Eşimin kuzen ilişkisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kendi evim vardi zaten. Ben bir tık sansliyim maddi anlamda. Babasida cocugun ihtiyaclarini nafaka haricinde karsiliyor hastane, giysi vs
Evet inanin bu sekilde gücüm olsa saniye durmam İste ben hem kira ödemeliyim hem ev gecindirmeliyim ki kiralari su an biliyorsunuz tüm calistigim kiraya gider. Ve ayrilip rezil olup tıpış tıpış geri dönersem beni neler bekler herşeyi düsünüyorum bir defa evden ciktigimda geri dönmeyecek özgüvende olmaliyim su an bir arabamiz var bosansam yarisi ev almaya yetmez

Evet inanin bu sekilde gücüm olsa saniye durmam İste ben hem kira ödemeliyim hem ev gecindirmeliyim ki kiralari su an biliyorsunuz tüm calistigim kiraya gider. Ve ayrilip rezil olup tıpış tıpış geri dönersem beni neler bekler herşeyi düsünüyorum bir defa evden ciktigimda geri dönmeyecek özgüvende olmaliyim su an bir arabamiz var bosansam yarisi ev almaya yetmez

Mutlaka iş hayatina atılın. Kocaniz tekin degil

Bu adam sizi bu kadınla olmasa başkasıyla aldatır. Suç kadında değil bunu normal gören zihniyette. Siz erkek kuzeninizle bunları yapsanız size ne derdi? O zaman da normal bulacak mıydı.
Elinin altinda riske atilmiycak karsilikli herseyi bilip taniyan biri mi yoksa yeni biri mi riske alinir. Günah almak istemem ama kadindaki özgüven kocamdan yüz bulup sarilip öpmek yatak odamiza dalmak esime sabaha karsi balkona gel diye mesaj atmasi tamamen esimin tavizi istegi o istemese bunlarin hicbiri olmazdi. Bende salak iste.

Merhaba ben 7 yıllık evli iki çocuklu bir bayanım. Eşimin teyze kızından çok rahatsız oluyorum. Kimsenin giyimi beni ilgilendirmez fakat kadın kocasindan boşanıcağını dile getiriyor kocası asla karisini kiskanmiyor serbest birakmis 17 yasinda evlenmisler boyu kadar kizi var ama kizindan genc gorunuyor 33 yasinda zaten benimle yasit. Su gibi icki iciyor agzi bozuk. Bana geldi esimle sabaha kadar ictiler bende numarasi bile yok ben 8 aylik hamile halimle hizmet ettim o esimle kahkalar kufurlu konusmalar kasa kasa ickiler mini elbise giyip icki bitince esimi kaldirip o sari sacli mini elbisesiyle tekel bayii ye icki almaya birlikte gitmeler(ben evdeyim) markete gitmeler. Ki bizim burada herkes birbirini tanir. Esime de dedim yaninda onu gören karisini sarisinla aldatiyor demedi mi sence diye. Kocami kiymetlim benim diye sapur supur yanaklarindan öpmeler. Esimin dedigi biz kardes gibi ayni evde büyüdük o benim kizkardesin sen ne diyorsun diye hep beni suçluyor es dost hic mi olmasin kimseyle anlasamiyorsun etrafimda kimseyi birakmadin diye bana cıkısıyor. Benimle esimin cok muhabbeti olmaz ben ölümü gör bir daha görüşmiyceksin dedigim halde bu bayramda arayip yarim saat konusmuslar. Yüzyüze görüsme demisim güya telefonla görüşmek buna dahil degilmis. Benim evimde sabahlayip birde esim uyuyunca mesaj atmisti ben uyumadim balkona gelsene oturalim diye. Simdi diyorum neden ben gitmedim hayirdir kocami niye cagriyorsun demedim ama is isten gecti zamaninda olmaliydi. Sabah odamiza bir anda girmesi. Bunlar hic normal seyler degil. Esim beni sucluyor hemde bagira cagira cocuklarimin yaninda korkmalarima ragmen o kadina laf ettirmiyor beni neyle itham ediyorsun sen diyor. Bende kuzenin sonucta onlarla buyumus olabilirsin fakat ayni karindan cikmadiniz belki eskiden sevgili olmus olabilirsiniz dedigimde cildiriyor. Esimle bosanma asamasina geldim iki cocugum var elimde bir meslegim yok babam hayatta istemez iki cocukla beni.
Ben paronaya miyim?
O kadar haklisiniz ki.Kuzen kardeşliği biryere kadar öz abime babama öyle davranamam.

Bebeğim küçük diyorsunuz tamam ama ne kadar katlanabilirsiniz buna? Ölümü gör görüşürsen demişsiniz 30 dk telefonla konuşmuş ve salağa yatıp yüz yüze görüşmedim ki demiş. Her saniye acaba diye şüphe içinde mi yaşayacaksınız? Teyze kızı yazdığınız her şeyi eşinizle yapmış. Kızılacak biri varsa o da eşiniz. Benim küçük çocuğum var eşim hamile çilingir sofrası vs tarzı muhabbet edemeyiz kusura bakma dememiş. Size tavsiyem öfkeyle kalkıp zararla oturmayın bir avukata danışın. Sonuçta elalem değil teyzesinin kızı, kayınvalidenizin yeğeni. Tüm aile iftira attığınızı söyleyebilir.
Üzerinize yürüyüp parmak sallayan koca yarın da el kaldırır.

Yalnız size ters olan giyim kuşam, davranış, aile ilişkileri başkasına o kadar ters gelmeyebilir. İnsanları yargılıyorsunuz, ahlak bekçiliği yapıyorsunuz. Burası bu tarz giyimi kaldırmaz diyorsunuz ama eşinizin ailesine göre gayet de kaldırıyormuş. Sizinle hayat görüşü denk olmayan biriyle evlenmişsiniz. Size ters gelen ayıp veya ahlaksızlık olan eşinize gayet normal geliyor.

Eşiniz zaten sorunlu ama kadında sorun yok kısmına katılmıyorum. Çoluklu çocuklu evde sabaha kadar pavyon gibi takılmaya çalışan insanda sorun vardır. Bana göre aile hayatı en önemli şey. Bir aile benden ya da davranışlarımdan rahatsız oluyorsa inatlaşmaya girmem haklı bile olsam sınırımı çizerim. Karı koca arasında huzursuzluk yarattığının farkındaysa ve davranışları devam ediyorsa art niyetlidir.

Bebeğim küçük diyorsunuz tamam ama ne kadar katlanabilirsiniz buna? Ölümü gör görüşürsen demişsiniz 30 dk telefonla konuşmuş ve salağa yatıp yüz yüze görüşmedim ki demiş. Her saniye acaba diye şüphe içinde mi yaşayacaksınız? Teyze kızı yazdığınız her şeyi eşinizle yapmış. Kızılacak biri varsa o da eşiniz. Benim küçük çocuğum var eşim hamile çilingir sofrası vs tarzı muhabbet edemeyiz kusura bakma dememiş. Size tavsiyem öfkeyle kalkıp zararla oturmayın bir avukata danışın. Sonuçta elalem değil teyzesinin kızı, kayınvalidenizin yeğeni. Tüm aile iftira attığınızı söyleyebilir.

Yalnız size ters olan giyim kuşam, davranış, aile ilişkileri başkasına o kadar ters gelmeyebilir. İnsanları yargılıyorsunuz, ahlak bekçiliği yapıyorsunuz. Burası bu tarz giyimi kaldırmaz diyorsunuz ama eşinizin ailesine göre gayet de kaldırıyormuş. Sizinle hayat görüşü denk olmayan biriyle evlenmişsiniz. Size ters gelen ayıp veya ahlaksızlık olan eşinize gayet normal geliyor.
Benim giyimimi kisitladi ben çok açık giyinen biri degilim ama bu kadar da kapali degildim bulundugunuz yerde gercekten askili giyince herkes bakmaya basliyor dikkat cekiyor ve o giyimde biri esimle tekel bayisine gidiyor bu normal mi? benim arkadasim gorse sizce ne der ben yokum yanlarinda ki yanimda şapur şupur öpen kisi alisverise gittiginde koluna girmemis midir sizce ve esim yanimda öpene ses cikarmadiysa markette tekel bayide böbürlenerek koltuk altina bile belki almistir. Aklima o kadar sey geliyor ki esimin ailesinde genelde hep kapalilar görümcem açıktır. Ben giyiminin yerinde olmasindan yanayim siz diyelim mevlüt okunuyor cenazeye gittiniz mini etek straplez gibi. Yani yerinde olmali hersey normal hayatinda nasil giyiniyorsa giyinsin umrumda degil. Buna bu kadar neden takildiniz bilmiyorum ama hanginiz ic camasiri esinin karsisinda otururken gorunen birini evinde ister

Eşiniz zaten sorunlu ama kadında sorun yok kısmına katılmıyorum. Çoluklu çocuklu evde sabaha kadar pavyon gibi takılmaya çalışan insanda sorun vardır. Bana göre aile hayatı en önemli şey. Bir aile benden ya da davranışlarımdan rahatsız oluyorsa inatlaşmaya girmem haklı bile olsam sınırımı çizerim. Karı koca arasında huzursuzluk yarattığının farkındaysa ve davranışları devam ediyorsa art niyetlidir.
Tam da öyle eltime de söyledim rahatsiz oluyor gelmesin gitmesin esimle görüşmek istemesin diye bana eltim hak verdi o da hic sevmiyor kizlarima kötü örnek oluyor sigara icirtiyor vs dedi

El kaldirir kapi yumruklayan adam el de kaldirir ama meslegi geregi bir sikayetimle ihraç olur çocuklarida göremez o korkusu olmasa onu da yapar o potansiyel var. Vurursa saniye durmam. Elimden geleni yaparim. Arkadas arasinda nafaka konusunda bile sakayla nafaka vermek çok sacma dedi ben olsam istifa ederim meslekten nafaka yine de vermem diyen biri. Kuzeni bizi bu duruma sokmaktan bence zevk aliyor kocamda ben kiskaniyorum diye düşünüp keyif aliyor heralde çünkü baska aciklamasi yok. Cahil bir aile annemizin istemedigi evlenme diye direttigi kimseyle evlenmemek lazimmis anneler hissediyor kesinlikle

Kendinizi çaresiz birakacak durumlara giriyorsunuz sonra ne yapacagim. 🤷
Yani kendi elinizde meslek, para yok bir durum olduğunda gidecek bir tane ev yokken bi de peşinize iki cocuk takmişsiniz.

Bu adam sevmiyor o belli de muhtacliginizin da farkinda, neyinizinden çekinip ona göre davranacak ki.

Kendinizi çaresiz birakacak durumlara giriyorsunuz sonra ne yapacagim. 🤷
Yani kendi elinizde meslek, para yok bir durum olduğunda gidecek bir tane ev yokken bi de peşinize iki cocuk takmişsiniz.

Bu adam sevmiyor o belli de muhtacliginizin da farkinda, neyinizinden çekinip ona göre davranacak ki.
Ben beni aldattigini ispatlasam delilim olsa yeter bana. Ama kuzen kuzen diye bu yapilanlarla aldatti beni diyemem ki. Kanitim yok.

Ben beni aldattigini ispatlasam delilim olsa yeter bana. Ama kuzen kuzen diye bu yapilanlarla aldatti beni diyemem ki. Kanitim yok.

2 cocukla babam istemez diyorsunuz meslek yok nasil delil yetiyor?
Bosanacak insan hamile haliyle milletin keyfi icki masasina hizmet etmez + saygisiz kocayla.
Boşanmanin tek nedeni aldatilmak olmuyor.

2 cocukla babam istemez diyorsunuz meslek yok nasil delil yetiyor?
Bosanacak insan hamile haliyle milletin keyfi icki masasina hizmet etmez + saygisiz kocayla.
Boşanmanin tek nedeni aldatilmak olmuyor.
O zaman abim arkamda olur ama su an elimde aldatti diyebilecegim bir ispatim yok. Cok cok arar konusur esimle abim gorusme bak huzurunuz kaciyor der ama ispatlasam ayri durum

O zaman abim arkamda olur ama su an elimde aldatti diyebilecegim bir ispatim yok. Cok cok arar konusur esimle abim gorusme bak huzurunuz kaciyor der ama ispatlasam ayri durum
Abinizin size ayri ev acip cocuklariniza ve size bakacak durumu var yani?
Bekarsa da omur boyu size ve cocuklariniza bakamaz evlenir kendi ailesini kurar vs.
Olacaksa abinize söyleyin konuşsun en azindan.

Abinizin size ayri ev acip cocuklariniza ve size bakacak durumu var yani?
Bekarsa da omur boyu size ve cocuklariniza bakamaz evlenir kendi ailesini kurar vs.
Olacaksa abinize söyleyin konuşsun en azindan.
Elinden geleni yapar ama gelinimiz var ben esime muhtaçliktan abime muhtacliga gecmis olucam ve belki bu abimin evliligini etkiliycek. Yani öyle hersey yazildigi gibi yasanmiyor en en en kötü ihtimalde bu secenegim var. Ama keyfi bir ihtimal degil abim bekar olsa zaten direk yanina yerlesirim

Hem koca hem kuzen davranışları sıkıntılı.

Birçok kişi kuzenleriyle kardeş gibi büyüyor. (Ki bende öyleyim) Ancak ufacık çocukların karşısında deli divane içmek, gece yarılarına kadar küfürlü kahkahalı konuşmak, hamile kadına hizmet ettirip , gece yarısında "hadi cınımmm alkol almaya" diyerek, gaza basıp gitmek vs. gereğinden fazla laçka ve vıcık vıcık, yersiz davranışlar.

El kaldirir kapi yumruklayan adam el de kaldirir ama meslegi geregi bir sikayetimle ihraç olur çocuklarida göremez o korkusu olmasa onu da yapar o potansiyel var. Vurursa saniye durmam. Elimden geleni yaparim. Arkadas arasinda nafaka konusunda bile sakayla nafaka vermek çok sacma dedi ben olsam istifa ederim meslekten nafaka yine de vermem diyen biri. Kuzeni bizi bu duruma sokmaktan bence zevk aliyor kocamda ben kiskaniyorum diye düşünüp keyif aliyor heralde çünkü baska aciklamasi yok. Cahil bir aile annemizin istemedigi evlenme diye direttigi kimseyle evlenmemek lazimmis anneler hissediyor kesinlikle
Bi b.k yapamaz, istifa edicekmiş ahahahahah totoma anlatsın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X