Eşimin hayatında biri olduğundan şüpheleniyorum.

Aldatan kişinin zengin olmasına gerek var mı ki? Erkek aldatınca sevgilisini hediyelere boğuyor, para mı harcıyor sanıyorsunuz? Belki sadece mesajlaşıyor veya yüz yüze sohbet ediyordur.

Çocuk, asgari ücret, ilkokul ve kuzen kısmını sorgulayacağınıza delillerini sorsaydınız keşke. Olan olmuş, olabilecekler için çare istiyor konu sahibi.

Y yusraeflal telefonu mu şifreli, kendisine bakmaya mı başladı, telefonu hep yanında mı? Nedir şüpheleriniz? Eğer yazarsanız yakalanması için taktik verilir buradan.

Açığa çıktığında eğer adım atmayacaksanız ve/veya tepki göstermeyecekseniz adam zıvanadan çıkar. Göstere göstere aldatmaya başlar. Aileler tanışık olduğu için ailelerden destek alabilirsiniz. Aldatmayı hoş görmeyecek aile büyüğü gerekli bunun için. Bazı manyaklar erkek aldatınca erkeği pohpohluyor. Başınıza iş açmamış olursunuz.

Delil bulunsa, araştırılsa ne olacak?
Eğitim yok, meslek yok, aile yok, üzerine 3 çocuk var. Asgari ücret alan işçiden alsa alsa ne kadar tazminat ve nafaka alacak da ne yapacak?

Eğer tecavüz sonucu olmadıysa 3 çocuk yapılırken düşünülebilir. Çalışmazsın belki ama mesleğin olur, hadi ikisi de yok aileden varlıklı olursun. Bu kadar kolay olmamalı ya.

Boşan demek kolay. Boşanma şansı yok. Boşanmak şu an lüks kendisine.
Olan olmuşsa, tavsiye de açık.

Dövmüyorsa, sövmüyorsa, evine gelip sizin karnınızı doyuruyorsa çocuklar kendi ayaklarının üstünde durana dek susup oturacaksınız konu sahibi.

Yapacağınız şey işe girip para biriktirmek. Eşinize paranızı vermeyeceksiniz. Yani asgari ücretle 3 çocuğa gerçekten nasıl bakıyorsunuz? İnanın öğrenmek için soruyorum. Çocuklar siz hepiniz karbonhidrat ağırlıklı beslenme biçimini benimsediniz ssnırım ve çok üzücü. Yardım mı alıyorsunuz?

Gündelikler 1500. Kocana 500e gittiğini söyleyeceksin. 1000 lirayı elden kendine biriktireceksen ama altın olarak enflansyon var o yüzden sakın tl biriktirmeyin ve çocuklarınız anneniz aileniz kimse görmesin bilmesin.. İlanlara başvurun gündelik için. Hele bir de titiz işinizi iyi yaparsanız mis gibi müşterileriniz olur devamlı. Günde 1500 almak demek ayda 20 kere gitsen 30bin demek.

Mutlaka… beni gezdirip tozdurmayacak hediyeler vermeyecek adam için neden metreslik konumunu kabul edeyim ki. Ne çıkarım olacak, Kıvanç olsa istemem doğruya doğru.
Para yoksa harbiden manasız. Yani ne bileyim kara kaşına gözüne ne yapacak ki adamı? Oldukça manasız ve amaçsız değil mi?

Hanımlar siz gerçekten sadece paralı erkeklerin aldattığını ya da kadınların sadece paralı erkeklere metres olduğunu mu sanıyorsunuz? 😏

Yani şöyle bir adama bakan var ve üstüne metres olan var. Ustelik evdeki kadin da bunun icin endişeleniyor. 😀
Ne garip bir hayat.
Hipergamiye aykiri, bu adamin bir tane bulduguna şükretmesi lazimdi. Ama bu adama metres olan da adamdan daha kotu durumda demek ki.
Bu adamlarla birlikte olan dahasi metres olan kadinlar nasil birileri görmek isterdim dogrusu.

Yani şöyle bir adama bakan var ve üstüne metres olan var. Ustelik evdeki kadin da bunun icin endişeleniyor. 😀
Ne garip bir hayat.
Hipergamiye aykiri, bu adamin bir tane bulduguna şükretmesi lazimdi. Ama bu adama metres olan da adamdan daha kotu durumda demek ki.
Bu adamlarla birlikte olan dahasi metres olan kadinlar nasil birileri görmek isterdim dogrusu.
Bu o kadar doğru ki...
O kadar çok örneğini gördüm ki. Bazı adamların nasıl evlenmiş diyorum. Yani kim niye bakmış bu adama, neyini beğenip de evlendi diyorum. Tövbeler olsun ya, değil eş olmak kuyrukta arkasında durmazsın o derece.

Ne garip bir hayat.
Ya bulmamış ki konu sahibinin amca oğluymuş. Aileler evermiş işte ele gitmesin diye belli.

X