Eşimin kartından haberimiz olmadan taksitli nakit avans cekilmiş çok kez!! Bi bakın kzlar

Bu durumlarla karşılaşmamak için İnternet bankacılığı ve e ticarey işlemlerine kapatıp, alışveriş yaparken açıyorum. İşim bitince tekrar kapatıyorum. Müşteri hizmetlerini arayın en azından az çok bilgi verirler size

Kızlar kredi kartımizda limit yok doğru düzgün ödemede yapmıyodk kaç aydır
Bugun uygulama üzerinden baktığımda sadece dün taksitli nakit avans şekilinde 1100 tl çekilmiş 60-60 tl olarak
Ondan önce de 367 tl cekildiğini gördük ama onuda krediyi ödemediğimiz için faiz vs deyip geçmiştik

Aynen şu şekilde
Oturduğumuz bölge yazıyor ben örnek yaziyim
(keçiören beldesi / altındağ (5/5)300 tl= çekilen para 60 tl
Bunun gibi 10 işlemle 1100 tl cekilmis bazılarında sayılar değişiklik gösteriyo bi iki hafta öncede pazar günü 379 tl çekilmiş ondan öncede var

Bunun kredi vs ile ilgisi olmaz değil mi hiç anlamıyorum bu işlerden :KK43: 6 bin kredi karti , 3 bin kredi borcumuz var 3 ayi geçti ödemedik. Toplu kapatacaktık bu ay bütün borcu .

limit yok ben geçenlerde 40 tl çekmeye çalıştm olmadi hafta sonu bide bankayıda arayamiyorz buraya yazmak geldi aklıma eşimde çekmemiş. Kart hep bende..bu nasıl iş kızlar :KK43:/
Kart sende tamam ama eşinin telefonumda uygulama yüklü ise kod ilçede çeker mesela 5binden fazla olursa kart gerekir başka türlü kartsız da yapar

Kızlar kredi kartımizda limit yok doğru düzgün ödemede yapmıyodk kaç aydır
Bugun uygulama üzerinden baktığımda sadece dün taksitli nakit avans şekilinde 1100 tl çekilmiş 60-60 tl olarak
Ondan önce de 367 tl cekildiğini gördük ama onuda krediyi ödemediğimiz için faiz vs deyip geçmiştik

Aynen şu şekilde
Oturduğumuz bölge yazıyor ben örnek yaziyim
(keçiören beldesi / altındağ (5/5)300 tl= çekilen para 60 tl
Bunun gibi 10 işlemle 1100 tl cekilmis bazılarında sayılar değişiklik gösteriyo bi iki hafta öncede pazar günü 379 tl çekilmiş ondan öncede var

Bunun kredi vs ile ilgisi olmaz değil mi hiç anlamıyorum bu işlerden :KK43: 6 bin kredi karti , 3 bin kredi borcumuz var 3 ayi geçti ödemedik. Toplu kapatacaktık bu ay bütün borcu .

limit yok ben geçenlerde 40 tl çekmeye çalıştm olmadi hafta sonu bide bankayıda arayamiyorz buraya yazmak geldi aklıma eşimde çekmemiş. Kart hep bende..bu nasıl iş kızlar :KK43:/
bankayla görüşmelisiniz. Bilginiz dışında taksitli çekiö yapılamaz

Eşimin maaş kartıda bende ama kendisi para çekebiliyor cep no tlfon yeterli. Yani bankanızı arayıp bi konuşun bence yada eğer hesap eşinizin adına ise eşiniz sizin yanınızda iken hopörler açık bankayı arattrın

Eşim eline alıp bakınca aynen dediğinizi söyledi önceki cektiklerimizin taksidiymiş. sende bunu mu diyorsun ödüm koptu kart bilgileri vs çalındı sandım dedi yukarıda arkadaşlarda yazmış aydınlandım cok teşekkürler 🤗 beraber çektiklerimizi
Vs biliyorum da bunlari bilmiyordumhatta herkes eşin çekmiş deyince baya tartıştık öyle demesine bile inanmadim ama siz yazınca biraz daha rahatladım

Hâlâ aramadınız mı bankayı?

Evet aynen öyle haklısınız ☺ hatta eşimde sen netten alışveriş yapıosun bilgileri mi çaldılar yoksa vs dedi 🙃sonra alıp bakınca hallettik

Kart sende tamam ama eşinin telefonumda uygulama yüklü ise kod ilçede çeker mesela 5binden fazla olursa kart gerekir başka türlü kartsız da yapar

bankayla görüşmelisiniz. Bilginiz dışında taksitli çekiö yapılamaz

Eşimin maaş kartıda bende ama kendisi para çekebiliyor cep no tlfon yeterli. Yani bankanızı arayıp bi konuşun bence yada eğer hesap eşinizin adına ise eşiniz sizin yanınızda iken hopörler açık bankayı arattrın
Habersiz değilmiş burada yazıyor

X