kaynadıkça. En son böyle mercimek puresi gibi olacak. O zaman altını kapattigin gibi biraz ince bulgur ekle karıştır kapağını kapat bırak. Beş dakika sonra salcaydi sebzeydi ekler yogurursun.
Ay teşekkür ederimm, yarın yapayım bari :KK70:

Iyi yonlerini anlatsana biraz. Ben de kocami gonderecegim cok ozemdim. Mesela midene ne gibi etkisi oldu anlat biraz.

1 milyon tl uzerinde nakit parasi var banka hesabinda. Hollandadan emekli oldugundan dolayida 1800 euro sabit aylik geliri var. Finansal olarak iyiyiz. Iyi birisi ailesine iyi bakiyor. Temizlikde yardim ediyor , alişverişi yapiyor. Okulumda hep destek oldu. Yani kötü bir tarafi yok diyebilirim.

Heyttt be helal olsun sana. Bunlarin hepsi cahil sen bakma bunlara. Kesinlikle bir sevgili yapmalisin ama bu dar kafayla omur gecmez. Sen belli ki zeki birisin bunlar gibi olma.
Şu koca formda bi sen bi ben varım konu sahibi destekleyen
Aşıklar iste seviyorlar ne yapsın sonuçta onlar elinin kiri bide sevişirken hayat kadının diyor ne romantik dimi

Adam ne demiş sen gidersen kurşunu sıkarım demiş ne adam ama vay be aska gel sevgiye bak
Adam gibi adam
Ama anlamazlar burdakilar cahiller

Sadece eşiniz mi gidiyor… Peki ya siz…Hiç adaletli bir aile değilsiniz eşiniz giderken sizi de bıraksın bari hak var hukuk var tek taraflı olması çok şaşırttı beni çok ayıp…

Daha neler duyup göreceğiz acaba!

Evet biz bu şekilde anlaştik. Tek tarafli. Bende kabul ettim zorlama olmadan.

Ilk once kendimi tanitayim. Eşim 28 yaşinda ve emekli hastaliktan aliyor maaşini. Ben 24 yaşindayim yeni avukat olmayi başardim. 5 aylık bir bebeğimiz var.

Eşim geçenlerde bana dedi ki senin arkandan ben iş çevirmem ve sana sormak istiyorum dedi , hayat kadini ile buluşsam sorun olur mi ne dersin dedi. Bende dedim ki nasil olsa erkeklerin çoğunluğu eşini aldatiyor arkasindan dolaplar ceviriyor , sana izin veriyorum dedim istediğinde gidebilirsin dedim.

Hiç olmassa aldatilma riski olmaz cünkü arkamdan iş çevirmemiş oluyor benim bilgim ve kontrolum dahilinde herşey gercekleşiyor. Dar kafali olmanin lüzmü yok diye düşünmekteyim. Erkek erkektir , aldatir. Bu şekilde sorunu çözmek en mantiklisidir.

Sizin fikriniz nedir bu konuda.
Dar kafalı olmada. Bu kadar geniş miğdeli de olma be kardeşim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X