Esimin plani ne? Ben kıskanıyorum galiba.. Yardımcı olur musunuz?

Esimin planı ne 2 diye konu actim onuda okuyun

Eşler böyle ayrı yaşamamalı. Özel okulun olmadığı il yok. Resmen eşini o kadının kucağına yollamışsın.tabi şüphelerin doğruysa bu dediğim. Gözden Irak olan gönülden de Irak olur

Çocuklara özel okul fırsatı sağlayayım derken babalarından edeceksiniz.Gidin ailenizi birarada tutun.Hani bu iş 1-2 yıllık birşey olsa düzenimiz bozulmasın dersiniz.Sonsuza kadar 15 gün orda 15 gün burda evlilik yürütmeyi mi düşünüyorsunuz.

Kocadan 15 gun ayri kal....neymis bilmem kimle konusmuyormussun, ozel okul yokmus (devlet okulu okul degil tabi), sonra da kuzenimin esiyle kocam yakinlasti yaziyorsun...

Yazdiklarini bir kere daha okur musun?

Ve de cinsellik yok diyorsun. Su anlik yok Emin ol.

Sansliysan esin abayi yakmamissa, birsekilde hersey normale doner. Yoksa da gecmis olsun

Valla kocam benden ayri babasiyla yasiyacaksa 15 gun orda 15gun burda. Ne yapayim ben o kocayi ???? Hemde is yeri acacakmis sacma sapan bi sebep yüzünden. Bosanirim daha iyi basta tavrini koyacaktin simdi is yeri tutulmus evler ayarlanmis. Kadini gectim önce bu sacma. Kadina gelince bu cok ciddi bir süphe. Kimsenin gunahini alamam bellki kocanin hosuna gidiyor kadin. Kadini görmemissinki bakismalarini kocana olan tavrini. Iste dogru abi ya valla fazla icli disli olmicaksin. Olmicaksin ya.

İlk iki maddeniz mantıklı ama aynı ortamda oyun oynayıp kızarıp bozarmaları ,gizli saklı yazısmaları birşeyler göstermiş konu sahibine .yani aralarında gizli bişey olmasa sakıncalı bişey olmasa karım bakıyor arada siliyorum ona göre yaz demez gayet aleni yazısmalar yapabilirlerdi.karısından cekinmezdi.

Komşuların tepkileri neler oldu nasil anladilar
şöyle ki bizim yazlık bir bodrum veya marmaris gibi değil. Biraz küçük bir yer. Yazlık site çok ama insanlar belli. Çoğu da eski insanlar 10-15 yıllık yazlıkçı falan. Herkes birbirini iyi köti bilir, tanır. O yüzden birbirlerinin evlerine gire çıka komşular farketmişler. Dedikodular da aldı başını gitti. Herkesin tepkisi farklı oldu. Kimi onlarla arkadaşlığı bitirdi. Kimi de dedikodu malzemesi almak için arkadaşlığı devam ettirdi. Hadi bari bir halt yapıyorsunuz bari orda yapmayın di mi? Küçük yer laf çıktı. Yanlış anlaşılmasın korumuyorum kimseyi, yaptıkları yanlış. Ama bir halt yapıyorsan bari gizli saklı yap. Belki de bilerek duyulsun diye yaptılar bilmiyorum ki.

Konuya yorum yazdığımda konu sahibi bu detayları yazmamıştı. Ben ilk sorununu okuyup yazdım yorumumu. Bunlar varsa durum değişir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…