Eşimin midesi geniş arkadaşlarını nasıl zararsız hale getirebilirim?

o ayşeye saç baş dalardım.hiç gelemem böyle şeylere.besbelli ayşe eşinizi seviyor.böyle aradaşlık mı olur allah aşkına?kardeşi gibi görmesi imkansız.başka biri insandan kardeş olamaz.benim birşeyim olmadığı halde sizin yerinize ben sinirlendim.eşiniz sizin bu durumdan rahatsızlığını görüyor ve biliyor.daha ne diye onunla gitgide daha da samimi oluyor.sizin kıskanmanız mı hoşuna gidiyor yoksa sizi sinirlendirmek için mi böyle yapıyor?:KK47:

Konu sahibine Rica ediyorum aysenin haddini bildir lutfen.. Ben bile sinirlendim yaaa ciddennn

böyle ahlaksızlara pabuc bırakmamak lazım. hıc acımayın her baba sevgısı gormeyen boyle olmuyor. bıldırıverın haddını. ama bence su ılk gelınımız o cumlesını de unutmamak unutturmamak lazım. bunu da ayrıca dusunun...

Aysenin kocasi neymis oyle ya. Aysede orta mali gibi iyyy... Ben olsam hayatta gorusmem boyle tiplerle. Hicte abartmamissiniz yani sakin bile buldum sizi ustelik. :KK47:

aklımdan geçenler yazılmış burda. kırılma ama senin eşinde ayşeden hoşlanıyor olabilir yoksa müsade etmezdi benim eşim arkadaşinın eşini selamlasirken yanaktan öptü diye nerdeyse ayrılıyordum 2 yıl oldu hala aklımda sen nasıl bunca şeyi hazmedebiliyorsun

aklımdan geçenler yazılmış burda. kırılma ama senin eşinde ayşeden hoşlanıyor olabilir yoksa müsade etmezdi benim eşim arkadaşinın eşini selamlasirken yanaktan öptü diye nerdeyse ayrılıyordum 2 yıl oldu hala aklımda sen nasıl bunca şeyi hazmedebiliyorsun

Buna benzer birşey yaşadım. Eşim çok kıskanç benim onun arkadaşlarıyla tokalaşmamı bile istemez. Ama kendisi arkadaşının eşiyle tokalaşmıştı selamlaşırken nasıl kötü oldum anlatamam. Üstelik benden yapmamamı istediği şeyi kendisi yapıyor. Ne kadar sinir bozucu ya hatırladıkça içim bi tuhaf oluo.

Benim de var böyle tanıdığım bir ayşe. Uyuz oluyorum. Ama edebimden birsey diyemiyorum. Eşine "ali bana masaj yapsa ortalık yerde ya da sürekli sırnaşsa hep dip dibe olsak sen ne yaparsın" diyebilirsin. Belki empati bir çözüm olabilir. Ben eşime bunu söyledim. Tamamen olmasa da biraz mesafeli artık. Umarım sen de bir çözüm bulursun.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

konu başlığına ve içeriğe bakarsak sadece arkadaşlarının değil eşinizin de midesi geniş belli ki :KK14:
o insanlar bunları yapıyor ve bu damgayı yiyorsa eşinizde bunları yapmalarına izin verdiği için bu damgayı yer :KK14:
arkadaşları değilde kendi eşinizi zararsız hale getirirseniz konu hepten çözülür

O kızın esimin kafasina koydugu lule saçlarını elime doladigim gibi kafasini yere surte surte kıvılcım çıkarırım. Bu kadar sakin durmayi nasıl basardiniz.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

yok kuzucum sen haklısın.
bu ne böyle yaaa
sevgilimin de vardı böyle bi arkadaşı ancak fiziksel temas yoktu ama söz olarak canımlı cicimli konuşuyorlardı,aşırı.
bi kaç defa kavga ettik ayrılmanın eşiğine bile geldik.
artık rol yapıyorum canım.mesela onun yanındayken çok iyi davranıyorum kıza,hatta kız yokken de sevgilime 'ayy canım leyla ne kadar zayıflamış harika görünüyor' falan gibi iltifatlar edip alttan alttan da bazen sevgilimi soğutuyorum,farkında değilmiş gibi kötü yönlerinden sıkıştırıveriyorum laf arasına.
geçenlerde bana gülerek 'azcık makyaj yap kız bak sevgilin böyle giderse seni terkeder' demişti
ben de abartarak sevgilime dedim 'aşkım sence ben çok bakımsızım,beni bu yüzden aldatıp terkeder misin?' dedim 'hayır aşkım o nerden çıktı sinirlendirme beni' dedi.
'yoo birisi söyledi de kafama takıldı' dedim o da ısrar etti kim diye bi kaç defa daha ısrar etmesini bekledim 'aramızda kalsın leyla söyledi' dedim çok sinirlendi.yavaştan soğuttum böyle böyle işte :KK17:
ben de artık açtım gözümü anlayacağın.dümdüz dürüst davranınca olmuyor kuzum buna mecbur bırakıyorlar,yaptığımı tasvip etmiyorum kesinlikle
ama artık benim de canıma tak etmişti.
azcık rol yap :26:

Hikayede hiç Ali geçmedi doğru düzgün.
Adam hayalet gibi bir şey herhalde.
Karısı elin herifine masaj yapıyor, ağzının içine düşüyor, bu Ali nerde, Ali nerdesiiinnn kardeş????

Son düzenleme:
Hikayede hiç Ali geçmedi doğru düzgün.
Adam hayalet gibi bir şey herhalde.
Karısı elin herifine masaj yapıyor, ağzının içine düşüyor, bu Ali nerde, Ali nerdesiiinnn kardeş????

ben de çok merak ettim Ali'yi.
ben mi yanlış anladım bilmiyorum ama asıl arkadaş olan bu Ali değil mi, Ayşe sonradan gruba dahil oldu. 5 yıldır evliler.
5 yılda nasıl bu kadar samimi olunmuş ben onu anlamadım.
ben de 5 yıllık evliyim, arkadaşı geçiyorum bekar kaynıma masaj yapsam herkesten önce kayinvalidem çüş derdi herhalde.
kardeşimle yaşıt kaynım var ben 5 yılda yakalayamadım o samimiyeti, hoş istemem de zaten böyle vıcık vıcık .
ama bu nasıl iştir ki, ( eşini geçiyorum çünkü onun da gönlü var, ilgi budalası, hoşuna gidiyor böyle)
konu sahibinin kayınvalidesi 5 senede oğlunun arkadaşının karısını bu derece içine sindirmiş.
samimi olsunlar da bu hale gelecek kadar nasıl yakınlaşılır, aynı evde yaşansa bu derece arsızlaşılmaz.
bu hikayede herkes bir tuhaf.
arkadaş karısı bu ya, nasıl kardeş gibi görülebilir.
bir de asıl arkadaş kardeş gibi görülmüyor ama karısı görülüyor olaya bakılırsa:KK53:

Bence bu bahsettiğiniz kişiler sınırları çoktan aşmış. Başıma böyle birşey gelse eşimin beynini yerdim ve görüşmemeyi talep ederdim. Hatta konuyu okuyunca eşime bahsettim. Aldığım cevap 'oha!' Oldu.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Cok haklisin ve kesinlikle abartmiyorsun ! boyle arkadas olmaz olsun.. derhal iliskilerinizi kesin.. ne demek yahu esine masaj yapmalar bilmem neler.. ayse senin tahmin ettigin gibi iyi niyetli bir kiz degil bence.. normal bir insan bu sekilde davranmaz herseyin bir edebi adabi vardir.. aysenin yapmis oldugu hareketler cigrindan cikmis belliki.. akil var mantik var saglikli bir insanin bu sekilde davranabilecegini zannetmiyorum..

Yapabilir misiniz bilmiyorum ama siz de eşinize benzer birşey yaşatsanız? Yani sizi çok zorlamayacak birşey ama eşinizin rahatsız olup olmayacağını anlamak için olursa da amaaaaa sen ...Demek için. :KK19:

Suan tanimadigim halde nefret ettim ayseden. Ben oksam ne yapar ne eder o arkadas ortaminda uzak tutardim kocami. Okurken bile sinirlerim bozuldu ya hic magarada fln yetismememissiniz bunun geri kalmislikla avrupa görmüşlukle alakasi yok.ona bakarsan bnde dogma buyume avrupaliyim ama sizin gosterdiginiz toleransin yarısını gosteremezdim esime

Belliki iyi niyetli mazbut bi kadinsin ama bu boyle olmaz allah gostermesn ilerde kocani dq elinden alir bu ayse de bu saf koca oldugu surece.

X