Eşimin kartından haberimiz olmadan taksitli nakit avans cekilmiş çok kez!! Bi bakın kzlar

1-) İnternet bankacılığı açıksa ordan çekilebilir nakit avans. Yani kartın eşinizde olup olmamasının bir önemi yok.
2-) Müşteri hizmetleri 24 saat aktif.
3-) Dolandırıcı atm den çekmez.

Kızlarrr az önce teli eline alıp baktı baya sinir küpü olmuştu iftira atıyomusum ve dedi ki sen bunu mu diyosun önceden cekilmiş paranın odemesiymiş mesela orda yazıyor ya 300 = 60 tl onun ödemesi oluyomuş diye bişeyler saçmaladı böyle bişey varmı yaaa ????
Siz 5 ay önce 300 TL nakit avans çekmişsiniz. Taksitli.

Bir defa böyle bir olayda pazartesi beklenmez kart acil kapattirilir aranıp
beklemek de saçma biraz daha para cekilsin diye mi bekliyor yani eşiniz komik.

Ama kart hep bendeyken çekilmiş yaaa. Eşimde benden şüphelenecek bu durumda☺ çünkü kesinlikle eminim bendeydi daha dün cekilmiş çünkü
Canım kart sende olabilir quar kod la çekiyor olabilir eşin benim eşimin kartı bozuldu kart isteyip gelene kadar bayağı süre geçti quar kodla çektik hep para

5/5 300 TL; 60 TL demek, 5 ay önce çektiğiniz 300 TL nakit avansın 5 taksidinden 5.cisi hesabınıza yansıtılmış ve taksitleriniz bitmiş demektir.

Yani x/y Verisine bakarak x ay önce paranın çekildiğini anlayabilirsiniz. Ona göre değerlendirin.

Ayrıca taksit hesaba yansıtılırken limite ihtiyaç duyulmaz, zaten ilk nakit avans çekişte ona göre limitten payını almıştır.

Kızlar kredi kartımizda limit yok doğru düzgün ödemede yapmıyodk kaç aydır
Bugun uygulama üzerinden baktığımda sadece dün taksitli nakit avans şekilinde 1100 tl çekilmiş 60-60 tl olarak
Ondan önce de 367 tl cekildiğini gördük ama onuda krediyi ödemediğimiz için faiz vs deyip geçmiştik

Aynen şu şekilde
Oturduğumuz bölge yazıyor ben örnek yaziyim
(keçiören beldesi / altındağ (5/5)300 tl= çekilen para 60 tl
Bunun gibi 10 işlemle 1100 tl cekilmis bazılarında sayılar değişiklik gösteriyo bi iki hafta öncede pazar günü 379 tl çekilmiş ondan öncede var

Bunun kredi vs ile ilgisi olmaz değil mi hiç anlamıyorum bu işlerden :KK43: 6 bin kredi karti , 3 bin kredi borcumuz var 3 ayi geçti ödemedik. Toplu kapatacaktık bu ay bütün borcu .

limit yok ben geçenlerde 40 tl çekmeye çalıştm olmadi hafta sonu bide bankayıda arayamiyorz buraya yazmak geldi aklıma eşimde çekmemiş. Kart hep bende..bu nasıl iş kızlar :KK43:/
Bankanın cagrı merkezını arayın

Geçen annem kk ödüyorum ödüyorum bitmiyor şuna bi baksana dedi, Kardeşim normalde üstüne vazife olmayan konularda bile çağrı merkezini arar bu konu da sessizdi. Telefonunu elime aldığım an gördüm ve kaçtı odadan 😂 meğer kullanıyormuş annem de anlamıyor borç bitmedi diye yakınıyor sadece.

Eşiniz de kardeşim gibi eğer çekmediyse insan panikle hemen arar kartı iptal ederdi ama pazartesi diyor neden Pazartesi? Ben ondan şüphelendim eşinden ve oturduğunuz semt yazması bahane sunması

Çok teşekkürler. Birde atm vs yazmıyor ama bizim oturdğumuz yerin adı gözüküyor çekilen yer olarak. Saatde hepsinde 00.00 bunuda ayarlamış olabilirler mi :KK43: offf ögle bişey varsa benim yüzümden netten alışveriş yapan benim..

Kartınız temassız ödemeye açıksa kapatın. Bu tür işlemler ATM'den değil bizzat sizin yanınızdan tesadüfen geçiyormuş gibi yapan dolandırıcılar tarafından da yapılabiliyor. Bu sıralar çok kişinin başına geliyor. Bu ihtimali de göz önünde bulundurun

Ayrıca her ihtimale karşı kayıp çalıntı kart bildirip kartınızı kapatın ve yeni kart alın

Bugun uygulama üzerinden baktığımda sadece dün taksitli nakit avans şekilinde 1100 tl çekilmiş 60-60 tl olarak
Ondan önce de 367 tl cekildiğini gördük ama onuda krediyi ödemediğimiz için faiz vs deyip geçmiştik

Aynen şu şekilde
Bunun gibi 10 işlemle 1100 tl cekilmis bazılarında sayılar değişiklik gösteriyo bi iki hafta öncede pazar günü 379 tl çekilmiş ondan öncede var

Bunun kredi vs ile ilgisi olmaz değil mi hiç anlamıyorum bu işlerden :KK43: 6 bin kredi karti , 3 bin kredi borcumuz var 3 ayi geçti ödemedik. Toplu kapatacaktık bu ay bütün borcu .

limit yok ben geçenlerde 40 tl çekmeye çalıştm olmadi hafta sonu bide bankayıda arayamiyorz buraya yazmak geldi aklıma eşimde çekmemiş. Kart hep bende..bu nasıl iş kızlar :KK43:/
Bankalar 7 24 çalısıyor müşteri hizmetleri pazartesi bankanıza gidin ve oradan kamera kayıtlarına bakabilirsiniz kimin çektiğine kameralar çekmiştir

Aynen şu şekilde

Bir defada çekmiş 5. Taksitini ödüyorsunuz şu anda. Eşiniz unuttu herhalde

Eşinizle beraber savcılığa suç duyurusunda bulunun. Savcılık zaten bulunması için gerekli işlemleri yapacaktır. Eğer eşiniz gelmem, etmem diyorsa bilki eşin kullanmış ☺️ Böyle bir durumda ivedi suç duyurusunda bulunup karti kapanmaniz lazımdı.

Bundan aylar önce hiç kredi ile işlem yaptınız mı? Mesela ben taksitli nakit avans çekmiştim 12 ay vadeli şuan her ay o yansıyor kredi kart ekstranız Şu şekilde; 303tl nakit avans (6/12) gibi? Her ayın 2 sinde kesilir fatura şaşmaz saat 10 da, tabi resmi tatile fala denk gelmediyse 🤔

300 küsurde faizdir günü geçtiği an yansır.

Son düzenleme:
Ay kızlar kahkaha ile okuyorum yazdıklarınızı. Yahu hepiniz sadece para harcamayı biliyorsunuz sanırım. Ay illa biri yazmıştır diye tüm yorumları okudum. Hanımefendi yazmışsınız zaten 1100 = 60 5/4 yazıyor falan gibi örnek vermişsiniz basbayağı belli işte daha önceki taksitler çekiliyor hepsinin 00:00 da olması kartta limit olmadığı halde çekilmesi işte bundan ay herkes adamın günahını aldı boşu boşuna kadını da gaza getirdiler.

Taksitler hesabınıza yansıtılıyor, çok zor değil bunu anlamak. Gaza gelip kocanıza yükleniyorsunuz.
Yalnız ben sizin ve eşinizin , kartınızdan hırsızlık yapıldığını düşünüp pazartesiyi beklemenize şaşırdım, bu ne rahatlık yiğidim? :KK70: Belli ki hakikaten anlamıyorsunuz. 60 lira çekildi diyorsunuz, yarın 6 bin de çekilebilir bu durumda?? Bankayı arayıp sorsanıza durum nedir diye.
Mantıklı hiçbir şey yapmadan burdan aldığınız gazla kocanızı suçluyorsunuz bir de.

Bence esiniz cekmis. Cunku oturdugunuz semte gelip yapacak hali yok hirsizlarin. Ama tabi soyle bir durum var,taksitli alisverisler karta yansitilmis olabilir,ille nakit avans olmayabilir yani. Cagri merkezleri 24 saat hizmet veriyor arayip ogrenebilirsiniz ne oldugunu.

X