Eşimin kuzeni

gerçek olamaz değil mi bu? :halay:

hayır bu kadının kocası ne yapıyor ki, bağda bahçede armut mu topluyor? bir de çocuğuna, aynı zamanda kuzeni de olan büyük aşkının ismini koyacakmış......... höst derler adama :KK70:
Velev ki kocası öyle saf, ana baba da yok ortada, hadi onlar da yok diyelim, yahu hiç mi kardeş , amca , hala birisi müdahele etmez. Anormal saçma bir durum.

Merhaba arkadaşlar ben 4 yıllık evliyim çok şükür mutluyuz ilk nişanladnığım zamanlar eşimin şehirdışından gelen akrabaları gelmişti beni görmek için eşim o zaman beni amcasının evine götürdü tabi şık giyindim saçlarımı falan yaptım gittim eşimin amcasının bir de kızı var kızla niye bilmiyorum frekansımız hiç tutmadı iki görümcem var onlar bana hep sevgiyle yaklaştı ama kuzeni bi farklıydı neyse o gün akrabalar beni görünce ne kadar güzelmiş kasabadan böyle kız varmıymış falan dediler o an kız bir hışım kalktı sinirli sinirli bana baktı buldu işte abim alsın evlensin dedi çekti gitti herkes çok şaşırdı kayınpederim çok iyidir sağolsun özür dilediler onun adına yıllarca bana karşı hep kıskançlık yaptı her konu da biz nişanlandıktan sonra önüne gelen ilk erkekle hemen nişan yaptı sonra ardımızdan düğün aynı yerde balayı aynı sayıda takı benim aynı koltuklar eşimin kayınpederimin durumu iyi çok şükür ama ben okuduğum için çalışmak istedim o istemezken bir anda çalışıcam dedi ben araba traktör minibüs bir çok aracı sürebiliyorum bağlarımız var babam hobi olarak bakardı ona hep destek olduğum için öğrendim bu da bende sürücem bende öğrenicem Ondan daha iyi yaparım dedi yüzüme bakarak babasıda kızım o kız yıllardır sürüyor sen daha bağa adım atmadın ne sürmesi dedi kızdı böyle olaylar ardından aslında benim eşime aşık olduğunu öğrendim eşimin ne kadar yakışıklı varlıklı romantik olduğunu onunla evlenmek istediğini bir akrabamıza söylemiş meğer kıskançlığı ondanmış evliyiz ikimizde ama hala eşime bir ilgisi var gibi onu uyardım eşimde uyarmış şimdi hamile 7 aylık eşimin ismini koyucakmış oğluna böyle bir şey olabilir mi uyarıdan anlamıyor sürekli arıyor ne yapmalıyım kayınpederimle konuşmalı mıyım babam onun sözünü dinleyeceğini söyledi kafam karışık kendi işimi kendim çözmek istiyorum ama çok farklı bir karakter

Olabildiğince uzak durun görüşmeyi kesin ve yaptıklarına söylediklerine şu açıdan bakın 5 yaşındaki çocuk bende yapacam isminide koyacam hıh dediğini düşünerek tepki verin güler geçersiniz büyük ihtimalle böyle düşünürseniz . Siz kendi hayatınıza bakın uyardıkça daha çok kendini önemli görecek taktığınızı anlayacak daha da üsteleyecek ve aranızı bozmak için devam edecek hem kendi hayatınızda umursamaz çekici kadın olarak görsün eşiniz benim olanı kimse alamaz modunda olun eşinizin ailesi de ne kadar olgun öz güvenli bir gelinim var desinler hiç bir şekilde de adı geçmesin geçerse de gülün . Güzel evliliğinizi sadece birbirinizle ilgilenerek geçirin gereksiz huzur kaçıran biriyle değerli vaktinizi harcamayın . Mutluluğunuzu hiç kimse bozamaz siz buna izin vermedikçe :)

X