Eşimin kuzen ilişkisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
kuzenin de ufak tefek hatası var odaya çat kapı girmesi düşüncesizlik ve size hizmet ettirmesi kabalık ama okurken ben ne okuyorum diye okuduğum konu oldu. kuzum bu düşünceler sapıkça düşünceler. evet 40 sene önce kuzenle evlilik vardı ama genelde çok görüşülmeyen kuzenlerle evlendirirlerdi. şuan çoğu ailede böyle bir şey yok. artı eşiniz milyon kere belirtmiş biz kardeş gibi büyük diye. valla siz benim kuzenlerimle olan ilişkimi görseniz kafayı yersiniz demek ki.
kardeşim siz kadının güzelliğini ve genç görünümünü kıskanmışsınız. Giyimini, rahat davranışlarınu kıskanmışsınız hatta eşinizle kanka gibi olmasını kıskanmışsınız. yanağından şapur şupur öptü demişsiniz neresinden öpecekti dudağından mı?
Eşin tabiki sizin davranışınızın saçmalık olduğunu belirtecek. Çünkü saçmalık. O halde evlatlık alınan çocuklar ailenin kendi çocuğuyla evlensin kan bağı hiç yok onlarda hem. ama evleniyorlar mı? hayır.

Dervişin fikri neyse zikri de odur. Sizin düşünceniz sapık.
Peki kuzeninin beni yok sayip benimle degil sadece esimle muhattap olmasi? Kiymetlim diyerek kafasini iki elinin arasina alip kocaman kocaman öpmesi. Acik giyinmesinin neyini kiskanicam Allah icin fizik bende de var çirkin bir bayan asla degilim ki bana kötü gelin diyerek konusmasi yani aklima bunlar geliyor. Sevmiyorum yani sevmiyorum kadini hangi kadin sever kocasina sabaha karsi mesaj atani gel diye cagirani yani bakis acisi cok farkli

Bizde kuzenlerimizle kardeş gbi büyüdük iç içe büyüdük ama bu iletişimde anormallik var normal dgl...kadın kocanı baştan çıkarmaya da çalışıyor olblr
Görüntülü konusurken göğüsleri ortada oluyor esim ben ona mi bakicam diyor yani tlfnda goruntulu konusurken zaten gogus kismin bide bas kismin gorunuyor egiliyor iki gogus arasi karin bosluguna kadar ortada bi göz önüne getirseler beni elestirenler yani bu kizin birde kiz kardesi var onla da konusuyorlar asla boyle degiller onlarda ayni evde buyumusler sonucta neden bu da o degil benim takintim peki degil mi? Kocasi kendini aldatmis onun acisini baska kadınlardan mi cikarma derdinde hic bilmiyorum maksatı iyi degil.

Teşekkür ederim ama konunun ilerleyen kısımlarında fikrim değişti maalesef.
Konu sahibi eşine "Ben kuzenimle böyle olsam ne derdin" dediğinde "saçmalama, aynı şey mi" gibi bir şeyler demiş eşi.
Eşinin giyimine karışmakla kalmayıp elalemin giyimine karışan, gelini uyar açık giyinmesin falan diyen bir tip.
Kendisi pek de iyi niyetli değil demek ki kuzenine karşı.
Biz kuzenlerimizle yerlere yatak serilir ayni odada yatardik hepimiz kardes gibi buyuduk hala da samimi ama sinirliyizdir güleriz egleniriz ama bu bambaska bisey. Yani anlatamiyorum ki kendimi. Giyimine takmissin demişler kiskaniyorsun demisler evet kocamla samimi hareketlerini kiskandim kim olsa kiskanir kocasini. Aaa sunu da eklim kadin ben uzerimi giyinirken ic camasirli halimle odama girip dur bi fizigine bakim diye beni incelemeye kalkti bende uzerimi hemen giymeye calistim. Bu da mi normal yani bilmiyorum ben sanirim örf adetleri yanlis biliyorum.

Peki kuzeninin beni yok sayip benimle degil sadece esimle muhattap olmasi? Kiymetlim diyerek kafasini iki elinin arasina alip kocaman kocaman öpmesi. Acik giyinmesinin neyini kiskanicam Allah icin fizik bende de var çirkin bir bayan asla degilim ki bana kötü gelin diyerek konusmasi yani aklima bunlar geliyor. Sevmiyorum yani sevmiyorum kadini hangi kadin sever kocasina sabaha karsi mesaj atani gel diye cagirani yani bakis acisi cok farkli
Bence sizin bakış açısı farklı… yahu ben de yanaklarını sıkar öperim. hatta evlenene kadar ziyarete geldiklerinde aynı odada kalır sabaha kadar konuşurduk. ki yaşlarımız 25-26 falandı. yaw onlar beni bikinili de gördü sutyenli de gördü. Şimdi evlenip gittiler mutlulukları daim olsun ne diim. Arada gidip kalıyorum o şehirde işim olursa. Eğer gelinler böyle düşünüyorsa vay halimize ki biri düşünüyor -benim hakkımda değil ama daha beteri eşinin kız kardeşini eşinden kıskanıyor;
kuzenim o gelin yüzünden ne bayramda arar ne gelir. sizi ona çok benzettim.

ben eşinizin nasıl yetiştirildiğini bilemem, siz bilirsiniz. eğer cidden kardeş gibi büyüdülerse kusura bakmayın da hiçbir şey diyemezsiniz. bu kadın sonradan boyle olmadıgına gore oyledir muhtemelen.

size kötü gelin neden dedi bilmiyorum ama iyi biri değilsiniz o konuda katılıyorum.

yaw kadın 1 kere gelmiş eski günlerdeki gibi takılmışlar, kocanızın canına ot tıkamışsınız zaten 1 senedir gelmiyormuş. Daha ne istiyorsunuz? 30 dk telefonda konuşmuş konuşur. Bir zahmet ona da karışmayın. Delirdiniz mi? Nasıl ailelerde büyüdünüz?

Artı siz eşinizi kuzeninden falan böyle sakınırsanız yakında eşiniz başkasına gider. Bu kadar baskıya kimse katlanmaz. Bakın demişsiniz herkesten uzaklaştırdın beni demiş eşiniz.

Sorun sizde yani kuzen falan bahane… Çok sıkarsan bir yerden patlar. Artı zaten aldatacak adam aldatır. Sıkmanız gereksiz. Eşin şimdiye kadar kuzenine yan bakmadıysa şimdiden sonra da bakmaz. Ama başkalarına bakmaz mı bilemiyorum. Bu gidişle bakar…

Dediğim gibi eşiniz kuzeniyle kardeş gibi büyüdüyse hiçbişi yapamazsınız adam bir sabreder iki sabreder ya o patlar ya aileden başkası patlar.

Siz güzelseniz neden elin kızının saçının rengini, memesini, dekoltesini vs dert ediyorsunuz bir de akraba. Valla dedim ya bizim geline çok benziyorsunuz o da kocasının kız kardeşinden kocasını kıskanıyordu.

1 sene önceki olayı hala takmışsınız yazmışsınız buraya. Siz bu adamın ailevi ilişkilerini bilmeden mi evlendiniz? Biliyorsanız da bu durumda neden evlendiniz?

Tedavi gör konu sahibesi

Bence sizin bakış açısı farklı… yahu ben de yanaklarını sıkar öperim. hatta evlenene kadar ziyarete geldiklerinde aynı odada kalır sabaha kadar konuşurduk. ki yaşlarımız 25-26 falandı. yaw onlar beni bikinili de gördü sutyenli de gördü. Şimdi evlenip gittiler mutlulukları daim olsun ne diim. Arada gidip kalıyorum o şehirde işim olursa. Eğer gelinler böyle düşünüyorsa vay halimize ki biri düşünüyor -benim hakkımda değil ama daha beteri eşinin kız kardeşini eşinden kıskanıyor;
kuzenim o gelin yüzünden ne bayramda arar ne gelir. sizi ona çok benzettim.

ben eşinizin nasıl yetiştirildiğini bilemem, siz bilirsiniz. eğer cidden kardeş gibi büyüdülerse kusura bakmayın da hiçbir şey diyemezsiniz. bu kadın sonradan boyle olmadıgına gore oyledir muhtemelen.

size kötü gelin neden dedi bilmiyorum ama iyi biri değilsiniz o konuda katılıyorum.

yaw kadın 1 kere gelmiş eski günlerdeki gibi takılmışlar, kocanızın canına ot tıkamışsınız zaten 1 senedir gelmiyormuş. Daha ne istiyorsunuz? 30 dk telefonda konuşmuş konuşur. Bir zahmet ona da karışmayın. Delirdiniz mi? Nasıl ailelerde büyüdünüz?

Artı siz eşinizi kuzeninden falan böyle sakınırsanız yakında eşiniz başkasına gider. Bu kadar baskıya kimse katlanmaz. Bakın demişsiniz herkesten uzaklaştırdın beni demiş eşiniz.

Sorun sizde yani kuzen falan bahane… Çok sıkarsan bir yerden patlar. Artı zaten aldatacak adam aldatır. Sıkmanız gereksiz. Eşin şimdiye kadar kuzenine yan bakmadıysa şimdiden sonra da bakmaz. Ama başkalarına bakmaz mı bilemiyorum. Bu gidişle bakar…

Dediğim gibi eşiniz kuzeniyle kardeş gibi büyüdüyse hiçbişi yapamazsınız adam bir sabreder iki sabreder ya o patlar ya aileden başkası patlar.

Siz güzelseniz neden elin kızının saçının rengini, memesini, dekoltesini vs dert ediyorsunuz bir de akraba. Valla dedim ya bizim geline çok benziyorsunuz o da kocasının kız kardeşinden kocasını kıskanıyordu.

1 sene önceki olayı hala takmışsınız yazmışsınız buraya. Siz bu adamın ailevi ilişkilerini bilmeden mi evlendiniz? Biliyorsanız da bu durumda neden evlendiniz?

Tedavi gör konu sahibesi
Siz bikinili denizdeydiniz sanirim degil mi aile evinde degildiniz hersey yerine göre giyilir diyorum bence daha dikkatli oluyun yazdiklarimi. evime bir defa gelmedi 3 defa geldi ve 3 unde de sabahlara kadar ictiler baska sehirlerde su an olmasak yine aynisini yapardi bekar hayatina esim devam etmek istiyorsa buyursun kapi orda nafakami verir cocuklarimin masraflarini karsilar evimi acar defolur gider. Bana oglu cekirdekleri döktü cezalisin sen topluycaksin niye dikkat etmedin diyen biri. Ya gercekten sizin kadar genis degilim ben ya. Kuzenim beni südyenimle göremez igrenc bir durum. Benim ayni karindan cikan abim göremez südyenle bu nasil seviye Allah askina. Simdi siz südyenle kuzeninizle ayni evdesiniz ve karisi hic birsey demiyor mu yani

Yoo bu paranoya değil benden 8 yas buyuk abi dedigim halamın oglu bana aşkını itiraf etmişti ve ben liseye gidiyordum o zaman
Bir taraf asla o gözle bakmasa da diğer taraf bakabiliyor
Ayrıca gereksiz samimiyet ne bu boyle

Bu biraz farklı sanki yani görümceyi kıskanıyor eşinden değil mi eğer böyleyse aşırı abartı ve bu konu ile mukayese edilecek gibi değil bu konu biraz daha farklı sanki
Benim esim kiz kardesini asla aramaz ben de buna sinirleniyorum melek gibi kizdir sirf istemediklerk biriyle evlendigi icin dogru duzgun konusmazlar. Bende hep aralarini yapmak icin ugrasirim.

Eşini ablasından yani yok artık yeni mi evliler yeni evliyken biraz ben de eşimi kıskanmıştım ama sonra geçti paylaşamamak gibi o biraz
Çok kötü çok ensest mi yaşayacak sanki insanlar. kızı evine almıyor aynı şehirde okudu abisinin evine senede 2 kere akşam yemeğine gitti. kız şimdi annesiyle birlikte gidiyor eve sadece yalnız hiç gitmez. Bu bence rezalet. Sarılma, öpme gıdıklama vs abi kardes yani bunları kıskanıyor. Oysa sen de katıl dimi? Kız öğrenci zaten yası küçük görümcelik yapacak durumu yok.

Esiniz yuzde yuz hatali ama kadinda dupeduz karakterisiz. Bu ne giydigine karisamazsinlar bana uymuyor ben de acigim, gayette acik giyiniyorum ama bu ortama gidip
Mini etek elbise giymem her seyin bir yeri adabi var. sizin evde siz hizmet ederken kadinin sizle 2 kelime konusmamasi tamamen kotuniyetli oldugunu gosteriyor. Sizin yerinizde olsam haddini bildiririm.
Arayip sizinle hic bir muhabbeti olmadigini, evinizde bile agirlarken yine gerekli saygiyi gstermedigini, kocanizla fazlaca fiziksel temas kurdugunu bundan cok rahatsiz oldugunuzu bunlar devam ederse butun aile buyuklerine durumu bildireceginizi soyleyin.
Gercekten ben olsam muhtemelen rezil rusva etmistim. I

Siz bikinili denizdeydiniz sanirim degil mi aile evinde degildiniz hersey yerine göre giyilir diyorum bence daha dikkatli oluyun yazdiklarimi. evime bir defa gelmedi 3 defa geldi ve 3 unde de sabahlara kadar ictiler baska sehirlerde su an olmasak yine aynisini yapardi bekar hayatina esim devam etmek istiyorsa buyursun kapi orda nafakami verir cocuklarimin masraflarini karsilar evimi acar defolur gider. Bana oglu cekirdekleri döktü cezalisin sen topluycaksin niye dikkat etmedin diyen biri. Ya gercekten sizin kadar genis degilim ben ya. Kuzenim beni südyenimle göremez igrenc bir durum. Benim ayni karindan cikan abim göremez südyenle bu nasil seviye Allah askina. Simdi siz südyenle kuzeninizle ayni evdesiniz ve karisi hic birsey demiyor mu yani
Ayrica kötü gelin deme sebebi kayinvalideme gorusmelerini istemedigimi söyle dedigim icin ama kayinvalidem yegenini tuttu. Biz onu oyle kabul ettik diye.

Bir de şunu belirteyim. Senin eşin ona kardeşin diyorsa yanında cıbıl cıbıl soyunsa da bakmaz zaten. çünkü insanların beynine kodlanıyor onu karşı cins olarak görmüyorsun. Ama karşıdaki kadının zihniyetini bilemem… Yani ben yetişme tarzlarını bilmediğimden bir yorum yapamam bunu en iyi yorumlayacak sizsiniz/ eşinizin ailesi. Eşinize güvenmek durumundasınız. Belki adam gercekten kardesi biliyor onu. Bu durumda eşinizden yana sıkıntı olmaz karsısı yavsasa da. Bu nedenle yine takıntınız sacma

Bende kuzenlerimle çok iyi anlaşırım,muhabbetimiz çok iyidir,ara ara sarılır yanaklarini sıkarım Ama bu konu bana çok tuhaf geldi,adap denilen şey bu hikayede yok,kardeş bile olsan asilmayacak sınırlar vardır,ilişkilerde laçkalasma durumu her zaman sıkıntı yaratır Sabaha kadar içmek,alkolliyken,sarılmak,inatla göğüs dekoltesi,bacak dekoltesi vermek bana çok masum gelmiyor,esinizde bu durumdan hoşlanıyor,sınır koymak,kibarca uyarmak yok Tekeri patlamış kamyon gibiler..........

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X