Eşimin kuzen ilişkisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Elinden geleni yapar ama gelinimiz var ben esime muhtaçliktan abime muhtacliga gecmis olucam ve belki bu abimin evliligini etkiliycek. Yani öyle hersey yazildigi gibi yasanmiyor en en en kötü ihtimalde bu secenegim var. Ama keyfi bir ihtimal degil abim bekar olsa zaten direk yanina yerlesirim
Bekar da olsa o işler oyle olmuyor. Cok eskiden gorumcemlerden biri eşim bekarken bir cocuguyla boşanmaya kalkmiş. Eşime demiş gel birlikte yaşayalim ben bosanacagim ben de calisirim. Esimin geliri de gayet iyi olmasina rağmen boşan gel diyerek sorumluluk alamamis.
Abi ablalar Bekar bile olsa bu insanlar ileride ev kuracaklar, omur boyu kardesine ve cocuguna bakamazlar herkesin bi hayati var.

Sizin abiniz evli ustelik. Hem kendi evini gecindirip hem size ayri ev acip cocuklarinizin ve sizin giderlerinizi karşilamasi için asiriiii yuksek bir gelire sahip olmasi lazim aksi mumkun degil.

Guveneceginiz bir yer yok yani anne baba olsa ayri ama abi abla ömür boyu size bakamaz. Başta dediğime geliyorsunuz yine. Elinizde bir guvence yyok.

Bekar da olsa o işler oyle olmuyor. Cok eskiden gorumcemlerden biri eşim bekarken bir cocuguyla boşanmaya kalkmiş. Eşime demiş gel birlikte yaşayalim ben bosanacagim ben de calisirim. Esimin geliri de gayet iyi olmasina rağmen boşan gel diyerek sorumluluk alamamis.
Abi ablalar Bekar bile olsa bu insanlar ileride ev kuracaklar, omur boyu kardesine ve cocuguna bakamazlar herkesin bi hayati var.

Sizin abiniz evli ustelik. Hem kendi evini gecindirip hem size ayri ev acip cocuklarinizin ve sizin giderlerinizi karşilamasi için asiriiii yuksek bir gelire sahip olmasi lazim aksi mumkun degil.

Guveneceginiz bir yer yok yani anne baba olsa ayri ama abi abla ömür boyu size bakamaz. Başta dediğime geliyorsunuz yine. Elinizde bir guvence yyok.
Güvence icin çabaliyorum iki senedir. tds den bu sene mezun olucam insallah. Sonra is icin cabaliycam. Ama zaman lazim iste hem cocuklarimin buyumesi icin hem is icin. Kendisine de dedim seninle evliligimiz ömür boyu sürmiycek diye zaten sen bosanmaya dünden razisin dedi.

Madem boşanamam diyorsunuz ne demeye evliliğinizde sorun çıksın diye uğraşıyorsunuz? Kimsenin giyimi sizi ilgilendirmiyor madem bunun bilincindesiniz ona göre konuşun o zaman.

Madem boşanamam diyorsunuz ne demeye evliliğinizde sorun çıksın diye uğraşıyorsunuz? Kimsenin giyimi sizi ilgilendirmiyor madem bunun bilincindesiniz ona göre konuşun o zaman.
Gercekten herkese aciklama yapmaktan yoruldum konu salak yerine konmak. Bu süpheyle kim durabilir? Adam beni sucluyor kendi kendine icat cikarma diyor o benim kuzenim diyor kizkardesim gibi diyor ben paranoyak miyim diye sordum sizlere ama gercekten kadin kadina ne kadar düşman onu gördüm genelde. Disaridan bir gözle bakmak farkli icinde yasamak farkli.

Güvence icin çabaliyorum iki senedir. tds den bu sene mezun olucam insallah. Sonra is icin cabaliycam. Ama zaman lazim iste hem cocuklarimin buyumesi icin hem is icin. Kendisine de dedim seninle evliligimiz ömür boyu sürmiycek diye zaten sen bosanmaya dünden razisin dedi.

Umarim yaparsiniz kocanizin boş işlerini boşverin hizmet filan da etmeyin hayirli olsun umarim işinizi de bulursunuz. Abinize de soyleyin ufaktan bir uyarsin hiç yoktan kendi keyif masalarinin hizmetini kendileri yapsin.

Gercekten herkese aciklama yapmaktan yoruldum konu salak yerine konmak. Bu süpheyle kim durabilir? Adam beni sucluyor kendi kendine icat cikarma diyor o benim kuzenim diyor kizkardesim gibi diyor ben paranoyak miyim diye sordum sizlere ama gercekten kadin kadina ne kadar düşman onu gördüm genelde. Disaridan bir gözle bakmak farkli icinde yasamak farkli.
Yani su zihniyet bi bitmedi esim bana gelinimiz açık giyiniyor diye bizim evimize geldiginde uyar acik giyinmesin diyen biri ama kendi kuzenine neden laf yok. Benim ailem acikligi takan biri degil ben kapali biri degilim var oldugum sehir kaldiran yer degil dedikodu yapan yer.

İste bu yuzden okuyun meslek sahibi olun kendinizi ezdirmeyin diyoruz kadinlara..
Evet maddi sorunlardan dolayi hep calistim liseden beri su an okuyorum zaten. Pasif bir insan degilim bekarken hep kendimi gelistirdim ama okuyamamistim cok yogun calisiyordum. aktif bir sekilde araba kullaniyorum okulda son siniftayim halk egitimlerden belgeler aliyorum. Bos durmuyorum çünkü gelecegimi az cok tahmin edebiliyorum.

Tamam durmayın bu şüpheyle sabah akşam kavga edin. Eşiniz yarın boşanalım artık dayanamıyorum derse dönecek yeriniz olmadığını, mesleğiniz olmadığını siz yazıyorsunuz. Konu açıyorsanız elbette herkese açıklama yapacaksınız. Yıldım bu sitede işinize gelmeyince kadın kadına düşman muhabbetinden. Dahası bunu siz söylüyorsunuz konu eşinizin kuzeninin giyim ayrıntıları dolu. Ortada somut net bir kanıt yok. Şüpheleriniz var ama doğru yanlış ne biz ne siz bilebiliriz. Eşim kuzeniyle içti içti, birlikte tekele gitti, yarım saat telefonda konuştu, dans etti vs diye ben aralarında ilişki olduğunu iddia etmem çünkü ben de eşim de kuzenlerimizle kardeş gibi büyüdük. Eşim bana bunun imasını dahi yapsa büyük olay çıkartırım. İçinde yaşamak farklı yazmışsınız ya ona istinaden söylüyorum

Şu an yine tartistik. Yedigi tabagi masada birakmis oglumda elini atinca kalan yemek üstün asagi döküldü bende bi zahmet tabagini kaldir senin hizmetcin yok dedim. Ha öyle mi dedi evet bundan sonra böyle dedim. Bundan sonra böyleyi görürsün dedi. Sonra tekrar basa sardik ysrin birlikte mahkemeye gidiyoruz dedim orali olmadi icimde ne varsa bitirdin ne oluyor sana diyor. Kiskaniyorsan kiskaniyorum de diyor kiskaniyorum dersem ego tatmin edecek belliki. Salak yerine konmayi gruruma yediremiyorum onun kocasi domuzsa kiskanmiyorsa ben onun gibi degilim kusura bakma dedim bosaniriz ne halt yiyorsan yersin dedim. Allaha havale ediyormus beni ağır ithamlarda bulunuyor musum allah onun icini biliyormus. Sabaha karsi mesaj olayini da hayal dünyasind ami yasiyorsun ne mesaji diyor. Salaklik bende tabii ekrani cekip almazsam böyle kanitsiz olur

Tamam durmayın bu şüpheyle sabah akşam kavga edin. Eşiniz yarın boşanalım artık dayanamıyorum derse dönecek yeriniz olmadığını, mesleğiniz olmadığını siz yazıyorsunuz. Konu açıyorsanız elbette herkese açıklama yapacaksınız. Yıldım bu sitede işinize gelmeyince kadın kadına düşman muhabbetinden. Dahası bunu siz söylüyorsunuz konu eşinizin kuzeninin giyim ayrıntıları dolu. Ortada somut net bir kanıt yok. Şüpheleriniz var ama doğru yanlış ne biz ne siz bilebiliriz. Eşim kuzeniyle içti içti, birlikte tekele gitti, yarım saat telefonda konuştu, dans etti vs diye ben aralarında ilişki olduğunu iddia etmem çünkü ben de eşim de kuzenlerimizle kardeş gibi büyüdük. Eşim bana bunun imasını dahi yapsa büyük olay çıkartırım. İçinde yaşamak farklı yazmışsınız ya ona istinaden söylüyorum
Evet aynisini ben kuzenlerimle yapicam dedigimde peki neden dogru konus kendine gel diyor. Demekki yanlis bisey yapiyor

Şu an yine tartistik. Yedigi tabagi masada birakmis oglumda elini atinca kalan yemek üstün asagi döküldü bende bi zahmet tabagini kaldir senin hizmetcin yok dedim. Ha öyle mi dedi evet bundan sonra böyle dedim. Bundan sonra böyleyi görürsün dedi. Sonra tekrar basa sardik ysrin birlikte mahkemeye gidiyoruz dedim orali olmadi icimde ne varsa bitirdin ne oluyor sana diyor. Kiskaniyorsan kiskaniyorum de diyor kiskaniyorum dersem ego tatmin edecek belliki. Salak yerine konmayi gruruma yediremiyorum onun kocasi domuzsa kiskanmiyorsa ben onun gibi degilim kusura bakma dedim bosaniriz ne halt yiyorsan yersin dedim. Allaha havale ediyormus beni ağır ithamlarda bulunuyor musum allah onun icini biliyormus. Sabaha karsi mesaj olayini da hayal dünyasind ami yasiyorsun ne mesaji diyor. Salaklik bende tabii ekrani cekip almazsam böyle kanitsiz olur
Susarsam bu görüsmeler devam edecek susup oturim hic bisey olmamis gibi mi davranim anlamadim ki. Sineye cekersem daha beteri olacak belki.

Evet aynisini ben kuzenlerimle yapicam dedigimde peki neden dogru konus kendine gel diyor. Demekki yanlis bisey yapiyor

Bunu eşinize kabul ettirmeye çalışın bize değil. Yanlış gördüğünüz bir hareketi kısası kısas olarak yapmakla tehdit ediyorsunuz normal mi bu? E boşanın o zaman ne diyelim ona da yapamam diyorsunuz.

Gerçekten boşanmayacaksanız bunu söylemeyin. Diğer türlüsü yüzsüzleşecek.
Ki anlattıklarından da çok seviyeli değil ilişkiniz.
Ki "sonum belli" dediğinize göre sadece bu olay ile boşanmayı muhtemel son olarak göremezsiniz. Öncesinde de eminim pek çok olay olmuştur. Bu evlilikte sekiz aylık bir hamilelik kötü denk gelmiş.

Gerçekten boşanmayacaksanız bunu söylemeyin. Diğer türlüsü yüzsüzleşecek.
Ki anlattıklarından da çok seviyeli değil ilişkiniz.
Ki "sonum belli" dediğinize göre sadece bu olay ile boşanmayı muhtemel son olarak göremezsiniz. Öncesinde de eminim pek çok olay olmuştur. Bu evlilikte sekiz aylık bir hamilelik kötü denk gelmiş.
Elbette ki oldu anneme karsi saygisizliklar yapildi gittim baba evine babam bana ben kabul edemem dedi geri geldim mecbur. Bazen cok iyi bazen dengesiz evine düşkün mutfak ihtiyacini karsilar cocuklarini egitmeyi pek bilmez öper sever oynar ama benle iletisim yoktur dogru duzgun oysa ki kimse evlenirken onu benim yanima yakistirmadi ben yeterki sevsin deger versin dedim. E o da yok. Elle tutulur bir yani yok yani

kuzenin de ufak tefek hatası var odaya çat kapı girmesi düşüncesizlik ve size hizmet ettirmesi kabalık ama okurken ben ne okuyorum diye okuduğum konu oldu. kuzum bu düşünceler sapıkça düşünceler. evet 40 sene önce kuzenle evlilik vardı ama genelde çok görüşülmeyen kuzenlerle evlendirirlerdi. şuan çoğu ailede böyle bir şey yok. artı eşiniz milyon kere belirtmiş biz kardeş gibi büyük diye. valla siz benim kuzenlerimle olan ilişkimi görseniz kafayı yersiniz demek ki.
kardeşim siz kadının güzelliğini ve genç görünümünü kıskanmışsınız. Giyimini, rahat davranışlarınu kıskanmışsınız hatta eşinizle kanka gibi olmasını kıskanmışsınız. yanağından şapur şupur öptü demişsiniz neresinden öpecekti dudağından mı?
Eşin tabiki sizin davranışınızın saçmalık olduğunu belirtecek. Çünkü saçmalık. O halde evlatlık alınan çocuklar ailenin kendi çocuğuyla evlensin kan bağı hiç yok onlarda hem. ama evleniyorlar mı? hayır.

Dervişin fikri neyse zikri de odur. Sizin düşünceniz sapık.

Pat diye odaya girmesi ve kendileri keyif yaparken sizin hizmet etmeniz sinir bozucu ama onun dışında haklı değilsiniz.

Kardeş gibi olduğum bir erkek kuzenim var. Birlikte gezeriz, içeriz, sık sık mesajlaşırız. Bazen eşim de bizimle olur bazen olmaz. Eşim böyle imalarda bulunsa ağzını yırtıveririm. Ayrıca sen kendi kuzenlerine ne gözle bakıyorsun diye de sorgularım.
ağzına sağlık milyon kere katıldım

ağzına sağlık milyon kere katıldım

Teşekkür ederim ama konunun ilerleyen kısımlarında fikrim değişti maalesef.
Konu sahibi eşine "Ben kuzenimle böyle olsam ne derdin" dediğinde "saçmalama, aynı şey mi" gibi bir şeyler demiş eşi.
Eşinin giyimine karışmakla kalmayıp elalemin giyimine karışan, gelini uyar açık giyinmesin falan diyen bir tip.
Kendisi pek de iyi niyetli değil demek ki kuzenine karşı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X