Eşimin hayat kadinlara gitmesine izin veriyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Gidemessin dersem gidemez. Kendiside bunu beyan etti zaten. Sadece iznim ve bilgim dahilinde olabilir yoksa yok. Ailem herşeyden daha önemlidir dedi.
Aileye önem dersimize hoş geldiniz.
Hicbiriniz bilmiyorsunuz aaaaaa, ailenize biraz önem verin, her türlü ihtiyacı özenle karşılanacak. Ben izin vermeden konusulmayacak, sadece iznim ve bilgim dahilinde.🤣🤣🤣🤣

Midede sorun yok. Herzaman ki hayat devam ediyor. Sadece beni ne hikmetse daha fazla seviyor ve daha fazla cinsel ilişkiye girmekteyiz. Baya bi degişim oldu diyebilirim iyi yönden.

Hay masallah Allah daim etsin daha da cok hayat kadini versin ama seni biraz dar kafali gordum. Dusunsene senin de sevgililerin oluyor valla bence tadindan yenmez. Bunu bir dusun sen.

Midede sorun yok. Herzaman ki hayat devam ediyor. Sadece beni ne hikmetse daha fazla seviyor ve daha fazla cinsel ilişkiye girmekteyiz. Baya bi degişim oldu diyebilirim iyi yönden.
Iyi de siz cinsel ilişkiye giremiyorsunuz ki. Ön sevişmede boşalıyor adam. Yazık valla size üzüldüm. Boşverin gitsin başkasıyla yapsın zaten. 15 dakika için soyunduguna değmez.

Sen beni yanlis anlamissin ama ben bunlari sormuyorum. Mesela o kadinlarin sana ve midene olan iyi etkisinden bahsetmeni istiyorum. Hem bizi ozendiriyorsun hem de anlatmiyorsun. Kirildim biraz.
Aman günces seninde düşündüğün şeye bak

Afyonkarahisar yine memleket yazıyorum sodası var.kizilay onu iç magnezyumlu daha bi etkili :eğlence:

Hay masallah Allah daim etsin daha da cok hayat kadini versin ama seni biraz dar kafali gordum. Dusunsene senin de sevgililerin oluyor valla bence tadindan yenmez. Bunu bir dusun sen.
Hayir. Herşey anlaşma ile. Bu bahsettigin benimle alakasi yok anlaşmamiz ile de alakasi yok. Ben kendimde istemiyorum.

Peki siz erkek milletininin tek kadin ile gecinemiyeceginiz bilmiyormusunuz? Ezelden beri erkekler birden cok kadin ile cinsel iliskiye giriyor. Yeni birsey degil ki. Sen diyorsun ki ben dunyanin kanununa karsi cikacam. Iste dar kafa olunca oyle. Erkeklerin icinde köpek oldugunu bilmeniz gerekirdi.
Adam sana yetmiyormuş ki çok eşlilik nerede kaldı. Bence o adam hayat kadınına rezil olmamak için ilaç almış o ilaçtan sen de nasiplenmişsin haberin olsun. Peki bu anlaşma tek taraflı mı, sen de gidecek misin birilerine, erkekler kadar çok aldatan kadın da var zira.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X