Eşimin kartından haberimiz olmadan taksitli nakit avans cekilmiş çok kez!! Bi bakın kzlar

1mirac

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2016
5.012
4.190
Kızlar kredi kartımizda limit yok doğru düzgün ödemede yapmıyodk kaç aydır
Bugun uygulama üzerinden baktığımda sadece dün taksitli nakit avans şekilinde 1100 tl çekilmiş 60-60 tl olarak
Ondan önce de 367 tl cekildiğini gördük ama onuda krediyi ödemediğimiz için faiz vs deyip geçmiştik

Aynen şu şekilde
Oturduğumuz bölge yazıyor ben örnek yaziyim
(keçiören beldesi / altındağ (5/5)300 tl= çekilen para 60 tl
Bunun gibi 10 işlemle 1100 tl cekilmis bazılarında sayılar değişiklik gösteriyo bi iki hafta öncede pazar günü 379 tl çekilmiş ondan öncede var

Bunun kredi vs ile ilgisi olmaz değil mi hiç anlamıyorum bu işlerden :KK43: 6 bin kredi karti , 3 bin kredi borcumuz var 3 ayi geçti ödemedik. Toplu kapatacaktık bu ay bütün borcu .

limit yok ben geçenlerde 40 tl çekmeye çalıştm olmadi hafta sonu bide bankayıda arayamiyorz buraya yazmak geldi aklıma eşimde çekmemiş. Kart hep bende..bu nasıl iş kızlar :KK43:/

Benim tanidigimda olmustu. Dolandiricilar bir yerden bilgileri calip azar azar para cekip durmus. Kisiyi ama banka arayip durumu bildirmisti. Bankaniza bildirin hemen
Çok teşekkürler. Birde atm vs yazmıyor ama bizim oturdğumuz yerin adı gözüküyor çekilen yer olarak. Saatde hepsinde 00.00 bunuda ayarlamış olabilirler mi :KK43: offf ögle bişey varsa benim yüzümden netten alışveriş yapan benim..

Çok teşekkürler. Birde atm vs yazmıyor ama bizim oturdğumuz yerin adı gözüküyor çekilen yer olarak. Saatde hepsinde 00.00 bunuda ayarlamış olabilirler mi :KK43: offf ögle bişey varsa benim yüzümden netten alışveriş yapan benim..

Kart biligileri kopyalayip kullaniyorlar benim bildigim. Illaha internet alisverisinden olmasina gerek yok. Bazen atm leri de kurcaliyorlar. Karti sokdugunuz yeri manipüle ediyorlar üstüne bir alet yerlestirerek. Siz fark etmeden normal parayi cekiyorsunuz,ama kart ordan gecerken kopyalaniyor

Bugun uygulama üzerinden baktığımda sadece dün taksitli nakit avans şekilinde 1100 tl çekilmiş 60-60 tl olarak
Ondan önce de 367 tl cekildiğini gördük ama onuda krediyi ödemediğimiz için faiz vs deyip geçmiştik

Aynen şu şekilde
Bunun gibi 10 işlemle 1100 tl cekilmis bazılarında sayılar değişiklik gösteriyo bi iki hafta öncede pazar günü 379 tl çekilmiş ondan öncede var

Bunun kredi vs ile ilgisi olmaz değil mi hiç anlamıyorum bu işlerden :KK43: 6 bin kredi karti , 3 bin kredi borcumuz var 3 ayi geçti ödemedik. Toplu kapatacaktık bu ay bütün borcu .

limit yok ben geçenlerde 40 tl çekmeye çalıştm olmadi hafta sonu bide bankayıda arayamiyorz buraya yazmak geldi aklıma eşimde çekmemiş. Kart hep bende..bu nasıl iş kızlar :KK43:/
Eşiniz sizden habersiz çekmiş diye düşündüm ben.. Kart sizde ve başkası kullanmıyorsa hem de öyle parça parça çekilmesi başkası için mantıklı gelmedi bana. Hemde sizin oturduğunuz yerden çekilmiş.. Eşinizin doğru söylediğinden eminseniz hemen bankayı arayın tabi ki.. Ödeme yapmadınız diye size yardımcı olmayacak değiller.. Ayrıca avans çekilmesi başka birşeyle alakalı değil.. Direk avans çekilmiş yani para olarak kullanılmış..

Benim babamın başına benzeri geldi. Onda para hindistandan çekilmişti. Banka atmden kart bilgilerinin çalındığını söyleyip para iadesi yapmıştı. Mutlaka bankanıza haber verin.
Cok tşkler ..ben baktığımda bizim oturduğumuz bölgenin adı yazıyor ama :KK43:( bi mahalle adı eksik resmen . Bakalim pazartesi arayacağız ilk iş

Cok tşkler ..ben baktığımda bizim oturduğumuz bölgenin adı yazıyor ama :KK43:( bi mahalle adı eksik resmen . Bakalim pazartesi arayacağız ilk iş
Simdi de arayabilirsiniz. Bankalarin call center’lari 7/24 calisiyor cunku. Esiniz cekti ve pazartesiye kadar size anlatmanin bir yolunu dusunuyor ya da aramaktan vazgecirmenin

Oturdugunuz bolgede hep ayni atm’den cekiliyorsa bence esinizin cekiyor olma ihtimali cok yuksek. Hicbir dolandirici boyle bir hata yapmaz cunku 😁
Ama kart hep bendeyken çekilmiş yaaa. Eşimde benden şüphelenecek bu durumda☺ çünkü kesinlikle eminim bendeydi daha dün cekilmiş çünkü

Aynen şu şekilde

konuyu okumadm ama benim de basıma gelmisti konuyla bağlantılı olmayabilir. Kardesimle yasıyorduk. Kartımdan sürekli para cekimi yapılıyordu. Sabahın 6sı gibi falan kafayı yemek üzereydim en son. Bankaya sikayaete gittim kameraya bakacaklardı sonra gel dediler bana allahtan da demisler. Meğer kardesim cekiyorumus :KK70: sigara almak icin. Onun yüzünden kartımı da iptal etmistim :KK70:

Üzgünüm ama eşiniz siz anlamadığınız için daha öncekilerin de geciştirmiş. Onlari eşiniz çekmiş. Başkasının çektiğini düşünsene müşteri hizmetlerini arar onlar 24 saat çalışıyor.
Dünde cekilmiş ama bendeydi kart.. geçen hafta cekildiğinde de bendeydi :KK43: bayadir eşim almıyor limitte yok zaten diye

İlk önce mobil bankacılık varsa internet üzerine her türlü alışverişe kapat. Daha fazla çekilme ihtimali olmasın. Ayrıca bankayı bu durumda arayabilirsin bu acil durum sana yinede yardımcı olurlar kayıp çalıntı da pazartesi yine gidersin.

Ama kart hep bendeyken çekilmiş yaaa. Eşimde benden şüphelenecek bu durumda☺ çünkü kesinlikle eminim bendeydi daha dün cekilmiş çünkü
Tamam simdi telefonu elinize alin “ben aramak icin pazartesiyi beklemeyecegim” diyip arayin. Konusurken de kamera goruntulerini istiyorum diyin, vermezler ama siz isteyin. Sonrasinda olacaklara karismiyorum ama 🙈

X